Duben 2008

Blbej Hip-hoper 5 II.

29. dubna 2008 v 20:26 | Billy |  Blbej Hip-hoper II.
Název: Blbej Hip-hoper
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 5
Řada: 2
Poznámka : Pokračování příště
_____________________________________
Bill se vylekaně stáhnul za Toma,kterej nevěřícnym pohledem propaloval dva policajty,kteří měli namířeno právě k nim.Žeby nějak zle zaparkoval?Ale za to se přeci dávají pokuty a tihle policisté zrovna moc mile nevypadali,takže možnost pokuta rychle zapudil v hlavě."Hele,co to děláte?!",vzepřel se jim Saki jakmile jej oba dva schytili a prudce jej opřeli o svůj vůz."Saki,co se děje?",pípl Bill vzlykajíc a nechápal ničemu,co se dneska událo.Bylo toho na jeho malou křehkou dušičku až příliš.Vždy to byl právě Saki,kterej ho zachránil ze spárů toho nechutnýho úchyla."Hele,tak řekněte nám do pitle,co se k sakru stalo?!",Tom měl právě dost.Nemohl se dívat jak jeho kamarádovy nasazujou pouta a prostě vyprskl.Nedokázal to v sobě krotit.A možná právě to přimělo policistu otočit se a konečně promluvit."Pan David Jost na něj podal žalobu za sexuální obtěžování a napadení,a proto musí být zatčen",vychrlil za sebe nemilosrdně policista."To není pravda!",řekl prudce Saki a zouflým pohledem sledoval Billa,kterej nevědel co má dělat.
"On nic neudělal!No tak prosím,puste ho!",brečel Bill a kdyby jej Tom nedržel pevně v náručí,asi by to nezvládl."Pardon,ale to se všechno uvidí až u soudu",řekl ten druhej policista,kterej právě Sakiho naložil do auta a vešel do auta také."Saki",pípl Bill vyděšeně a už se na to nedokázal dívat.Vždyt on přeci nic neudělal!Jaký sexuální obtěžování?!To David by měl jít sedět a ne on.
Bill se Tomovy prudce vyškubl a utíkal do jejich auta,kde se zamknul a tiše brečel."No tak pánové,počkejte prosím vás.",zastavil je na poslednou chvíli Tom,kterýmu až tedka došel význam těch slov.Zmateně se poškrábal v upravených dredech a hodil na ně psí očka."David podal žalobu na Sakiho?",zeptal se nevěřícně a byl si jist,že Saki by nic podobnýho neudělal.Ti policisté se na něj sklíčeně podívali.Tohle tady měli skoro pořád."Pánové,podívejte,já vám nechci do ničeho mluvit,ale David by zažaloval I svou vlastní mamku,kdyby mu připekla dort,prosím vás…před týdnem ste se také soudili s jedním fotografem,minule to byl zas kdo?",,Tom použil svůj intelekt a Saki jenom žasl.Policisté měnili svůj výraz z nepřístupnýho na sklamanej."Maskér",dodal plavovlasej muž sedící za volantem a ten druhej si otráveně odrknul."Jednou zažaloval I nás dva",povzdechli si najednou…
Stalo se to jenom jednou co se jim porouchalo auto a oni promeškali zas nějaké zbytečné zatykání."Prosím vás,já sem nic neudělal",řekl Saki už klidně a všiml si,jak jeden z policistů vystoupil z vozu."Pane Kaulitzi,veřte mi,že tohle neděláme často,ale moje žena právě rodí,takže máme malinko naspěch",řekl naoko přísně a poté otevřel I Sakiho dveře a puta,která mu dotedka nepříjemně tlačila zápěstí byla razem dolu."Ale prosím vás,vyhýbejte se pánu Jostovy ano?",mrkl na ně ten druhej,a Bill kterej nevěřícně sledoval z okýnka svého bratra žasl. Tohle dokázal opravdu jenom jeho Tom."Tak vám moc děkujeme",usmál se na ně Tom spolu s Davidem a ještě jim popřáli u toho porodu hodně štěstí.
"Tome,já tě zbožnuju",vypískl David a veselýho Toma málem pochroumal ve svým obrovským avšak milým náručí.
"Sem prostě machr",velkoryse se ušklíbl a vesele natáhnul packy po své lásce,která se tedka se štastným smíchem rozběhla do jeho náruče.Kdyby mohl,zulíbal by jej na místě.Místo toho se však na něj hbitě hodil a svým ůtlim náručím mu spůsobil stejně silné objetí jako Saki.
Poté se Tom rozhodl raději opravdu to auto přeparkovat a čekal na Billa,aby mohli spolu odjet domů,kde mu bude muset všechno vysvětlit-a co nejvíc-to sexuální obtěžování!
"Saki…já…já bych ti chtěl ještě jednou moc poděkovat",šepl Bill a ustoupil od Sakiho auta,aby jej mohl odemknout."Bille…to já děkuju.Vám oboum a hlavně tedy Tomovy,dneska mi zachránil kůži",usmál se na něj a opětoval Tomovy veselí zakývání.Bill však malinko sklopil pohled."Ale měl bys mu to říct ,to víš že ano?",zeptal se jej smutněji a pomalu nasedl do svýho autíčka."Já newím,jestli je to dobrej nápad.",povzdechl si.Vědel,že kdyby se to Tom dozvěděl,Davida by přinejlepším zmlátil tak,že by ho ani ta mamka nepoznala."To už nechám na tobě…ale asi by to měl vědet,já tady u tebe vždycky nebudu ,a on je přeci tvoje dvojče Bille",pousmál se naposled na černovlasýho chlapce a s milým ůsměvem odešel díky Tomovy spokojeně domů.Ten právě čekal na Billa,kterej se rychle rozběhl k autu…
O několik minut později už oba dva seděli na prostorném gauči a čekali na mamku,která jela nakoupit."Miláčku,řekneš mi to?",špitl Tom tiše a chtěl se k Billovy přitulit,avšak ten se na něj s vydešeným pohledem podíval a poté ucukl.A už jenom tohle bylo pro Toma zlé znamení.Pomalu mu docházel význam slov toho policistu…

Vezmeš si mě? 5 II.

29. dubna 2008 v 20:23 | Billy |  Vezmeš si mě? II.
Název: Vezmeš si mě?
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 5
Řada: 2
Poznámka autora: Tahle povídka měla velikej ůspěch a proto sem se rozhodla pro pokráčko:)Tak snad se bude líbit:)
Poznámka: Pokračování příště
___________________________________
Na druhej den ráno čekala Toma na stole už hotová snídaně.Zvědavě kulil smutný očka na sladký wafle s jahůdkama.Mile se pousmál hned,jakmile zbadal na kulatý wafly sladkej ůsměv z čokoládový polevy.Tohle mu Bill dělával každé ráno.
"Tak co,líbí?",ozvalo se zezadu.Tom polekaně obrátil tváří na místo,kde u dveří stála usmátá Kim.
"Tos dělala ty?",zavrčel a vůbec neskrýval naštvanej ton hlasu.
"No viděla sem to u Billa.Dělával si je skoro každý ráno s takovými vyšklebenými ksichtíky.Chtěla sem tě potěšit",mile se usmála a podala Tomovy sklenici s džusem.
Ten ji však hned odsunul."Nemám hlad",štěkl a vzal si do náruče malinkatýho Tomiho,kterej do něj škrabkal packama.
Kim se na něj otráveně zahleděla.Kdysi si myslela,že bude dobré,když tady bude Tom s nima...Tedka však chtěla pravej opak!
Tom jí tady jen překážel.Cítila jeho apatii vůči své osobě a cítila to i u Billa.
A naivně si myslela,že když Toma odtamtud dostane,Bill se jí vrhne štastně kolem krku.
"A jinak,až se narodí naše miminko,tak tahle chlupatá koule pujde pryč.Víš,malí děti sou alergický na psí nebo kočičí chlupi",jen tak ledabyle podotkla prstem ukazujíc na Tomiho v Tomově náručí.
"Tak jen pro tvou informaci-tahle chlupatá koule nikam nepůjde a když chceš,klidně jdi ty",vyprskl a a rozčileně ji opětoval falešnej pohled.
Kim právě opustili zbytky nervů a rozhodla se zasáhnout-ale pořádně!
"Jak chceš,stejně mi to je jedno.Ty měj psa a já budu mít tvýho bratra",laškovně se zašklebila a a spokojeně se posadila za stů,kde se mlsně zakousla do Tomový wafle.
Ten ji probodával přímo vražedných pohledem a divil se,že pejsek v jeho náručí ještě strachem neutekl.
"Ty ani newíš,jak nádherný je milování s ním",dráždivě si olizla rty jazykem,no Tomovy z ní bylo spíše na blití.
"Nemusíš mi to vykládat",sykl a to se musel urputně snažit,aby ji neschytl pod krk a na místě neuškrtil.
Kim se však vzdát nehodlala.
Její plán byl,vyhnat Toma z tohohle doma,at to stojí,co to stojí!
"Co se stalo?",ozvalo se nesmělé šepnutí ode dveří a dovnitř vstoupil ospalej a hodně smutnej Bill.
Vlasy měl rozcuchaný jako obvykle...vlastně jedinej rozdíl byl v tom,že jeho oči dneska neměli takovej jiskřivej nádech.
Jakoby najednou pohasla i všechna radost v nich.
Kimi se radostně postavila a chtěla vlítnout Billovy rovnou do náruče,ten však podešel k Tomovy.
"Můžu s tebou mluvit?",pípl tiše a zoufalým pohledem propaloval Tomovy uslzené oči.
I když by nejraději brečel ,tiše přikývnul a následoval Billa,kterej jej jen v županu vedl do svýho pokoje.
Hned jak se za nima zavřeli dveře,Bill zamknul a propukl v tichej pláč.
"Tomi,já bez tebe nedokážu žít",šepl tiše a po čtyřech se připlazil k vedle sedícímu bratrovy.
Ten zhluboka dýchal a trpce polykal horké slzy utrpení.
Ale vědel,že nedokáže odmítat...nedokáže Billa od sebe pořád odstrkovat...
I když vědel,že tím ublíží jeho miminku,i tak se už nedokázal vzepřít svému srdci a osmítnout.
Rychle se připlazil až uplně k Billovy a hladově pronikl mezi jeho pootevřelé rty.
"Miluju tě...strašně moc",šeptal ,zatímco s Billem hladově proplétal jazyk.
Bill nedokázal vnímat nic kolem sebe...cítil se jako znovu zrozenej.Cítil jenom Tomovy rty nořící se hluboce do těch jeho a také jeho ruce,které mu pomalu rosvazovali uzlík na lehkým županu...

Horké dlaně kytaristy 11. (2/2)

29. dubna 2008 v 20:15 | Billy |  Horké dlaně kytaristy
Název: Horké dlaně kytaristy
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 11 (2/2)
Poznámka: Pokračování příště
___________________________________
Když byl Tom v jeho blízkosti...zapomínal na všechno.Ještě mu to pořád nedošlo,že jeden den mezi nima jim dokázal změnit celej život uplně naruby.
"Bylo by to nádherný bydlet s tebou Tome",špitl a nežně se usmál.Tomovy očička se jako mávnutím zázračnýho proutku rozsvítili.
"M-myslíš to vážně Bille?",musel se ujistit.Bylo to až moc nádherný natož,aby to byla pravda
Ale Billovo veselý přitakání jej v tom jenom ujistilo.
"Tome...prosím,promin mi to všechno...já.Já byl na tebe tak zlej a ted...ted se cítím uplně nádherně.Sám v sobě se nevyznám",zasmál se nad svou nerozhodností a nechal se Tomem usadit do jeho náruče.
"Já na to už bez tak zapomněl",špitl Tom nežně a dlouze Billa políbil.
Ten mu jeho jemný polibek s láskou opětoval a štastně pootevřel rtíky,aby tak ještě víc prohlubil mazlení jejich rtů.
Pomalounku ale jistě padala na oba dva únava a tak se zvládli ještě chvilinku sladce mazlit a pak si v objetí usnuli...
Bill se lehce zavrtěl a poté otevřel oči do tmavýho pokoje.
Jako první jej pošimrali na nosíku Tomiho dredy.Sladce se usmál a pomalounku,aby jej nevzbudil se k němu otočil tváří.Jemně mu pohladil našpulené rtíky a poté se jich letmo dotkl těmi svými...
Jak jen miloval tenhle dotek...
Bylo to pro něj něco nekonečně krásnýho...Tomovy rty byli cítit nasládlou chutí a přitom byli tak jemné.
Bill už se líbal vícekrát,no nikdy by do sebe neřekl,že budou pro něj nejsladší rtíky toho,kterýmu tak dlouho nedokázal přijít pořádně na jméno.
Ted se to však všechno mezi nima změnilo...
Tom se ze snu sladcě zaculil a přisunul se k Billovy ještě blíž,čím vlastně udělal Billovy ještě lepší výhled na svou tvář.
Hnědé očka s kovovou ozdobou se mile zabodli do těch právě spících.
Pomalounku se sklonil a nežně jej líbl na přivretá víčka."Mám tě moc rád Tomi",zašeptal,naposled se pomazlil s jeho rtíky a ulehl do Tomovy otevřené náruče...
"Hmhm",ozvalo se tichým pokojem...
Bill prudce otevřel oči a jeho vyděšenej pholed se hned střetl s tím Tomovým.
Oba se náhle posadili a málem vypískli šokem,když na posteli uviděli sedět bubeníka...Nevěřícně na ně hleděl a nevědel ani to,čí je.
Totálně jej to dostalo.
Tajně doufal,že sou jenom kamarádi,avšak jeho noční můry se nakonec stáli pravdou...Jak mohli?Proč mu to neřekli?Jak mu mohli takhle ublížit?
"Gustave...asi bychom ti mněli něco vysvětlit",začal tiše Tom,avšak na jeho překvapení se vůbec nebál ukázat najevo,jak moc jej má rád,a že to s ním myslí fakt vážně.Tudíš mu nedělalo žádnej problém pevně vzít jeho ruku do své a tím dotekem mu tak dodávat energii.
"To tedy mněli",špitlo tiše to smutné stvoření na Billově postely a upíralo zraněnej a hlavně sklamanej pohled na ty dva.
"Gustave,my sme tím nechtěli nikomu ublížit.Stalo se to všechno tak rychle...prosím nezlob se.Já vím
...že se ti budem hnusit,no tys byl také jistě jednou zamilovanej a tak chápeš,co cítí takovej člověk",snažil se mu to vysvětlit Tom nějak po lopaticky...

Horké dlaně kytaristy 11. (1/2)

29. dubna 2008 v 20:12 | Billy |  Horké dlaně kytaristy
Název: Horké dlaně kytaristy
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 11 (1/2)
Poznámka: Pokračování příště
___________________________________
Najednou je však vyrušilo něčí klepání.Bill se vydešeně od Toma -doslova vydešeně odtrhl a vylítl z postele jako namydlený blesk.
"Di do postele",ukázal přísně Tomovy a rychle na sebe navlíkl triko.
Ten na něj smutně koukl a odšoural se do svý postele,kde se zababušil až po uši.
Billovy až te došlo,že to možná trošku přehnal.
Ale ted na to nebyl čas.Urychleně doběhl ke dveřím,předtím se ještě trošku upravil.
"Ano?",křikl a čekal,kdo se ozve za dveřma...tedy koho může dorazit zato,že je ted vyrušil."To sem já Gustav",ozvalo se a tak Bill ochotně otevřel.
Pokud šlo o Gustího,nemohl mu vynadat,byl mu jako brácha.
"Ahoj,stalo se něco?",zeptal se jakoby nic Bill a zívnul si na důkaz toho,že je"nehorázně"unavený.
"Promin,já tě nechtěl budit.Já jenom,jestli tady Tom není.",usmál se bubeník a zvědavě koukal dovnitř.
"Akorát usnul",řekl Bill rychle první,co jej napadlo.
"Aha,tak to nic.Dobrou",zazubil se a odkráčel spátky na svůj pokoj.
Bill s ůlevou zavřel dveře a pohled mu padl na Toma pod peřinou.
"Tomi",špitl a pomalu k němu podešel.Sedl si na kraj postele a smutně z něj stáhl přikrývku.
Tom na něj sklamaně a také i uraženě hleděl."Promin",špitl Bill a přitulil se k němu ještě blíže.
"Jen sem se polekal",povzdechl si a líbl kytaristu na pootevřené rtíky.
Ten se ale dlouho zlobit nedokázal a s nadšením pokračoval tam,kde skončili.Takže se Billovo triko znovu ocitlo hozené na zemi a oni dva se vášnivě líbali.
"Budeš tady dneska spinkat?",zašeptal tiše Tom svou prozbu a znovu Billa jemně líbl.
Ten s nadšením souhlasil a hned si to štrádoval pro celej paplon.
"Hele a já co?Já tady mám jako zmrznout?",mrzutě přilehl smějící se kouli pod pěřinou.
"No...kdybys mi dal pusinku,možná bychom se domluvili",vykukla spod ůtrob hunaté peřiny Billoova černovlasá hříva a jeho očka se nádherně rozzářili.
Tom se nad něj nahl a dal mu dětskou pusinku na rty.
"A tohle bylo co?To by sis mohl prkřýt tak akorát jednu nožku",sladce se zasmál a špulil na něj rtíky.
Tom Billa neskonale obdivoval hlavně proto,jakej blázínek to byl.I v takovýhle chvíli dokázal smíchem rozzářit celej pokoj.
Najednou Toma ale něco napadlo.
"Billí..smím se něco zeptat?",špitl nesměle a lehce jej chytl za ruce.Bill se na něj skoumavě zahleděl.
"Ale peřinu ti nedám",zazubil se a lehce jej na natažené ručky líbl.
Tom se uvolněne zasmál a mile mu koukal do očí.Vědel,že je sice brzy nazvat to,co mezi nima vzniklo vztahem,no i tak našel v sobě skrytou odvahu,aby se jej na to zeptal.
"Bille,víš...jak skončíme turné...máme pak prázdniny asi kolik 3 týdny?",zeptal se jej pro jistotu.
"Jo tři",zasnil se Bill s lehkým ůsměvem na tváři.Už ted se těšil na klídek doma u krbu.
"J-já...chtěl sem se tě zeptat jestli...jestli bys...víš.Já si koupil...tedy naši mi koupili byt.A já...bydlím tam sám ...a je dost evlikej a prostornej a ",začal nesrozumitelně koktat.
Billovy možná pomalu docházelo,co se jej chce zeptat.Ale i tak nevycházel z ůdviu,že jde na to Tom tak rychle.
Ale i přesto se mu to neskutečně líbilo.Chudák Tom ještě nestihl pořádně ani položit otázku a on už vědel svou odpověd.
"Bille...podívej.Je to všechno tak rychlí a já budu chápat,když tedka odmítneš.Jenom chci,abys o tom alespon přemýšlel víš...já.Moc bych chtěl,kdybys ...kdyby ses ke mně na ty tři týdny přestěhoval",domluvil tiše a plaše sklopil pohled k Billovo dlaním.
"Tome...já",začal Bill a mile koukal na to,jak nervozní je Tom v tuhle chvíli.
"Když nechceš...já to pochopím",špitl tence a nervozně si žužlal kovou ozdůbku ve rtu.
Bill nežně pohladil Toma po skloněný tváři a pomalounku ji zvedal.
Když se jejich pohledy střetli,oba dva zahřálo u srdíčka.
"Tak co...popřemýšlíš?",zeptal se jej Tom opatrně a napjatě čekal na Billův verdikt.
Bill na jeho překvapení zavrtěl rázně hlavou."Já přemejšlet nemusím.Odpověd už dávno vím",šepl a lehce si skousl spodní ret.
Poté pomalounku pokládal Toma na měkké polštářky a sám se po něm po čtyřech vyšplhal až k jeho rtíkům.
"A ta zní?",tichá otázka protla to nádherný ticho mezi nima,po který si roztouženě hleděli do očí.
Tom pečlivě pozoroval každý milimetr Billovy tváře.
Byla tak dokonalá.Od nádherně tvarovanejch rtů,až po oči s vášnivým nádechem.Nechtěl si sám sobě přiznat jednu skutečnost a to tu,že se do Billa zbláznil.
A vědel to už od prvního dne,co se potkali.Vždycky mu připadal neskutečně přitažlivej...a možná právě proto jej bavilo dělat mu naschváli,čím si ho od sebe vlastně odtahoval...Jenomže ted už ne.Nejradši by jej mněl pořád u sebe.Ani nevědel proč se to takhle najednou všechno změnilo,no vůbec mu to nepřekáželo...
Bill se také zarýval pohledem někam hluboko do Tomovejch zářících kuliček,které na něj krásně hleděli a poběhovali mu po celý tváři.
Ještě nikdy necítil to,co ted.
A už vůbec ne u kluka.A proto jej to dost překvapilo,ne však polekalo.Bill byl vždycky ten,co se všeho moc bál,všechno si moc připouštěl.A ani nevědel jak,a kvůli téhle vlastnosti přišel o mnoho důležitejch věcí.A tedka kdyby mněl přijít také o Toma...to by možná už nezvládl.
A proto se rozhodl že tedka bude tím odvážným...a už se bát nebude.
Nebude se bát budoucnosti,a už vlbec ne přítomnosti .A minulost?Ta pro něj stratila cenu.
Na všechno zapomněl v Tomově náručí...

AutoškoIa 12.

29. dubna 2008 v 20:10 | Billy |  Autoškola
Název: Autoškola
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 12
Poznámka: Pokračování příště
_____________________________________
"Jenomže ti nechci spůsobit bolest...",zašeptal tiše hned,jak ucítil že jej Bill i přes polibky pomalu pokladá spátky na postel.Bill však na jeho obavy nějak zvláště nereagoval.Ba právě naopak.Ted to už vědel jistě,že nedokáže přestat."Tohle pro mně nebude bolest Tome",šeptal tiše Bill a v přímí očním kontaktu si na něj pomalu lehal.Nežně jej líbal na nádherně plochým bříšku...nedokázal se jej nabažit.Nemohl uvěřit,že to byl právě on,kdo tehdy Tomovy tolik ublížil svým chováním...Tom se už nedokázal bránit slastným projevům Billova laskání a začal pomalu sténat jeho jméno."Bille...",vydechl a rychle jej stáhl spátky na sebe.Musel jej znovu líbat...cítit jeho vůni, a také teplo,které vysílal do každé bunky Tomova těla.
Drtivě se mu přisál na rty a nevědomky si jej tlačil na svůj ted už dost napnutej klín.Bill se na něm pomalounku posadil a naposled mu pohlédl do očí."Billi,slib mi,že když tě to bude bolet...řekneš mi to ano?",slabě zašeptal a stiksl jeho dlan pevně v té své.Bill horlivě přikývl a nechal se Tomem pomalounku usadit na to správný místo.Hned,jak byl plně usazen na Tomovy ucítil prudkou bolest,a tiše vydechl bolestí..Tom se toho zdanlivě polekal,protože chtěl hned přestat.Bill ale rázně zakroutil hlavou.Sice jej to velice bolelo,už couvnout nechtěl.Poprvý cítil někoho v sobě...a bylo to pro něj neuvěřitelně zvláštní...tohle všechno.Díval se Tomovy hluboce do očí a bylo až neuvěřitelný,kolik lásky tam viděl.Cítil,že jej Tom má moc rád.Akorát to od něj ještě neslyšel...
Avšak bolest,kterou cítil na začátku začala pomalu ustupovat.Tom si také všimnul,že Billova tvář už není zhroucená do bolestnýho ůšklebu a že z jeho očí už netečou slzy.A hned,jak se na něm Bill opatrně zhoupl vědel,že už vyhrál...po chvilce se jejich nahá těla vášnivě proplétala a z ůst obou chlapců se drali naléhavé steny.Tom rychle obmkl prsty kolem Billova vzrušení a začal jej rychle třít...vědel,že jehoi vrchol se už blížil.Netrvalo dlouho a oba vysileně dopadli na rozházenou postel.Bill nedokázal sklidnit svůj dech,celej se klepal a proto vůbec neodmítl,když si jej Tom vzal do náručí a přes oba nežně přehodil deku.Tom se jej snažil svým náručím uklidnit,což se mu asi moc nepovedlo,protože jeho tělo se třáslo snad víc,než to Billovo."Nebyl...nebyl sem nějak zlej?",zeptal se tiše Bill třesoucím se hlasem."Bylo to...dokonalý Bille.Nádherný...já,děkuju",špitl a vtisl mu lehký polibek na čelo.Bill se zářivě a štastně usmál a uložil se v Tomově náručí do pohodlnější polohy...
"Bille...chci ti něco říct",začal Tom pomalu.I když už uběhlo několik minut od jejich nádhernýho spojení,Tom našel odvahu mluvit až ted.Pořád Billa držel pevně ve své náruči.Když však na jeho větu neslyšel nijakou reakci,tušil,co se stalo.Opatrně nakoukl na Billa,a když uviděl,jak ten andílek sladce spinká,pousmál.I když se moc bál,našel v sobě sílu,aby to šeptem vyslovil."Miluju tě",lehce se otřel nosíkem o ten jeho a políbil jej.Bill se spokojeně zavrtěl a dál nerušeně spinkal v bezpečí Tomova těla...

Bill hladí Toma po zádech xD

28. dubna 2008 v 23:14 | Billy |  Animations
Omlouvám se za zkopírování, ale já musela xD :-*
No ale jako wow xD To pohlazení a pak jako já nic, to větříček xD OMG sem mrtvá xD
th-twincest-th.blog.cz

Kaulitz Twins

28. dubna 2008 v 22:29 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: Kaulitz Twins
Autor: Shee
Moje poznámka: Bože *love* totálně úžasný x))
Obrázek:

It's enough

28. dubna 2008 v 22:24 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: It's enough
Autor: Shee
Moje poznámka: Nehorázně krásný xD Tohle se mi opravdu moc líbí x))
Obrázek:

Valentine's Day - Kaulitzest

28. dubna 2008 v 22:22 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: Valentine's Day - Kaulitzest
Autor: Shee
Moje poznámka: Sladkííí x)) Mockíí x))
Obrázek:

Stay with me - Kaulitzest

28. dubna 2008 v 22:18 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: Stay with me - Kaulitzest
Autor: Shee
Moje poznámka: Chudáček Bill x(( Vypadá to, že brečí :'( xD
Obrázek:

Návštěvnost → 21.4.2008 - 27.4.2008

28. dubna 2008 v 19:03 | Billy |  »»»NÁVŠTĚVNOST«««
Navstevnost za minuly tyden (21.4.2008 - 27.4.2008) je:
Pondeli: 196
Utery: 189
Streda: 199
Ctvrtek: 173
Patek: 167
Sobota: 173
Nedele: 196

Celkem: 1293

Benešov a koncert Simple Plan

28. dubna 2008 v 14:31 | Billy |  Moje Kecy
Noo a jinak nebyl vůbec čas na přidávání článků a tak, tak to bylo kvůli učení a teď v sobotu sem byla s kams v Benešově, kde sme obešli pár barů a hospod, jeli domů a skončili v místním "klubu" xD Normálně já byla opilá,ale nebylo mi vůbec blbě a další den sem neměla ani kocovinu xD Ale to je moc dobře,páč sem ten den jela na koncert Simple Plan xD Totální nářez xD Jeli sme až v půl šestý a tam dorazili někdy ve čtvrt na sedm asi...páč byly totální zácpy x( Přijeli sme tam a už dávno puštěli, neměla sem ani lístek, ale koupila od jednoho chlapa xD Přídu dovnitř a u podia totálně plno,tak sem tak šla po kraji a najednou sem uviděla Kelly, hned sme se tam začala cpát s tím, že tam mám sestru xD Následovalo několik obětí a pak sme se společně s ní a její patrou začali cpát úplně dopředu xD Došli sme až úplně tam,já byla v první řadě a vyděla totálně nejlíp xD Seznámila sme se tam pak s jednou holkou a ona mi napsala na tvář David xD a když tam Davííídek ( × Vim sem magor, ale na tom nesejde xD × ) koukal tak si toho nejspíš všim a udělal tak úžasnej kukuč xD Možná sme byla zfetovaná, ale já to fakt viděla, že kouká na mě a všim si tý tváře s jeho jménem xDxD No a pak to skončili a já šla s Kelly jakoby ven ( × timhle zážitkem se moc chlubit nechci, ale jo napíšu to xD × ) a jedna holka měla paličku, my s Kelly přemejšleli jak jí dostat, tak sem jí to vytrhla a utíkala xD Jenže byla zácpa takže mě dohnali xD Slovenky dvě blbý xD Tak sem to mohla přepůlit že bysme měli obě, jenže ono to nešlo a mě nějak nenapadlo na to dupnout a doteď si to vyčítám :'( Nebo alespoň sem mohla zavolat na nějakýho bodiguarda, že mě ohrožujou a chtěj mi vzít paličku, al eto vše mě napadlo až potom, no ale nic, hlavní je, že sm etu paličku držela ;)) Byla na koncertě,potkala kams a seznámila se s novými lidmi x))
PS: Příště jdeme na Silverstein a Billy Talent, kdo se přidá? xD

Boat...

28. dubna 2008 v 14:30 | Billy |  Moje Tvorba
Tak, tenhle obrázek zdobí teď záhlaví blogu xD Nevim jak dlouho tam bude, ale to nevadí xD
Možná to bude znít sobecky, ale ta montážka se mi líbí xD

Design 21.

28. dubna 2008 v 14:20 | Billy |  -> Design
Ehm ehm tak sem asi po měsíci slibování udělal noví design xD Měla sem to v plánu už hrozně dlouho a vymyšlenej taky byl, ale hold to zrealizování trvalo trišku dýl kvůli nedostatku času xD Mnozí ste si všimli, že i články přibývali ohodně míň a návštěvnost kvůli tomu také klesla, ale teď slibuju že se polepším a budu přidávat více a více xD
+ Anketa
HyperLink

Blbej Hip-hoper 4 II.

28. dubna 2008 v 9:51 | Billy |  Blbej Hip-hoper II.
Název: Blbej Hip-hoper
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 4
Řada: 2
Poznámka : Pokračování příště
_____________________________________
"Já sem si chtěl s tebou promluvit",začal opatrně a pohledem hypnotizoval Davidův hrneček kávy."Tak promluvit",Davidovy oči se náhle malinko zajiskřili a on ukázal rukou na křeslo naproti.Bill se nejistě rozhlídl kolem,ale nakonec přecijen vykročil rezkým krokem ke křeslu,na které si zpola sedl.David se na něj zvláštně díval.Tenhle pohled Bill u Davida ještě neviděl.A uplně jej vyděsil.Nebyl to totiž ten vždy opovrhující pohled,kterým po něm šilhal zakaždým,když mu náhodou upadl mikrofon,nebo s Tomem usnuli a přišli pozdě na hlasovou skoušku.Ne...tenhle pohled zatím výdal u jediné osoby,a tou byla jeho láska.Proto jej uplně vyděsilo to,jak se na něj David najednou začal dívat."Nějakej nervoznej ne?",sykl a ještě více se přes stůl nahnul aby měl hezký výhled na chlapcovy nádherně prokrvené rty.Bill tiše vydechl a vydešeně těkal pohledem z Davidové tváře na jeho ruku,která se k němu pomalu blížila.
"Tak co bys chtěl ...Bille?",zašeptal a snad poprvé jeho jméno vyslovil se zvláštní něhou,až to Billovy přišlo odporné."T-ty dobře víš,co chci.Chci spátky",šepl Bill a svoje křesílko malinko odsunul,aby na něj David nedošáhl.Kdyby mohl,rychle by začal křičet na Sakiho,aby sem přišel,ale to ještě nechtěl.Byl sice k smrti vyděšen,no musel získat zrušení zmluvy a návrat do kapely."Víš Bille,ale to nebude tak jednoduché.Byl si moc drzej a je ted jen a jen na mě,jestli tě vezmu spátky nebo ne",vyškeřil se na něj David podle a klekl si na zem před Billa.Bill byl pro něj neskutečně přitažlivej kluk.Záviděl té osobě,která mohla líbat jeho plné rty a dotýkat se té nádherné kůže..."C-co to děláš?",vyjeklo to hubené a křehké stvořeníčko ,neschopno se bránit hned,jak mu David začal přejíždět ukazováčkem po koleni a mířil svou rukou pořád výš a výš.Bill se chudáček celej třásl a jeho ruku se snažil odsunout.Nemohl uvěřit tomu,že David po něm právě vyjel...Tohle snad byla jen ošklivá noční můra...To proto byl k němu pořád takovej.Bál se,že neodolá a Bill se mu ted připlichtil pod ruce na zlatým podnosu."Když chceš spátky do kapely Billí,tak sebou tak nemel ",šepl David vztekle a zvrátil mu ruce nad hlavu."Ne,prestan!Dost!",šeptal prosebně a v očích se mu zjevili slzy zděšení.Ale když mu David začal vzdychat do ucha,zatímco mu druhou rukou přejížděl po klíně,nevydržel to."Saki!",vykřikl prosebně,čímž si vysloužil zacpání pusy.Avšak i když si David myslel,že jej stihl utišit ještě dříve,než to ta osoba mohla slyšet,Saki to slyšel moc dobře.Vyskočil jako čertík z krabičky a prudce vletěl dovnitř.
Jeho oči se náhle rozšířili náhlym poznáním."Joste!",vydechl šokovaně.Byl to on!Člověk kterýmu mohl vděčit za to,že přišel o skvělou práci a budoucnost!To David mu všechno vzal!A ted dokonce ublížil i člověku,kterýho měl Saki nadevše rád...a to mu dovolit nemohl."Okamžitě jej nech být!",vykřikl,čímž Davida dosti polekal.Přecijen byl naproti Sakimu jako žížalka.
Bill si rychle otíral ubrečená očka a vzlykajíc se rozběhl k Sakimu do náruče.Ten si jej k sobě ochranitelsky tulil a nevěřícně hleděl na Davida,kterej pomalu rozdejchával své vzrušení."Já nemůžu uvěřit jak hluboce si klesl!Nejdřív získaš mou práci a tedka vyběhneš po 18 -letým klukovy?Tomuhle už opravdu nerozumím",vydechl Saki rozhorčeně ."Bille,počkej mě venku ano?",šepl a mile se na něj zahleděl.Nemohl si nevšimnout strachu v jeho očích."To bude dobrý",špitl tence a pohladil jej po třesoucí se tváři.Bill se slzama v očích přikývl a rychle utíkal ven,kde se naplno rozbrečel,a jediný co dokázal,bylo napsat Tomovy SMS,aby urychleně přijel.Saki mezitím pdoešel k Davidovy a pevně jej chytil pod krkem."T-tohle už přeháníš",sípal David a snažil se lapat po dechu.
"Tak já přeháním?Já přeháním!Toho kluka si k smrti vyděsil jenom proto,že seš nechutnej úchyl!Ale já ti říkam,ještě jednou se jej dotkni a budeš mít problémy!A veliké!",zasyčel na něj Saki a naposled jej propálil vražedným pohledem ,nacož jej pak pustil a David se skácel k zemi."To se ještě uvidí!",sykl si David spíše pro sebe,protože Ski už byl venku ze dveří...
"Seš v pořádku?",špitl a opatrně si přisedl k třesoucímu se chlapci.Bill na něj pomalounku pulil svoje uplakané očka,ze kterýách tiše stékali potůčky slziček."Děkuju",pípl a naléhavě jej objal.Saki si jej k sobě tulil jakoby to byl jeho synek.Ale vlastně,nevěděl,ani proč,ale dvojčátka Kaulitz na něj velice zapůsobila.Pomohli mu tehdy,když mu bylo nejhůř a proto jim to ted chtěl..né,že oplatit ale spíš tak nějak přátelsky vrátit."Ublížil ti nějak?",zeptal se tiše a pohladil Billa po tváři."Sem v pořádku,newím,co by se stalo,kdybys tady nebyl",smutně vzlykl a už už chtěl znovu přepadnout v pláč,když se najednou na chodbě objevil ještě někdo třetí.Saki se usmál na Toma,kterej urychleně kráčel k nim.Bill zběsile vyskočil na nohy a rozběhl se ke svýmu dvojčátku.Ted jej potřeboval nejvíc na světě...
"Lásko co se stalo?",špitl mu Tom tiše do ouška,zatímco si jej k sobě naléhavě tulil."Myslím,že bychom měli jít Tome,venku ti to všechno řekne",řekl Saki mile a podešel k dvojčátkům.Bill se k Tomovy tulil jako malé ptáčátko a byl neskutečně rád,že je konečně v Tomově náručí.Tady mu už nic nehrozilo.Všichni tři vyšli společně ven,kde měli Saki i s Tomem zaparkované své poklady.Najednou však mezi auty přistálo i to,které patřilo policii...

Vezmeš si mě? 4 II.

28. dubna 2008 v 9:48 | Billy |  Vezmeš si mě? II.
Název: Vezmeš si mě?
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 4
Řada: 2
Poznámka autora: Tahle povídka měla velikej ůspěch a proto sem se rozhodla pro pokráčko:)Tak snad se bude líbit:)
Poznámka: Pokračování příště
___________________________________
Bill se ze spánku mírně ošil a lehce našpulil rtíky.Tom se na něj s tichým vzlykem zadíval a poté bolestně přivřel víčka...Proč je svět tak krutej?!Udělali snad někomu něco,aby oba dva takhle trpěli?!Zaco si tohle všechno zasloužili?!Tom ale tedka nemohl přesně říci,že Kim věří.Lhala přece i s tím,že se spolu milovali,tak proč by nemohla lhát i vtomhle?Ale zas...je to přeci miminko...Její a Billovo miminko.To by snad nedokázal lhát o nevinném stvoření,které ji právě ted rostlo pod srdcem...
I když se Tom chtěl zlobit,chtěl ji nenávidět,nedokázal to.Vždyt to miminko nebude jenom její.K jeho vzniku přispěla i jeho láska...
Už znovu se nedokázal krotit a rozbrečel se.Tiše plakal při neklidně spícím bratrovy,kterýmu se ted mohlo o něm jen zdát...
Tom už to nedokázal vydržet-prudce vstal a vykročil vpřed ke dveřím,když jej najednou zastavila tichá prozba.
"Neodcházej".
Bill,který se právě probouzel z nádhernýho snu o Tomovy,se náhle ocitl ve kruté realitě,na kterou by nejraději zapoměl.Potichu se posadil a smutně koukal do Tomových uplakaných korálků."Proč se to muselo stát právě nám?!",tiše si povzdechl a pomalu se postavil.Nedokázal se dívat na takhle zničeného Toma...ne po tom všem,co si dnes slíbili...
"Ty si opravdu myslíš,že bych s ní mohl mít miminko?Tome,dyt já...já tomu nerozumím.Nedokážu pochopit,jak se to stalo",vzlykajíc se posadil vedle Toma,kterej už delší dobu seděl schoulenej na zemi a tiše plakal."Ale já to chápu.Miloval ses s ní stejně tak,jako se mnou",vydechl ztěžkle a sklamaně opětoval bratrův zdrcenej pohled.
Černovlasá hříva se však nesouhlasně zachvěla a její majitel se ještě více přiblížil ke svýmu dvojčátku.
"Stejně jako s tebou??S ní nic nikdy nebylo stejný jako s tebou.Nikdy!Ani nedinej polibek nedokáže vyjádřit to,co vyjádřovali ty tvoje Tome",naléhavě šeptal a snažil se k bratrovy alespon nachvilku přitulit,ten jej však pořád jemně odsouval.Nedokázal by mu nijak ublížit.Nikdy!
"Tomi,proč mi nevěříš?Já tě miluju a chci být s tebou...a s našim pejskem a ne s ní.Nedokážu být s ní,když vím,jak moc potřebuju právě tebe",špitl a utřel se malinkou lszičku,která mu stékala po tváři.
"Ale ona nosí pod srdcem tvoje miminko",vydechl prudce Tom a s neskonalým pohledem plným bolesti hleděl do Billovejch ubrečenejch očí.
Bill se však vzdát nemínil.Nemohl Kim věřit po tom všem.Lhala mu už tolikrát...lhala mu o milování s Tomem,lhala mu také i o tom stěhování a dokonce si byl jist že mu lže i o tomhle.Nikdy k ní nic tak hlubokýho jako k Tomovy necítil,tak proč se to muselo stát??
"A co naše miminko?",ozvalo se najednou tmavým pokojim,kterýho ticho bylo přerušováno jenom občasnými vzlyky dvou utrápených duší.
Tom nechápavě zvedl pohled.
"J-jak naše miminko?",šepl a nechal Bill,aby pevně uchopil do svých dlaní tu Tomovu.
Pomalounku si ji pokládal pod tenkou látku trička,až dokud se nedotkla místa,který Bill myslel.
"Já taky čekám miminko...s tebou Tome.Vím,že ti jej nikdy nebudu moci dát,ale je ve mě.Roste ve mě a potřebuje tě stejně tolik jako já.Neopouštěj nás",tiše plakal a pohledem Toma prosil o to,aby jim konečně přestal opovrhovat a konečně pochopil,co k němu doopravdy cítí.
"Miluju tě Bille...stejně jako budeš ty milovat Kim a vaše dítě",šepl a nato rychle odešel z Billova pokoje.
Chvějící se postavou otřásali jemné vzlyky.Po tvářích mu tekli potůčky slz,které nežně kontrastovali s alabastrovou pletí.Jeho smutné hnědé oči připomínající roztékající se hořkou čokoládu se neustále plnili těmi malími stopamy kruté bolesti.Tom se jej ted opravdu vzdal.Opravdu odešel i když mu upřimně a s největší čistotou vyznal svou lásku a oddanost....

Horké dlaně kytaristy 10.

28. dubna 2008 v 9:45 | Billy |  Horké dlaně kytaristy
Název: Horké dlaně kytaristy
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 10
Poznámka: Pokračování příště
___________________________________
Bill se obličejem nežně přitulil k tomu Tomovu a opatrně mu přejel prstem po rtech.
Tom se posadil a zmatenýho Billa táhnul sebou.
Klekl si na postely před Billa a následně jej hladově políbil.
Bill začal polibky oplácet,ale když ucítil Tomvu ruku u lemu svýho trika,trošku se vyděsil.
"Nic ti neudělám Bille...slibuju.Věř mi",špitl a pomalounku Billovy vsunul ruce pod tričko.
"Tome...ne",vydechl ztěžkle a pevně privřel víčka.
"Jenom tě chci mít blíž",tišil jeho protesty Tom a pomalounku z něj triko svlíkal.Když se jeho triko razem ocitlo na zemi,stydlivě sklonil pohled.
"Bille...přede mnou se nemusíš stydět",řekl Tom a nežně Billa políbil do vlasů.
"Když...kdyžž ty seš první,kdo mně takhle viděl",šepl a čekal Tomův výsměch,ten však odpovědel sladkým ůsměvem.
"Tys ještě nikdy...že jo?",zeptal se opatrně a když uviděl Billovo slabé přikývnutí,jeho srdce zableslo neskonalou láskou k němu."Ale to ani já Bille",přiznal se,čím černovlasýho chlapce dostal do šokovýho stavu.
"Taky sem se ještě nikoho nedotýkal",přiznal,čím Billa udivil ještě víc.On je vlastně první,kdo cítí Tomovy horké dlaně na svým těle.
"Když...když já se hrozně bojím",šepl nežně Bill a smutně se zahleděl Tomovy do očí."Já tě chápu Bille.Proto sem sám sobě slíbil,že na tebe nebudu tlačit.Já ...nechci aby ses mně bál",šepl a nežně jej políbil.
"Jak bych se tě mohl bát?",zářivě se usmál Bill a nechal se Tomem usadit na jeho klín.
"Co vlastně cítíš?",zašeptal a roztomile líbal Tomovy prstíky,které mu bloudili po rtech.
Tom nachvilku přestal a vážně na Billa pohlédl.
"Je to zvláštní...ještě včera ráno sem mněl chut odejít ze skupiny kvůli tobě a ted...ted sem tady,držím tě v náručí a cítim neskonale velikou touhu líbat tě Bille.Asi sem blázen",rozkošně se zasmál a celým pokojem se razem ozval sladký smích.
"A já...se ti líbím?",vyhrklo z Billa rychlostí blesku,aniž by si to chudáček uvědomil.
Plaše sklopil pohled a snažil se nemotorně skrýt červen ve tvářích,kterou by stejně nebylo přes tmavý pokoj vidět.
Tom se nachvilku zamyslel.
Vspomněl si na první den,co se s Billem potkali...pak spomínal na další dny...
Z každýho dnu mněl jenom jedinej ůstřižek...
A tím byla Billova rozjasněná tvář.
I když se na něj většinu času jenom mračila,i tak mu vždycky připadala krásně.
Opatrně nadzvedl jeho tvář k té své a jeho odhodlanej pohled se setkal s Billovým plachým.
"Moc",usmál se a když viděl to štěstí v Billových očí byl si stoprocentně jistej,že to cítí uplně stejně.
"Políbíš mně Tome?",zašeptal a dožadoval se Tomových rtíků.
Tom se na něj sladcezazubil a poté jej nežně kousl do spodního rtu,čímž si jej k sobě naplno přitáhl.
Hodnou chvíli se žádostivě líbali a kouleli po postely,až se jejich horká těla konečně rozhodla k nějakýmu pohybu.Tom opatrně zvedl svou pravou ručku a nežně ní Billovy přejížděl přes boky...

Autoškola 11. (2/2)

28. dubna 2008 v 9:43 | Billy |  Autoškola
Název: Autoškola
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 11 (2/2)
Poznámka: Pokračování příště
_____________________________________
Bill se ale zase sladce zasmál."Co je?",nechápal Tom,avšak s ůsměvem na rtech."Je to tak neuvěřitelný",zašeptal Bill a pořád se sladce červenal."To tedy je",usmál se Tom a přejel Billovy opatrně po hrudníku,až se zastavil na nádherným plochým bříšku.Neodolal a sehnul se,aby jej políbil na krásně černé hvězdě.Bill slastně přivrel oči a zaklonil malinko hlavu,když mu Tom začal bříško hladově líbat.Tomovy polibky postupovali výš a výš až se znovu dobojovali ke krásně nadýchaným polštářkům v podobě Billova rtu.Za stálího líbání se pomalu posouvali na postel,na kterou se společně hupsli.Tom se už ani nedividl,nad Billovým zvonivým smíchem,který sprovázel jejich pád,a znovu jej začal vášnivě líbat.Netrvalo dlouho a jeho prsty byli až nebezpečně blízko u spony Billova pásku.Tom to chtěl všechno přežit v romantické atmosféře.S Veronikou se totižto milovat nestihli…Ale ted tady byl Bill a Tom nechtěl vspomínat,ale žít.A proto se začal pomalu trápit s Billovým páskem."Bože co to je za patent?" ,stěžoval si rozhorčeně,čím Billa dokonale pobavil."Ukaž ty trdlo",zazubil se na něj a jedním tahem pásek rozepnul."Nemám si je sám svlíknout?",zasmál se."To myslím zvládnu",špitl mu Tom do ouška a rychle jej znovu políbil.
Pomalu rozepnul Billův zip ,spod kterýho hned vykoukli černé boxerky.Jak stahoval Billovy kalhoty pomalu dolů,každý nově odhaléný ůsek Billovy nádherně vábivé kůže políbil.
Tak rád bych ti řekl,jak moc tě miluju Bille…si to nejnádhernější,co mně potkalo.Si pro mě vším,čím byla i Veronika…jenomže ty seš mnohem víc.Miluju tě…
Když už Billovy kalhoty leželi na chladné dlažbě Tomova pokoje,nesli se pokojem jenom mlaskající zvuky,jak si jejich jazyky razili k sobě cestu.Billova ručka si po chvilce obratně poradila s Tomovým páskem a lehce škubla.Tom se nadzvedl,čímž Billovy ulehčil stahování kalhot.Až ted nastala ta chvíle,kdy si mohli ještě rozmyslet,zdali to ukončí,nebo zruší tu pomyslnou hranici,která je od sebe dělila.Tom se Billa vyptával pohledem.
Avšak v tom Billovém našel jenom lásku.A to jej ujistilo v domnění,že dělá správně.Pomalu ,nespouštějíc z Billa oči se posadil vedle něj a prsty lehce zahákl za okraj Billových boxerek.Bill se nádherně usmál a topil se v tom moři čokolády,které se jej ptalo,jestli smí pokračovat.Bill lehce ale se sladkým ůsměvem přitakal a nechal Toma,aby z něj svlíkl i poslední kus oblečení,které jej zakrývalo před nahotou.Trvalo několik málo vteřin,aby se na sebe přitiskla jejich nahá těla."Miluju tě Tome",zašeptal Bill a rychle vyhledal Tomovo rty,zabranujíc mu tak v mluvení.
Nechtěl totiž slyšet žádné omlouvání…bylo by sice nádherný to od něj slyšet,ale cítil,jak moc se tomu Tom brání a tak jej nechtěl trápit.Jednou mu to jistě poví.Vše mu poví,avšak ted ne…Ted sou tady jenom oni dva…konečně spolu tak,jak to mnělo vždy být…
Bill se za nekonečnýho líbání rychle překulil na Toma a z jeho horkých rtů přešel rychle k sladce vábivýmu krku.Rychle z něj slíbával všechnu tu nádhernou vůni a po cvhilce se znovu vrátil k Tomovo rtům.Pokojem se nesli tiché vzdechy občas přerušované hladovými polibky.Tom posunul svou ruku pomalu do Billova klína,a hned uctíil jak Bill do polibku nádherně zabručel.Chtěl jej uspokojit,ale zastavila jej Billova ruka."Tohle nechci…ještě ted ne…",špitl a když uviděl Tomův vyděšenej pohled,pochopil.Vědel,že mu Tom nechce ublížit,a že nechce aby jej to bolelo.Bill však tohle riziko rád podstoupí.Pomalu Tomovy naznačoval,aby si na posteli klekl,a hned jak tak udělal,si na něj s lišáckym ůškrnem sednul."Chci něco víc Tome…a vím,že ty to chceš taky….řekni mi,že chceš,abych se s tebou miloval",zašeptal a dravě se vrhl po jeho rtech.Tom už nedokázal více uvažovat.Rychle Billovy poliábky oplácel,ba právže byl on ted tím dominantním.Pronikal hluboko mezi Billovy rty."Chci to Bille…neskutečně to chci",zašeptal a znovu jej hladově políbil...

Bill fights dirty for Jumbie

27. dubna 2008 v 15:53 | Billy |  By Reden-Reden
Název: Bill fights dirty for Jumbie
Autor: Reden-Reden
Moje poznámka:Áááá Jumbie nebarevně xD Taky dokolalý xD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Watercolor Stuff

27. dubna 2008 v 15:47 | Billy |  By Reden-Reden
Název: Watercolor Stuff
Autor: Reden-Reden
Moje poznámka: Joo taky ráda kreslim a maluju bez obličejů xD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )