Leden 2009

Odjíždim do Jihlavy xD

30. ledna 2009 v 0:13 | Billy |  Moje Kecy
Ano, Ano xD Jedu za miláčkem Klaruškou xD Ale netuším jak to bude s netem, máme šíleně moc věcí naplánovanejch, tak nevím, jestli se na net dostanu xD Ale snad jo xD Každopádně přijem během tejdne k nám, takže zase přidávat budu xD To se nebojte xD
Jinak letim spát páč vstávám v 6 xD Tak jo, mějte se a užijte si prázky ;) Jo a kdo chce může se pochlubit těma jedničkama na výzu x))
Billy <3

Prázdniny se svým bráchou 3.

28. ledna 2009 v 22:00 | Billy |  Prázdniny se svým bráchou
Název: Prázdniny se svým bráchou
Autor: Jitulik
FF: Na pokračování
Díl: 3
_________________________________________
Tak proto…,,Proto Bill tak plakal a ujišťoval se jestli naše kapela neskončí,ale proč by to někdo dělal??"Tom přemýšlel nad tou samou otázkou a pořád se k něčemu nedostal.Trápil se,trápil se kvůli Billovi a kvůli svým kamarádům z kapely:Gustavovi a Georgovi.Musí něco přece vymyslet,aby mohl něco udělat s jejich slavnou skupinou.Celou noc Tom nezamhouřil ani jedno oko a snažil se za každou cenu na to přijít.
Ležel ve své posteli už nejmíň 2 hodiny a ptal se dokola na tu samou otázku.
,,Ach jo,to není možný musí přeci být nějaká záminka proč se to stalo!"Po pár minutách sešel dolů ,aby se podíval ,jestli náhodou nemají něco co by mohl sníst.
Otevřel lednici a když viděl že v lednici není nic kromě nějaké zeleniny a včerejší Pizzy ,uznal že asi prohrál..xD Vzal si tedy pizzu co měli včera k obědu ,nalil si do skleničky Colu
A s jídlem v ruce se vydal zpátky do svého pokoje.
x
U Billa to ale taky nebyla žádná sláva,pořád koukal do stropu a nemohl přijít na to kdo jim to udělal .Kdo jim to mohl vůbec udělat.
Zachumlal se do peřiny a snažil se usnout.Po pár minutách to vzdal a popošel ke dveřím.
Když slyšel jak zavrzali dveře od Tomova pokoje
rychle dveře zase začal zavírat a poslouchal jeho kroky které si to mířili přímo do kuchyně.
Zase dveře pomalu pootevřel a když zjistil že Tom už je v kuchyni opatrně šel po schodech dolů a stoupl si za dveře v kuchyni tak aby jej Tom nemohl vidět.
Bill malinko nakoukl do kuchyně ale radši hned zalezl zpátky aby jej Tom neviděl.
Tom si vzal nějaké jídlo a šel zpátky nahoru.
Bill už viděl jen bratrovu siluetu jak mizí na schodech a ztrácí se mu z dohledu.
,,No nic de se spát"řekl Bill a šel znovu po schodech nahoru.
x
Tom pojídal svou pizzu,kterou si ukořistil v ledničce a vychutnával si sousto po soustu.
Když dojedl poslední sousto nechal talíř u sebe na stole a přešel k posteli.Lehl si na ní a s myšlenkami a starostmi o jeho dvojčátko neklidně usnul.
x
Bill se chvíli neklidně převaloval na posteli ,ale uznal že asi nemá cenu teď nad tím přemýšlet.
Zalehl tedy do postele a stejně tak jako Tom usnul s myšlenkou na svého brášku…

Vlak

26. ledna 2009 v 23:11 | Billy |  FF By Billy
Název: Vlak
Autor: Billy
FF: Jednodílná
Poznámka autora ( × Billy <3 × ): Další z mých úchylných povídek nese název "Vlak"... Upozorňuju, že se tam odehrává švédská trojka, takže kdo na to nemáte žaludek tak to radši ani nečtěte xDxDxD
Jinak prostě ani nevim proč sem to psala xD Mám teď divný obdobý života xDxDxD
_________________

"Bille, nestihneme to" křikl na mě bratr a tahal mě za rukáv, abych si pospíšil. Ten den jsme měli naplánovaný výlet. Já, Tom, Georg a Gustav jsme měli jet na dvou denní výlet vlakem. S kluky jsme měli sraz na nádraží něco okolo deváté hodiny… "Jsme tady" křičel Tom již od prosklených dveří nádraží. Spěšně jsme dobíhali, protože vlak, který nás měl dopravit na určité místo, měl každou minutu vyjíždět. Udýchaně jsme si sedli do kupéčka a zbavili záda zavazadel. "Kde je Gustav?" zeptal, jsem se, protože jsem ho nezpozoroval ani venku, ani uvnitř pojízdného stroje. "Psal mi, že mu prý do toho něco vlezlo a on nemůže." Oznámil Georg a sáhl do svého ne moc velkého batůžku. "Dá si někdo?" oznámil vesele a vytáhl Ferneta. "Mmmh" olízl se provokativně Tom. Otevřeli jsme tedy lahev, která měla přispět k naší zábavě. Cesta ubíhala s alkoholem veseleji, pomalu nám to stoupalo do hlavy, laškovně jsme po sobě pokukovali a flirtovali, až jsme překvapivě zůstali na suchu. Přesto, že jsme měli tři plné lahve, protože Gustav věděl, že jedna nebude stačit, nastala chvíle, které jsme se všichni obávali. Protože jsme byli v příjemném rozmaru, rozhodli jsme se to neřešit a zahrát si z dlouhé chvíle velmi osvědčenou hru, flašku.
Ještě se nezamklo kupé a už se flaška točila… Postupně z nás opadávaly zábrany a úkoly začaly být čím dál tím víc odvážnější. Celé kupéčko naplňovala atmosféra vzrušujícího očekávání toho, co bude následovat. Nejdřív vzalo za své oblečení, potom přišlo vzájemné ochutnávání a úkoly jasně směřovaly k jedinému… všichni jsme chtěli víc.
Při jednom otočení flašky, jsem dostal za úkol, že mám svému bratrovi dát pusu. Georg si vyžádal pouhou obyčejnou pusu, avšak Tom situace hned využil. Když jsem se k němu přiblížil a dal mu onu pusu, pootevřel rty a špičkou jazyka přejel po mých rtech, chytl mě zezadu za krk a přitáhla k sobě. V tu chvíli jsem na svého bratra dostal nehoráznou chuť. Tělem mi problesklo vzrušení a já se začal svým jazykem dobývat do Tomových úst. Proplétal jsem ho s tím jeho, až se z toho stala brutální líbačka, plná vášně a chtíče jeden druhého. Toužil, jsem mít Toma a on toužil mít mě. Líbali jsme se jako smyslů zbavení, a při tom si zajížděly do nahých klínů. Po chvíli jsme se radši oddálili a pohlédli na našeho kamaráda, který si držel své přirození a s přivřenýma očima si ho honil. Vzrušeně oddychoval, a ani si nevšiml, že na něj my dva, ještě celí rozechvění z našeho zážitku, koukáme.
Stačil jeden pohled na jeho naběhlý úd a námi znovu projela vlna vzrušení. Oba jsme se k němu přiblížili. Já se sklonil k jeho rozkroku a začal mu jeho nástroj divoce kouřit. Bratr se začal věnovat jeho rtům. Pronikal svým jazykem do Georgovy pusy a vychutnával si něco, co mu bylo až do této chvíle utajené. Kamarád byl vzrušený jak z předchozího pohledu na nás tak i z reakce, kterou jsme ho překvapili. Také líbal Toma, chytil jeho bradavky do rukou a na náznak spolupráce je začal silně třít. Netrvalo dlouho a mé dvojče mě přesvědčilo, že pokud budu pokračovat, Georg se nám udělá a nic víc z toho nebude. Poslechl jsem tedy jeho vybídnutí a stoupl si na sedadlo, nohu jsem položil na postranní stoleček a nastavil svůj klín svému příbuznému. Nedělal to poprvé, takže hned vzal můj penis do pusy a začal pracovat svým jazykem. Georg využil chvíle, kdy byl Tom předkloněn a začal mu do zadku natěšeně zasunovat svůj nástroj k sexu. Pohyboval se celkem rychle a na výpomoc udělal jeden malý zvrat, který nikdo v tu chvíli nečekal. Chytl pevně bratrovy dredy a hlavu mu silným pohybem zaklonil dozadu. Přirážel na něj silně a tím pádem i Tom narážel svými ústy k mému přirození. Ještě chvíli jsme pokračovali v naší dohře flašky, než nastal okamžik, když se za pár vteřin z Georgovy tváře a sténání dalo vyčíst, že se rychle blíží ke svému vrcholu. Jeho pohyby byli intenzivnější a rychlejší. Vše ukončilo hlasité zasténání a vyvrcholení do Tomova pozadí. Pohled na oba dva mi v těle rozproudil snad všechny hormony, které mě také donutili k vrcholu. Ve chvíli, kdy jsme všichni vyčerpaní padli na sedadlo, se otevřely dveře. "Vaše jízdenky prosím…"

Tom's__diary

26. ledna 2009 v 23:06 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: Tom's__diary
Autor: Aeternitatis-Tristis
Moje poznámka: Mmmh tohle vypadá moc dobře x)) Úžasný nápad a skvělé provedení xD Tom se nezdá xDxD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Návštěvnost → 19.1. 2009 - 25.1. 2009

26. ledna 2009 v 22:51 | Billy |  »»»NÁVŠTĚVNOST«««
Navstevnost za minuly tyden (19.1. 2009 - 25.1. 2009) je:
Pondeli: 244
Utery: 240
Streda: 241
Ctvrtek: 250
Patek: 225
Sobota: 247
Nedele: 269

Celkem: 1716

Twincest Comic 'Don't Care' Stoepselchen

25. ledna 2009 v 20:52 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: Twincest Comic 'Don't Care'
Autor: Stoepselchen
Moje poznámka: Když jsemukládala tenhle xcomix, zrovna začala hrát písnička I don´t care od FOB na rádiu xD Fakt masakr xD x))
Lehký překlad xDxD :
Promiň
Je mi to jedno Tomi! ♥
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Sex by Bill ( × by eyebath × )

25. ledna 2009 v 20:35 | Billy |  Animations
Název: Sex by Bill
Autor: eyebath
Moje poznámka: Srandovní animka xD
Animace:


Návštěvnost → 12.1. 2009 - 18.1. 2009

25. ledna 2009 v 20:10 | Billy |  »»»NÁVŠTĚVNOST«««
Navstevnost za minuly tyden (12.1. 2009 - 18.1. 2009) je:
Pondeli: 279
Utery: 223
Streda: 242
Ctvrtek: 243
Patek: 236
Sobota: 263
Nedele: 269

Celkem: 1755

Mučírna

24. ledna 2009 v 23:22 | Billy |  FF By Billy
Název: Mučírna
Autor: Billy
FF: Jednodílná
Poznámka autora ( × Billy <3 × ): No prostě moje poznámka xDxDxD No netušim co to do mě vjelo, ale sepsala sem takovou jednodílnou povídku xD A dokonce i v ich rofmě xD Což je u mě zvláštní, myslím, že i PNJH sem psala chvíli v ich formě, ale nějak mi to nevyhovovalo tak jsme přesedlala na er, ale tady nevím xD Nějak se sem tato forma hodila víc a prostě to no xD Vzniklo to a tak třeba komentujte, páč jako zajmá mě nároz co si o tommyslíte xD Je to zvláštní a takový to prostě to poznáte pokud to přečtete xDxDxD
_______________________________________

Jednoho dne jsme se s Tomem a celou naší třídou vydali na exkurzi do nedalekého města na jeden ze známých hradů. Průvodkyně, která nás celým hradem provázela, působila milým dojmem a nadšeně se u svého vyprávění usmívala. Její přednáška o každé místnosti mě nadchla a poslouchal jsem jí s velkou chutí. Společně jsme prošli všechny starobylé místnosti a jako poslední zastávkou byla místní mučírna. Průvodkyně nám vysvětlovala, který nástroj na co sloužil a jak se s ním dalo dosáhnout bezvadného výsledku, kterým byla mučedníkova pravdivá odpověď.
Poté se s námi průvodkyně rozloučila a třídní nám dala rozchod, abychom se prošli po jednotlivých místnostech ještě jednou a koupili si suvenýry, nasvačili se atd. Všichni se pomaličku vzdalovali pryč a jediný já s bratrem jsme zůstali v mučírně. Přejížděl jsem prsty po jemných hřbetech jednoho z mučícího přístroje a očima studoval každý záhyb, šroubek a vše co onen stroj měl. "K čemu to vlastně sloužilo?" šeptl jsem do tiché místnosti otázku, na kterou jsem zapomněl odpověď. "Natahovali se na to lidi" šeptl Tom hned vedle mého ucha a chytil mě za boky. "Zavři oči" šeptl a jednou dlaní mi přejel jemně po obličeji a stáhl víčka dolů. Opatrně mě otočil a položil na skřipec, uvázal mi ruce i nohy a já se najednou ocitl tak bezmocný. Otevřel jsem oči a nevěřícně koukal na své dvojče. Nechápal jsem, co hodlá dělat a proč mě sem přivázal, chtěl jsem jen slovní odpověď, ne však názornou ukázku.
Jeho dychtivé ruce se ocitli na mé kovové sponě pásku a mě celým tělem trochu zamrazilo. Jak s páskem, tak i se zipem kalhot si Tom poradil hravě a já se najednou ocitl se staženými kalhoty u kolen. Bratr se mi díval do očí a bříšky prstů přejížděl po mých bílých boxerkách. Když viděl, jak slastně přivírám oči, poodhrnul kousek látky, která skrývala mé přirození, a přejel prstem po mém penisu. Bezmocně jsem hleděl na svého bratra, který mi stáhl boxerky, aby měl lepší výhled na mé přirození. Obemkl ho svými štíhlými prsty a začal rytmicky pohybovat. Hlavu si složil na mou hruď a tričko, které poodhrnul, aby se jazykem a zoubky mohl věnovat mým bradavkám, mi znemožňovalo pozorovat Tomova ústa. V celém těle jsem měl mrazení a v podbřišku příjemný tlak, který při každém pohybu ruky narůstal.… Všiml jsem si, jak se v jeho kalhotách vzdouvá pěkná boule. V tu chvíli jsem toužil vidět Tomův nástroj, v návalu vzrušení a slasti jsem začal žadonit a škemrat bratra, aby alespoň kousíček kalhot a trenek stáhl. Nejprve si přejel rukou po oné bouli v kalhotách a malinko si ho přes kalhoty stisknul, až sykl slastí. Vše co se linulo z Tomových úst ve mně znuďovalo větší a větší touho Toma mít. On však semnou měl jiný plán. Nechtěl hned sex, ale chtěl si nejprve trochu pohrát. Rozepnul si knoflík a pomalu posouval zip dolů. Vršek kalhot, který se po chvíli rozevřel, odkrýval nádherně lesklou hlavu jeho žaludu. Nadšeně jsem zasténal a chtěl vidět víc, ba i ochutnat Tomovu chuť, avšak jako odpověď na mou prosebnou větu se mi dostalo "Ne, budeš se jen koukat" Chtíč ve mně rostl a já nedokázal ovládat své tělo, bezbranně jsem cukal rukami a žádal alespoň o uvolnění jedné. Chtěl jsem se ho dotknout a třít mezi prsty jeho lesklou pokožku. Tom si provokativně stáhl kalhoty, pod kterými byl naostro. Chytil si své koule pevně do ruky, přejel po nich prsty a dlouze vydechl. Jeho ztopořený penis byl obalen žílami, které vypadaly, že brzy explodují. Pohled na onen Tomův nástroj mě fascinoval. V tu chvíli jsem si představil, jak ve mně Tom jezdí a jeho úd mi přínáší rozkoš. Znovu jsem poprosil o uvolnění. Když Tom viděl, že můj penis trčí do výšky a je na pokraji vyvrcholení, povolil mi alespoň nohy. Nasměroval se svým penisem na můj otvor a pomalu a provokativně se přibližoval. Chytil si své přirození a pomalu ho do mě zasunul. Hlasitě jsem zasténal a hlavu prudce prohnul dozadu, až jsem se trochu praštil. Bolest, kterou mi to v tu chvíli jsem ani nevnímal a soustředil se na Tomovo přirození, které se ve mně začalo rytmicky pohybovat. Jeho steny, které vydával při každém zajetí až po kořen svého údu do mě, přispívali k rostoucí slasti. Pohyboval se ještě několik minut, než mi konečně povolil i připoutané ruce a já se mohl volně chytit a začít se přitahovat a tím klouzat po jeho nástroji nahoru a dolu. Vždy, když ve mně byl na doraz, jsem stáhl svaly a tím mu způsoboval ještě větší rozkoš. Po chvíli už Tom pohyboval svojí pánví čím dál rychleji a intenzivněji až do svého vyvrcholení. Udělal se do mě a slastně vydechoval. Stačil pouhý dotek konečků bratrových prstů a lehké zakmitání a už i já byl zbaven slané tekutiny, která okamžitě začala téci z mého kamaráda, který se jindy schovává v kalhotách.
"Ještě bratři Kaulitzové chybí" slyšeli jsme s Tomem hlas, který se pomalu přibližoval temnou chodbou vedoucí do mučírny.

illustraition for fanfic

24. ledna 2009 v 23:12 | Billy |  By Pchel
Název: illustraition for fanfic
Autor: Pchel
Moje poznámka: Radš se ani nevyjadřuji xDxDxDxDxD Rajcovníííí xDxDxD
Jinak kdyby někdo nechápal tak je to Bill, Tom a Georg xDxDxD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Happy Birthday

24. ledna 2009 v 21:51 | Billy |  By Pchel
Název: Happy Birthday
Autor: Pchel
Moje poznámka: Maličko se spožděním xDxDxD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )


Do you want some apple, Tomi?

24. ledna 2009 v 21:31 | Billy |  By Pchel
Název: Do you want some apple, Tomi?
Autor: Pchel
Moje poznámka: Mmmh, dokonalé *IN LOVE*
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Chibitwins

24. ledna 2009 v 20:54 | Billy |  By Pchel
Název: Chibitwins
Autor: Pchel
Moje poznámka: Totálně sladké <333 Rozkošný prostě x))
Náhled:

Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Bill and Tom

24. ledna 2009 v 19:45 | Billy |  By Pchel
Název: Bill and Tom
Autor: Pchel
Moje poznámka: Povedený výtvor x))
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

New hot drawing...

21. ledna 2009 v 19:54 | Billy |  Allegator - Drawings
Wáááááh, nemámslov, vypadl mi dech a zastavilo se mi srdce <3333333333333333333333333333333333333
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Kiss Me Drawing

20. ledna 2009 v 15:05 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: Kiss Me Drawing
Autor: xIch-brech-ausx
Moje poznámka: xIch-brech-ausx miluje tenthle obrázek od Allegator x)) I já ho miluji a další láskou se stala i tahle povedená prácička x))
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

"Like a Taste?" Drawing

18. ledna 2009 v 23:49 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: "Like a Taste?" Drawing
Autor: xIch-brech-ausx
Moje poznámka: Montážka od Emily převedená do kreslené podoby x)) Mylsím, že tp je povedené x)) A dobře zachycené co se tím myslelo x))) Takže každý fanoušek na první pohled pozná i jakou montážku jde ;)
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Twincest Collage

18. ledna 2009 v 23:32 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: Twincest Collage
Autor: xIch-brech-ausx
Moje poznámka: Koláž se skládá z práciček, které má xIch-brech-ausx ráda... Nejraději má to "Kiss me" od Alleg a dívá se na to pří každý den x)) Další výtvory jsou od autorek jako je Salv, Emseviltwin a Flamagram666, atd x))
Náhled:

Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

TH: Tropical

17. ledna 2009 v 23:41 | Billy |  By Salv
Název: TH: Tropical
Autor: Salv // Nightingale
Moje poznámka: Wohou překrásný... Ty Billovy vlasi s emi prostě nezamlouvaj, ale na tomhle obrázku mi až tak nevaděj xD Ale prostě se na to nesoustředim xD Koukám spíš na těla a na Tomův jazyk a Billovu bradavku a prostě dokonalost jako vždy x)))) <33333333333 *LOWE* *LOWE* *LOWE*
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )
Ještě větší obrázek: ( × Největší obrázek poslala Klaruš, takže thanks xD × )


twc: strawberrys and summer

17. ledna 2009 v 19:51 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: twc: strawberrys and summer
Autor: pundura
Moje poznámka: Nejdříve jsem myslela, že koušou berušku xD Potom jsem si myslela, že tam maj košíče a v tom jahody, a jako poslední sem si myslela, že to je prostě jazyk xD Protože červený košíček? No nevím, buď je to jahoda z košíčku nebo jazyk xDxDxD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )