Říjen 2009

Halloween bez dýně!... jak si to představuješ?!

31. října 2009 v 21:51 | Billy |  Moje Kecy
ne... neni to název žádné povídky, ale holá skutečnost x| Opravdu tento rok nemáme dýni... nechápu to, halloween bez dýně, to je katastrofa, alespoň pro mě. Každý rok mám dýni a vyřezávám, ale tento?... nic... No ale tak vám alespoň dělám montáž z dýněmi xD... Za chvíli by měla být hotvá xD Takže zatím hezký Halloween a vy co máte dýně a převleky a slavíte to, tak si to užijte x)
Jinak poslouchám písničku Nickelback - I 'd Come For You x) Je krásná... taková pomalá x)
Billy <3
PS: Jinak ten název ( × Halloween bez dýně!... jak si to představuješ?! × ) se mi líbí,možná s tím zejtra napíšu nějakou povídku xD
PS2: Pokud se vám práce líbí a máte deviantart, můžete si jí přidat nebo okomentovat na mém deviantartu xD > http://amylawrence.deviantart.com/art/halloween-142080830


Tokio Hotel - Automatic [Acoustic] - Rolling Stone

26. října 2009 v 22:11 | Billy |  Videa - Twincest ?!?!
Miluju to x) Písnička je samozdřejmě taky krásná, ale nejvíc je ten začátek xD .. to > Tom, me with... a pak prostě znova just Tom and me... xD
Mě se to hrozně líbí, jak to řekne jednou že jako s Tomem a pak znova jen Tom a já xD Sladkííííí x* <333

PS:Jinak video mi nedávno poslala moje nadržená úchylná lezbička xD Ano Kláruš, mluvím o tobě xD Děkuju x* xD


Když prohraješ,jdeš na blond! 18. [ × KONEC × ]

26. října 2009 v 18:27 | Billy |  Když prohraješ,jdeš na blond!
Název: Když prohraješ,jdeš na blond!
Autor: Mykerina
Opravila: Janule
FF: Na pokračování
Díl: 18
Poznámka : Pokračování příště
Moje poznánka: Tááákžéééé, Mykerina dopsala svou povídku a poslala mi jí, takže je i tady... Nebudu říkat svůj názor, protože ti, kteří to ještě nečetli by nejspíš tušili jakým směrem se bude povídka ubírat x)
Poznámka autora ( × Mykerina × ): Hlásí se vám oživlá mrtvola Mykerina, která po hodně, ale opravdu hodně dlouhé době, dopsala poslední díl povídky: Když prohraješ, jdeš na blond.
_____________________________________

Je zajímavé, jak se jejich role obrátily. Ze začátku to byl Tom, kdo byl ochránce, kdo dával pocit bezpečí a jistoty. Najednou, nějakým záhadným způsobem se téhle role ujal Bill. Už nebyl tak zranitelný, tak nedůvěřivý. Byl to zase ten kluk plný elánu jako kdysi, než začaly všechny jeho problémy.
"Tome, notak, jsem tady, jen jsem skočil dolů do obchodu pro cigára." Tišil jej. Tom si uvědomil své jednání a zastyděl se.
"Asi bychom se měli chystat, že?" prolomil ticho. Bill kývnul, musel se ještě namalovat, převléct. Moc se tam těšil, jenže si neuvědomoval, co se může stát, koho tam může potkat. A úplně zapomněl na slova Marka, že mu má dohodit Daniela. Tom se jej mezitím pustil a vytratil se do koupelny. Trochu si musel opláchnout obličej a doufal, že trochu splaskne, jak byl opuchlý od pláče.
Po dlouhé hodině byli oba připraveni vyrazit, Tom stál u dveří a čekal na Billa, už to chtěl mít za sebou. Konečně se otevřely dveře.
"Vypadáš úžasně" vyhrknul, když jej spatřil. Bill se lehce zapýřil. Docupital k Tomovi, a lehce jej políbil na rty.
"Nikam se mi nechce." Brouknul.
"Budem tam jen chviličku, ju? Pak se vrátíme a oslavíme Nový rok spolu, jen… my… dva," fajn, budou tam hodinu a pak se vrátí. Tohle si aspoň myslel Bill, jenže neví, že to dopadne úplně jinak.
Šli dlouho ulicí a už z pěkné dálky byla slyšet hudba.
"Tak tam se mi nechce," postěžoval si Tom.
"Chvilku."
"Chjo, ale jen, že jsi to ty." Souhlasil nakonec. Dvacet metrů před vchodem se pustili.
"Nazdar, Tome, chlape, co jsem to slyšel, že tě máti vyhodila z baráku? Si to necháš líbit nebo co?" pozdraví ho Daniel, ale všimne si Billa. "Si mi přivedl hračku? Hodnej hoch."
Bill nevěděl jak se chovat, jestli se zase schovávat nebo odhodit masku strachu, a konečně se jim postavit. Vyřešil to Tom.
"Momentálně je to moje hračka a nehodlám se dělit."
"Tak to prrr, chlapče, ten kluk je můj, vždycky byl, je a bude! Zda-li se ti svěřil s tím, že mě miluje? S tím, co se stalo právě tady v tom klubu? Hmm? Soudě podle tvého výrazu asi ne, co? Bille?"
"Tak… trochu..." pípnul Bill. Daniel ho chytnul za ruku a chtěl si ho přitáhnout, jenže Bill se začal škubat.
"Nech toho nebo špatně skončíš!" zavel na něj Daniel.
"Dane, klid, nechceme tady žádnou scénu," ozval se Markus. Bill si viditelně oddechnul, když jej Daniel pustil. Tom byl trochu mimo. Věděl, co se Billovi stalo, ale že to bude až tak horký. Chytil Billa za ruku a vedl jej dovnitř. Doufal, že se k tomu Bill nějak vyjádří, ale ten mlčel.
"Ehm, Bille, víš, to, co se stalo venku, vážně to nechceš udělat oficiální? Mohli bychom se vyhnout takovým situacím. Co ty na to?" čekal odpověď, cokoliv, ale Bill mlčel.
"Lásko?" pozvednul mu bradu Tom. Bill si povzdechl. Tom měl asi pravdu, možná to bude lepší, třeba to opravdu vyřeší tenhle problém. Jenže to, na co Bill zapomněl, byla ta zpropadená sázka se Sárou.
Povzdychnul si. "Tak dobře, pokud to chceš ohlásit, souhlasím." Pronesl zamyšleně. Jenže Tomovi se to nějak nezdálo.
"Jsi si tím opravdu jistý?" zeptal se znovu.
"Jo, jsem. Dáme si něco k pití?" změnil téma. Tom pokrčil rameny. Došli k baru, kde si Bill objednal Bloody kiss a Tom si dal Mojito. Popíjeli u baru, dokud Bill nespatřil Sáru, toho posledního člověka, kterého opravdu teď toužil vidět. Odkašlal si a s výmluvou, že si potřebuje odskočit, se vypařil.
"Sáro?" chytil ji za paži.
"Oh, Bille, ty si ten poslední koho bych tady čekala."
"Potřebuju s tebou mluvit."
"To já s tebou taky." Přimhouřila oči. Společně došli na chodbu.
"Tak spusť, co chceš?"
"Chci zrušit tu sázku?" sklopil oči.
"Cože?? Si děláš srandu, ne? Zapomeň, chlapečku. Chci tě vidět blonďatého." Zavřískala na něj.
"Věř mi, že to bude lepší, protože tu sázku máš prohranou. Jsem totiž vítěz. Mám ho. Dostal jsem ho. Spali jsme spolu, i Daniel perfektně sehrál svoji roli obrovského tyrana. Tom mi to všechno spolknul i s navijákem. Jsem lepší herec, než jsem si o sobě myslel, takže radši uvažuj, k jakému kadeřníkovi zajdeš, aby ti ty dready udělal fakt pěkný. Prohrálas, kotě, smiř se s tím." Ďábelsky se ušklíbnul.
"Kde je ten Bill, kterého jsem znala?" zeptala se zmateně.
"Ten, kterého jsi znala??? Ten nikdy neexistoval. Všechno to bylo jen divadlo. S Danielem jsme milenci už od mých patnácti. Nikdy mě netýral, nebil. Nikdy. Všechno byla jen hra, divadlo, přetvářka. To koukáš, co? Prakticky jsem Tomovi zničil život. Matka ho vyhodila z domu, málem ho vykopli i ze školy, to všechno kvůli mně. Bláznivě mě miluje. Svěřil mi svoji minulost, všechno. Je celý kompletně v mojí moci. A proč jsem to udělal? Proč ho ničím? Protože jsem to dostal za úkol..."

Sára se sesunula po zdi. Tohle nikdy nečekala. Myslela si, že Billa zná, bavili se spolu dobré tři roky, a on to vše předstíral, byl neskutečně dobrý herec, a ona mu to vše naivně věřila. Oh bože, jak byla hloupá. Tak slepá. Tohle ji nikdy, nikdy v životě nenapadlo. Myslela, že je hodný a on je přitom ta největší svině na škole. Musí Toma varovat, musí mu to říct. Zvedla se ze země a chtěla odejít.
"Kampak?" chytil ji za paži.
"Au, Bille, to bolí." Škubla sebou.
"Na něco jsem se ptal." Zasyčel.
"Děsíš mě. Pusť. Chci jít zpátky."
"Sáro, Sáro, nehraj si se mnou, jestli něco povíš Tomovi, nepřej si mě," propálil ji pohledem. Sára se mu vyškubla a vyšla zpět do sálu. Musí to Tomovi říct za každou cenu, ale… Co když jí nebude věřit? Nechala Billa Billem a utíkala pryč. Musí za Tomem, ale co když přijde Bill? Ne, musí to stihnout.
Celá nervózní došla k dreadatému chlapci, který seděl smutně u baru.
"Ehm… ahoj, Tome." Špitla. Tom se otočil. Neznal tu holku.
"Ty mě neznáš, ale já tebe jo. Teda znám Billa a musím ti o něm něco říct." Tom zbystřil.
"Co mi chceš říct?"
"Hraje si s tebou. Celé to byla jen sázka." Vyhrkla.
"Cože?! Si děláš srandu, že? Nevěřím ti." Divoce koulel očima, přece by mu Bill ve všem takhle nelhal. Ne, to ne. Miluje ho, tím si je jistý.
"Víš, já věděla, že mi nebudeš věřit, ale musela jsem ti to říct, mrzí mě to, Tome. Ale pokud budeš chtít, řeknu ti, jak to všechno začalo." Tom váhal. Má jí věřit? Nakonec kývnul.
"Víš, všechno to začalo, když tě Bill poprvé viděl, tvrdil, že tě dostane, já mu nevěřila, tak jsme se vsadili, on že půjde na blond, když prohraje, a já že si udělám dredy. Dneska mi, ale oznámil, že chce od té sázky odstoupit, nechápala jsem proč, ale nakonec z něho vypadlo, že jsem to prohrála, že jste spolu spali, že jsi mu svěřil svoje tajemství a…"
"DOST!!! PŘESTAŇ!!!!! Tohle není možné, to by mi Bill neudělal, nemá důvod. Daniel mu ubližoval, já mu pomohl, já…"
"Ne, neubližoval, všechno to bylo divadlo, ani já jsem to nevěděla. Mrzí mě to, Tome." Pohladil ho po rameni, ale on její ruku setřásl.
"Jdi pryč. Vypadni!!"
"Opravdu je mi to líto, ostatně Bill je teď venku s Danielem a celou partou, pokud mi nevěříš, běž se přesvědčit na vlastní oči." S tím se otočila a odešla. Sakra, co mám teď dělat? Co když má pravdu? Ne, nemůže mít pravdu, Bill by mi tohle nikdy neudělal nebo…ne… Nevěřím jí, ale stejně se tam zajdu podívat. Tom se zvedl a pomalým krokem opustil místnost. Došel až před vchod a zahnul za roh, slyšel hlasy, hodně hlasů, mezi nimi i Billa. Ne, to není možné!!! Nevěřil vlastním očím. Bill stál opřený o Daniela a nechával se hladit a líbat. Zatlačil slzy a rozhodně vystoupil ze stínu.

"Tak takhle ti Daniel ubližuje?!" vyštěknul.
"Tome?" Bill byl překvapený jako nikdy.
"Co… co tu děláš?"
"Co by, přišel jsem se podívat na tu největší děvku jakou znám." Vyprsknul znechuceně.
"Bacha na hubu, Kaulitzi, abys po ní nedostal," ozval se Daniel.
"Tebe se tak bojím. Chodit s kurvou umí každý. Není na tom nic těžkého. Dá totiž každému, a ani se nemusí moc přemlouvat."
"Dost, Tome, přestaň," prosil Bill. Tohle bolelo, zasáhlo jej to jako dýka přímo do srdce.
"Přestat? Děláš si srandu? Jsi děvka, lhář, nic jinýho. Nic!!!! Zradil jsi mě!" zatínal pěsti.
"Musel jsem, Tome!"
"Jistě, musels," odfrknul si Tom znechuceně, "ještě řekni, že tě k tomu Daniel přinutil."
"Nemusel jsem ho nutit, stačilo jej požádat a použít trochu citu, aby udělala vše, co chci. A proč to všechno vzniklo? Pamatuješ na Michaela? Na kluka co tě fiknul?"
Tom rozšířil oči.
"Oh, vidím, že ano, a pamatuješ, jak jsi jej poslal za mříže za znásilnění? Podívej se na mě pořádně, nepřipomínám ti ho? Vůbec? Jsem jeho mladší bratr a tohle měla být pomsta… a dokonale se mi povedla. Zničil jsem tě, tvoji rodinu, postavení ve škole, i srdce… a to... to je to nejlepší, co jsem mohl udělat, ale musím poděkovat i tady Billovi, jeho herecký výkon byl vynikající, že?" chytil jej za bradu.
"Cože? To bylo… co?" Bill to najednou pochopil. Daniel ho sprostě využil.
"Teď už tě nepotřebuju…. Seš ošoustanej, až ses mi zhnusil," odžduchnul jej pryč, Bill to neustál a upadl na zem. Se slzami v očích a zradou v srdci koukal na celou partu a střídavě na Toma. Tolik jej bolela jeho slova, prej děvka. Tohle se nezasloužil. Udělal chybu, a teď za ni bude muset zaplatit.

Tom zatínal pěsti. Dostal chuť někoho zmlátit. A hlavně Billa. Sklonil se k němu a dal mu facku. Bill se šokovaně chytil za tvář, ale to už Tomovi skočil na záda Robin. Oba spadli na zem a začali se prát. Byl to nevyrovnaný boj, protože jich na chudáka Toma bylo víc, věděl, že to nemůže vyhrát. Bill udělal jedinou věc, která ho napadla. Zavolal policii. Ti přijeli do pěti minut a ukončili tuhle rvačku. Tom byl značně pomlácený, ale do nemocnice nechtěl. Daniel a parta byli odvezeni na stanici.

"Tome, jsi v pořádku?"
"Zmizni, než tě zmlátím," věděl, že blafuje, Billovi by neublížil, nikdy, miloval jej, ale teď cítil v srdci i duši obrovskou zradu.
"Tome, prosím." Pokusil se ho zvednout, ale byl odstrčen.
"VYPADNI!!!! ZMIZ!!!! Nenávidím tě za to, že tě miluju!!!" stekly mu slzy po tváři.
"Vezmu tě domů, pak mě už nikdy nemusíš vidět." Postavil jej na nohy a vedl do bytu.
Tak skončil příběh jedné sázky, lásky a zrady.
KONEC
Doufám, že se vám tahle moje slátanina aspoň trochu líbila. Trvalo mi dlouho ji dokončit. Hodně mi převrátila život naruby, ale mám ji ráda. Musela jsem to už ukončit, jinak bych se do toho zaplantala ještě víc. Konec jsem nechala otevřený, přišlo mi to tak nejlepší, žádný happy end ani bad end. Každý si můžete domyslet, zda Tom Billovi odpustil nebo ne. Tohle už nechám pouze na vás. Mykerina


Když prohraješ,jdeš na blond! 17.

26. října 2009 v 18:20 | Billy |  Když prohraješ,jdeš na blond!
Název: Když prohraješ,jdeš na blond!
Autor: Mykerina
Opravila: Janule
FF: Na pokračování
Díl: 17
Poznámka : Pokračování příště
Moje poznánka: Předposlední díleček x)
_____________________________________

"Cože? Já ti taky řekl o Danielovi... myslel jsem, že si věříme..." špitnul Bill a chtěl se otočit. Zastavila jej Tomova ruka.
"Věříme si, ale… tohle je pro mě opravdu moc bolestivé... řeknu ti to… jednou…" odmlčel se a čekal co Bill udělá. Bill si váhavě sednul zpět na gauč. Mírně se pousmál.
"Nedáme si sprchu?" špitnul a svádivě si olíznul rty. Tom se taktéž pousmál a vstal.
Zůstali naproti sobě nazí a oba pociťovali náhle vlny studu, rudly jim tváře, jako by se snad viděli poprvé.
"De... deme?" prolomil ticho Tom. Bill kývnul a zakryl si intimní partie stejně jako jeho milenec. Našlapovali naboso po ledových kachličkách, Tom se nemohl nesmát, když viděl, jak se Bill snaží co nejméně dotýkat, vypadalo to jako jakýsi druh indiánského tance, Tom nevydržel a zasmál se nahlas. Bill se na něj ublíženě kouknul, Tom neváhal a okamžitě si ho vyzvednul do náruče.
"Copak?" zajímal se Tom, protože se mu Bill culil někam do vlasů.
"Připadám si jako v pohádce," špitnul rozverně. Došli do koupelny, Tom Billa posadil na pračku, zavřel dveře a pustil vyhřívání. Bill seděl a culil se, ale stále měl ruce v klíně. Tom k něm pomalu přistoupil, chytil jej za bradu a co nejjemněji se otřel rty o tu bezchybnou pokožku.
"Miluju tě..." špitnul vážně Tom. Byl opravdu zamilovaný a opravdu zmatený, doufal, že se nestane nic, co by jim opravdu ublížilo.
"Taky tě miluju," odpověděl mu Bill s něžným úsměvem.
"Pojď," skočil z pračky a za packu vedl Toma do sprchového koutu… pustil teplou vodu a zadíval se do těch hnědých očí. Něco se mu ale nelíbilo. Něco mu tam nehrálo, ty oči byly nervózní.
"Děje se něco?" hlesnul.
"N…ne."
"Poznám to... nelži mi..."
"Vše je v pořádku… opravdu..." snažil se ujistit ho, ale i sebe.
"Když myslíš..." vzdal to, nemohl ho nutit. Nešlo to, oba mají svoji tvrdohlavost jako kdyby byli… Ne… to je blbost… Bill okamžitě zahnal tuhle myšlenku.
Namydlil své tělo, usmál se na Toma a krůček po krůčku se k němu přibližoval, sledoval jeho nejistý výraz a lehce se musel pousmát. Přistoupil k němu na minimální vzdálenost a lehce ho políbil na rty, nemohl si nevšimnout Tomovy apatie. Než se však stačil zeptat co se děje, Tom mu polibky začal oplácet. Bill si jej přitáhl blíž k sobě a přitiskl na zeď, hladově ho líbal na krku a dlaněmi putoval po těle. Pocítil vzrušení, toužil se zase ponořit do Tomova mladého pružného těla. Opravdu moc toužil a hodlal to zrealizovat. Otočil si ho k sobě zády a ještě více se na něj přitisknul. Tom pocítil nával strachu, jasně proti Billově počínání zaprotestoval.
"Copak, Tommy?" Bill vzrušeně vydechl. Tom nevěděl co odpověď, jak se zachovat, vzpomínal si, že takhle si ho vzal Michael. Zavřel oči, když jej Bill opět přitlačil ke zdi.
"Chci tě," špitnul Bill vzrušeně a klínem se otřel o Tomův stažený zadeček.
"Ne!" vyhrknul Tom a okamžitě se mu vytrhl. Vzpomínky byly až moc živé. Rozklepaně před ním ustupoval, hledal kudy by utekl.
"Tome? Co… co se děje?" z Billa opadlo veškeré vzrušení.
"Nic… nic... nic..." opakoval stále dokola.
"Tommy… podívej..." Bill zvažoval, jak má pokračovat, nechtěl ho vyplašit ještě víc. Moc dobře si uvědomoval jaké to je, cítit strach ze sexu a dotyků. Právě proto byl Tomovi neskutečně vděčný. Dokázal mu ukázat tu krásu, tu něhu a hlavně lásku. Opatrně k němu přistoupil.
"Mě můžeš věřit. Nemusíš se bát," natáhnul k němu dlaň. Tom ji po notně dlouhé chvíli přijal a vylezl ze sprchy. Stále se třásl. Sám nechápal, proč se tak vyplašil, když k němu vlastně byl Bill jemný a pozorný.
"Omlouvám se," špitnul zkroušeně a hodil na Billa smutné oči.
"To je v pořádku. Lehneš si a prospíš se…" navrhl mu.
"Ale… Bille... večer je..."
"Já vím, co je večer, vyspíš se, já se upravím, pak tě vzbudím a půjdeme," řekl teď už bez možnosti protestu. Chytil Toma za ruku, zavedl ho do ložnice, kde jej lehounce políbil na rty a nechal ho spát.
Já sem takový idiot. Musel sem si vzpomenout na Michaela…když ono se na to zapomenout nedá…zatraceně…Tom se převaloval a nemohl usnout. Já musím spát, ale bez něj neusnu… zavolám ho…jo…nebo…ne??? Já nevím…
"Bille?" vykřiknul. Nic.
"Tak Bille…" Kde vězí???
"Lásko?!" poslední možnost, jestli teď nepřijde tak už nikdy…
"Copak, Tommy?" strčila opatrně hlavu do dveří dlouho žádaná osoba.
"Já… volal jsem tě."
"Už jsem tady… promiň," nevinně se na něj usmál.
"Já… lehneš si ke mně? Než usnu... prosím," zaškemral Tom.
"Jsi si jistý, že to chceš?" zaváhal. Tom rozhodně kývnul hlavou…
"Mno… tak se posuň," Bill si k němu opatrně přilehl, nechtěl dělat nic, co by Tomovi vadilo.
"Přisuneš se?" špitnul Tom. Bill neváhal, toužebně se na něj přilepil. Lehounce ho hladil po boku, tak moc toužil vědět , co se Tomovi stalo. Tak moc jej to trápilo.

"Tommy?" brouknul. Žádná odezva.
"Tome, já vím, že nespíš. Nemohl si usnout tak brzo." Bill si povzdechl.
"Lásko, já… já nevím, co tě trápí… chtěl bych to vědět… a chci ti pomoct. Jenže… musíš mi dát možnost…vím, že i já jsem problémový a…" Bill se odmlčel, hledal vhodná slova, "a že jsem udělal hodně chyb, my oba, ale doufám, že náš vztah je…opravdový… Miluju tě, Tome," dokončil svůj monolog. Jemně Toma políbil na spánek, poupravil deku a odešel.
"Taky tě miluju, Bille..." špitnul a z oka mu utekla slzička. Doufal, že se z tohohle svého splínu dostane co nejdřív. Nechtěl, aby se s Billem zbytečně hádali a kazili si Silvestr. No jo. Teď mu to došlo. Musí jít na tu oslavu. Pomalu a jistě by se měl připravovat, jenže… Nechtělo se mu lézt z postele. Obával se, že se ho Bill bude vyptávat na Michaela… A to bylo to poslední, o čem chtěl mluvit.
"Bille?" pípnul směrem ke kuchyni, když se konečně vyhrabal z pelechu. Konečně se musí dostat z tohohle průšvihu a konečně by to měl Billovi říct. Když on mu vlastně taky neřekl úplně všechno co se stalo. Pověděl mu jen části, malé útržky, ze kterých si toho moc nesložil.
"Tak Bille?!"zopakoval. Kde je?... začínal se o něj bát. Prošel všechny místnosti. Nikde nebyl. Lásko…kde si??? Snad se ti nic nestalo…bože…ne…co když odešel, protože sem ho odmítnul???Ne… to by přeci neudělal…nebo jo? Ne…miluje mě… něco se mu stalo… Tom chodil po bytě celý zoufalý, dlaně se mu potily, nevěděl co má dělat. Zoufale si sednul na gauč a v momentě se mu spustily slzy. Celý se chvěl. Klaply dveře. Tom se probral z transu. Okamžitě vyskočil na nohy a běžel ke dveřím.
Sotva Billa spatřil, skočil mu bez váhání kolem krku. Bill absolutně nechápal co se děje.
"T…Tome??… škrtíš mě…" vydoloval ze sebe.
"Já…já myslel…myslel sem, že si… mě… opustil…" brečel mu Tom na rameni… tohle bude ještě hodně zajímavá noc…

Autumn

26. října 2009 v 0:42 | Billy |  Moje Tvorba
Nakonec jsem se rozhodla jí sem dát už dnes... Doufám že jí blog.cz dobře zobrazí...
Jinak bych vám k tomu chtěla říct pár slov... Nejprve, nebylo to vůbec lehký... Fotka byla černobílá, takže jsem jí musela vybarvovat, což sem dělala asi podruhý v životě xD Ale myslim, že to nakonec dopadlo šlušně xD... Pozadí jsem dala jiné a obličeje... Billa jsem chtěla s dredama, líbil se mi tak ohodně víc... teď vypadá... já nevim jak xD jinak no xD Už né tolik zženštěle, přecijen punk účes udělá i z holky spíše mužatku xD No ale fotku jsem našla vhodnou tuto, tak jsem se musela smířit, že Bill bude mít tyto vlasy xD Ikdyž takhle to vypadá více jako z přítomnosti, než kdyby měl ještě dredy x)
Jinak jsem celkem spokojená x) Už dlouho jsem nic neudělala a po pravdě mi to chybělo xD
Jo a ještě jedna věcička, pozadí je vzaté odtud > http://love4art.deviantart.com/art/Autumn-Sonet-102632015
Jinak myslím, že už to je vše... Doufám, že s evám bude montážka líbit, a že to taky trošku okomentujete xD
Billy <3Design 39.

25. října 2009 v 23:53 | Billy |  -> Design
No takže zatím takto.... odtatními věci, jako je menu, velikost písma atd se budu zabívat až zítra... blog.cz zase blbne a vše zobrazuje špatně. Už hodinu nahrávám ten design... nejdřív se to nezobrazuje vůbec, potom část, potom se to zase nezobrazuje vůbec... už sem z toho vážně na nervy xD
Jinak montážku, kterou vidíte v záhlaví jsem dělala dneska a zítra nebo ještě možná dnes vám jí hodim sem na blog x)
Takovýto design jsem udělala proto, protože je podzim a když ho nemůžeme mít venku, tak ať je alespoň u nás na blogu x)
Doufám, že se bude líbit a že budete spokojení x)
Billy <3

Náhled:

Náhled: HERE

Tom plácne Billa po stehně xD

25. října 2009 v 15:32 | Billy |  Animations
Mmmmh dokonalost jak ho plácne do toho stehna xD a ještě jak se u toho tváří <33333 něco jak by si myslel "Mmmmh to je ale masíčko" xDxDxDxD xD Miluju x)


TH-Twinces-TH.blog.cz


The moment of love

24. října 2009 v 0:17 | Billy |  Allegator - Drawings
Další překrásný obrázek od Alleg... Billovi to v tý košili sluší <3333
Náhled:
http://th-twincest-th.blog.cz/

Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Vyrušování sousedů aneb. za Jeden den se toho dá stihnout Hodně..

24. října 2009 v 0:10 | Billy |  »»»»»OSTATNÍ«««««
Název: Vyrušování sousedů aneb. za Jeden den se toho dá stihnout Hodně..
Autor: Gabrielle
FF: Jednodílná
Poznámka autora ( × Gabrielle × ): Zdravím úchylné twincestní dušičky :D
Takže,tohle je moje ÚPLNĚ první povídka..Dřív jsem psala tak trošku knížky,ale to byly spíš takový blbosti..Když už se chci věnovat psaní,tak ať to je něco smysluplného.Twincest mi padl do oka ihned :D..Tahle povídka je tak trochu delší.Alespoň podle mě..Doufám,že si jí přečtete a nějak mi jí okomentujte :).Já s tím nemám žádný zkušenosti a tak by se mi třeba i ta rada nějaká hodila.Protože nevim jestli umím psát příběhy xD.Kdyby jste mi něco chtěli vzkázat pište mi tady-> provocative.blog.cz a já si vše ráda přečtu :).Tak já už končím s těma kecama xD.Užijte si povídku!

_______________________________________


"To-me!Ok-okamži-tě mě pusť!"Bill se smíchem zmítal na gauči pod náporem lechtání od svého staršího bratra.
"Ani náhodou!Já ti dám,šahat mi na snídani!To byla poslední krabice s jahodovýma lupínkama.."naoko se rozesmutnil Tom a přitom přestal lechtat svého mladšího bratra,který to viditelně ocenil.
"Mmh..tak promiň Tome,ale já je mám taky rád.Vždyť vstáváš dřív než já,takže těch lupínků sežereš víc a na mě skoro nic nezbyde!Sem si aspoň jednou chtěl přivstat a pochutnat si.."Bill si stoupnul na plovoucí podlahu,založil ruce vbok a sledoval své dvojče,které smíchy padá ze sedačky.
"To-to si děláš už ze mě prdel Bille,ne?"smál se Tom a koukal na Billa jako na blázna."Takže ty sis chtěl přivstat..no,ne všichni si přivstanou občas na třetí hodinu odpoledne.."to už nevydržel a pomalu,ale jistě spadnul z gauče na držku přímo před Billovy nohy.
"Jako,nevim čemu se směješ.Ty vstáváš ve dvě.."dotčeně našpulil pusu Bill.
Tom se na Billa z podlahy podíval,postavil se těsně před něj, s frajerským úšklebkem ho chytnul jednou rukou pod kolenem a vyšvihnul ho hlavou dolů.
"Co blbneš Tome-e..Polož mě na zeeem!"Billovi se hrnula krev do hlavy.
Tom ho opatrně položil na podlahu,sehnul se nad něj a pořád s úšklebkem mu zašeptal:"Příště radši mlč.."mrknul na něj a odcházel nahoru do svého pokoje.
Bill se pomalu zvednul,promnul si oči a zakroutil hlavou nad tím,co ten jeho bratr pořád blbne.Upravil si srolované tričko a zamířil si to do koupelny.

Tom sebou mezitím prásknul do postele a zíral do stropu.Přemýšlel nad tím,jak příjemný občas mají s Billem bratrský vztah.Lepšího brášku si přát ani nemohl.Tolik ho ve všem chápal..podporoval.Jak tak nad vším dumal,ozvalo se nesmělé zaťukání na dveře.

Любовь настоящая

23. října 2009 v 17:43 | Billy |  Twincest (B+T)
Beautiful_lie mi říkala, že udělala dvě verze, protože prý faninky říkaly, že má Bill dokonce piercingy 2.. v každé bradavce jeden x) Proto ty dvě verze x)
Jinak obrázky to jsou dokonalé. já tuhle autorku miluju, rozně krásně kreslí x)
je talentovaná x)
Порнушка)) Рисунок // Porno)) Obrázek

23. října 2009 v 15:51 | Billy |  Allegator - Drawings
Ano, Alleg má pravdu, že už dlouho neudělala žádnou takovouhle kresbu x)
Chtělo by to častěji, je to boží x)
Mohla bych na ten obrázek koukat celý den x) xD... miluju to <3
Náhled:


Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )


nomber1-kauitz.jpg

23. října 2009 v 15:43 | Billy |  Allegator - Drawings
Nejsem si jistá jestli to tu již neni... nějak se na blogu ztrácím co tu je a co ne xD Přecijen bude v prosinci třetí výročí a těch obrázků je tu už hooodně moc x)
Jinak o5 další dokonalost x)
Miluju Allegator x)
Náhled:
http://th-twincest-th.blog.cz/

Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

15.3.2010 TESLA ARÉNA

22. října 2009 v 22:58 | Billy |  Moje Kecy
No xD tak co na to říct xD TH tu skutečně budou xD a to 15.3.2010 xD Ale v tesla aréně..nevim ale zdá se mi malá..jako né úplně..ale prostě je to tesla... né že bych proti ní něco měla xD zrovna do ní jedu na Silverstein ( 21.11.2009) xD ale chápete xD O2 je ohodně větší Ó_o..no..uvidí se xD

PS: Kapacita: 14.000 diváků- Joooo je to dost, ale i tak je to malý xD
Info:
Název stadionu: TESLA Aréna
Kapacita: 14.000 diváků
Průměrná návštěva: 6.391 diváků (45.65% z kapacity stadionu)
Nejvyšší návštěva: 11.551 diváků
Nejnižší návštěva: 4.216 diváků

Krmí Tokio-Tom svého bratra Billa?

22. října 2009 v 14:59 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
th-twincest-th.blog.cz

Rocková hvězda Bill Kaulitz (20) z Tokio Hotel chce po drbech kolem anorexie zřejmě dostat trochu víc masa na své kosti. V přestávce jejich promo turné pro nové album Humanoid v Paříži si přiliš hubený zpěvák plnil svůj žaludek tučnými kraby a navíc se od svého bratra Toma (20) nechal krmit smaženými chobotnicemi.

Je tahle fotka jenom vtip kapely nebo si teď také kapela dělá starosti o Billovo stravování?
Na začátku týdne Bill v BILDu šokoval fanoušky přiznáním, že některé dny vůbec nejí a pije jenom kafe.


Tom a Bill s jídlem (backstage - 19.10.2009)

22. října 2009 v 14:55 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
Ano ano, BILD.DE má pravdu xD Vypadá t jako by ho Tom krmil xD
Dokonalá fotka xD Vypadají jak zamilovaní manželé na... obědě xD


PS: To jídlo nevypadá moc lákavě O_o ...chobotničky a kraby? HEH xD

Drby?... Objasnění!!

20. října 2009 v 19:11 | Billy |  Co prohlásili twins
1)Bodyguardi doprovází kluky až na záchod:
"To je pravda," říká Bill. Bodyguardi nás doprovází dokonce až na záchod. Ale žádné obavy - čekají před dveřmi." Proč? "Nikdy se neví. Může se stát cokoliv." Protože Tokio Hotel mají kromě tisíce fanoušků také hodně anti. "Kromě toho jsou naši bodyguardi stejně přeplaceni," šklebí se TH-frontman. "A když se chci někdy schovat do skříně, musí také se mnou." - Představa, že s Billem leze do skříně i bodyguard je velice ftipná xD Škoda, že neřek, že tam s nim musí Tom xD
Na internetu koluje mnoho drbů: Bill je gay a už se líbal s klukem. "Ne, to jsem ještě nikdy nedělal," říká 20letý jasně. "Samozřejmě to není pravda. Nejsem gay, naprostá hloupost - ale přinejmenším směšná hloupost."

2)Bill se líbal s klukem:
Na internetu koluje mnoho drbů: Bill je gay a už se líbal s klukem. "Ne, to jsem ještě nikdy nedělal," říká 20letý jasně. "Samozřejmě to není pravda. Nejsem gay, naprostá hloupost - ale přinejmenším směšná hloupost." - Ale, ale xD Jednou napíše v opilosti, že je gay..teď to popírá xD To je telátko xD

3)Bill spí současně se čtyřmi psy v posteli:
"Ne se všemi najednou. Častěji se to vyskytuje tak, že u mě v posteli smí chrnět jeden - když byl pes obzvlášť slušný." A jak to potom vypadá? "Opravdu si u mě vklouznou pod deku - jako plyšáci. Přesně se přizpůsobí mé pozici spaní a jsou naprosto milí." - Jak může bejt pes slušný? xD Ten výraz by mi spíš seděl na Toma xD když je Tom slušný, neprovokuje ho a nesvádí pohledem faninky, může si ke svému bráškovi vklouznout pod deku xD

4)Tom měl v posteli už přes 200 dívek:
"To nechci popírat," říká Tom. Ale to s 200 dívkami bylo už před lety," směje se. Počítá to? "No jo, možná je jich jenom 198." Vzpomíná si na každý obličej? "Ano, v každém případě." - Ano ano... nejspíše 200..ale z toho 98 dívek a 2 klucí xD ..Bill a...žeby např Andy? xDxDxD

Z100 Chat [ × 19.10.2009 × ]

20. října 2009 v 18:55 | Billy |  Ostatní věci,které nasvědčují twincest
Teď jsem dočetla chat s TH Z100 a opravdu tam bylo pár zajímavostí xD

1)Tom: Umím si představit twins-tattoo, které by měl také Bill.
Bill: Ne, Tom nechce tetování, ale zkouším ho přemluvit. - no tak když už si to Tom dokáže představit, tak už bude chybět jen krůček k uskutečnění, ne? xD
2)Bill: Ano, mám piercing v bradavce. - jako by jsme to nevěděli už dávno xD
3)Bill: Ano, líbí se mi piercing v klitorisu. - co na to říct xD Buď jen, že si velká většina faninek nechá propíchnout svůj klitoris, protože se to panu Billovi líbí xD A nebo to může bejt, že narážka, že se mu vlastně líbí celkově pierc ve spodní části těla xD Např i v pindíkovi xD a já bych se ani nedivila, kdyby ho tam měl xD
4)Bill: Jsem opravdu dobrý řidič. Jsem jediný, který nikdy neměl nehodu. - popravdě řečeno, jestli dělal řidičák napodruhý, tak je jasný že v tom musí mít větší cvik xD

Animace - Bill s Tomem [ × shooting × ] 2

19. října 2009 v 21:50 | Billy |  Animations
Animace podruhé, tentokrát od jiné autorky a trošku jiná x) x) Je to taková dokonalost, že ani nemám slov x)

TH-TwincesT-TH.blog.cz


TH fancomic 3

19. října 2009 v 18:50 | Billy |  »»»»»COMIXY««««««
Tak ono to tu ještě neni... ale jak tak koukám, tak to je přeházený ty komixy, takže je pravděpodobnost, že je nejspíš někdy vložim znova x)
By treehousecaity


Spring Nicht

19. října 2009 v 18:15 | Billy |  By treehousecaity
Název: Spring Nicht
Autor: treehousecaity
Moje poznámka: Měla jsem za to, že tu tento obrázek je, ale vyhledavač mi ho nenašel, tak nejspíš není xD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )