Březen 2008

Bill x Georg ( SLASH xD )

31. března 2008 v 22:19 | Billy |  Animations
Ježiš to je sladký,, jak Georg dá tomu méďovi pušinkůůů a Bill jak se u toho culí x)) xD Tak mi příde, že si Georg představuje, že tu pusu dává Billovi a Bill si představuje zase, že Georg dává pusu jemu na tvář xD a heh jak jí i nastavuje xD Jako Bill tu tvář xD
( × Za poslání děkuju Klárušce :-* × )

TWINCEST by Monica

31. března 2008 v 21:28 | Billy |  By Monica
Název: TWINCEST
Autor: Monica
Moje poznámka: Tohle je vážně moc povedený x)) Strašně se mi to líbí x)) Aaa přiznám seee, dala sem si to na plochu monitoru *JOKINGLY*
Obrázek:

Návštěvnost → 24.3.2008 - 30.3.2008

31. března 2008 v 21:17 | Billy |  »»»NÁVŠTĚVNOST«««
Navstevnost za minuly tyden (24.3.2008 - 30.3.2008) je:
Pondeli: 197
Utery: 156
Streda: 184
Ctvrtek: 177
Patek: 202
Sobota: 214
Nedele: 230

Celkem: 1360
_____________________
Návštěvnost čím dál roste x)) Děkuju vám všem x)) :-*

TH se chystají vyřešit všechny vaše problémy! - Nemůžu mít v pokoji na zdi plakáty Tokio Hotel.

30. března 2008 v 13:43 | Billy |  Co prohlásili twins
Nemůžu mít v pokoji na zdi plakáty Tokio Hotel.
Bill: Mám jimi zaplněný můj pokoj.
Tom: Přesně, má dokonce můj plakát. Udělal moji fotku, potom ji nechal ve velkém vytisknout a visí na jeho zdi.
Bill: Ach, drž hubu! Tohle není pravda…
____________________________________________
Oh jak přesvědčivé xD Oni se jednou prokecnou úplně a pak budem slavíííít xD

Onion T O M 2

30. března 2008 v 12:29 | Billy |  By KarinUchiha
Název: Onion T O M 2
Autor: KarinUchiha
Moje poznámka: Mno a tady mě dostalo to "Who have touched my Bill?!?" ( × Koho ses dotákal můj Bille?!" × ) Haluž prostě xD A taky je úžasný to "I-I Love... y-you" jak se zakoktal a zčervenal xD Hééy mazácký prostě xD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Onion B I L L 2

30. března 2008 v 12:22 | Billy |  By KarinUchiha
Název: Onion B I L L 2
Autor: KarinUchiha
Moje poznámka: Tááák tady mě nadchlo to " Awwwwwwwwwww Tomiii" a pak nejvíc to "Tomiii! Come here now!" ( × Tomiii, pojď sem ihned × ) a to little Bill xD No já nemohla xD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Onion T O M

30. března 2008 v 12:00 | Billy |  By KarinUchiha
Název: Onion T O M
Autor: KarinUchiha
Moje poznámka: Prej "Je to rozhodnutý: Chci mít sex s Billem" ( × It´s decided: I will have sex with Bill × )
Dooost dobrý a ještě u toho ta soudní palička xD Bo jak se tomu řiká, jak se s tim bouchá soudce do stolu xD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Onion B I L L

30. března 2008 v 11:46 | Billy |  By KarinUchiha
Název: Onion B I L L
Autor: KarinUchiha
Moje poznámka: Áááá nejlepší je to uprostřed xD Twincest - I support Bill x Tom ....Shit úžasný xD
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Bill and Tom Kaulitz play table tennis(exlusive)

30. března 2008 v 0:14 | Billy |  Videa - Twincest ?!?!
Kdoví jestli spolu hrajoujen ping pong nebo i jiné hry xD Třeba ty postelové xD

Sex

28. března 2008 v 23:52 | Billy |  By Monica
Název: Sex
Autor: Monica
Moje poznámka: Wáááh ten Billův výraz xD Kriste pane xD A Tom si to tak užívá a vesele se usmívá xD
A ten plakát a dvě zarámované fotky na stěně... Hééy to je určitě manželská ložnice twins Kaulitz xD
Montážka proste bestovní *LOWEEE* *very delightfully*
Obrázek:

Neobyčejný 4.

28. března 2008 v 23:46 | Billy |  Neobyčejný
Název: Neobyčejný
Autor: Madison
FF: Na pokračování
Díl: 4
Poznámka: Pokračování příště
_____________________________________
Co nejtišeji našlapoval do koupelny, kde na sebe plánoval pustit horkou vodu a smýt se svého těla všechny Johnovy doteky. Nenáviděl své svědomí a jenom doufal, že když se umyje, tak jej přestane tak ošklivě sžírat zevnitř. Otevřel dveře na malou škvírečku a proklouznul dovnitř. Pečlivě je zavřel, nechtěl tokem vody vzbudit bratra, který podle všeho již tvrdě spal. Svlékl ze sebe všechno oblečení, které bylo dokonale nasáklé jeho vůní. Vůní člověka, který mu přivodil tu ošklivě neúprosnou věc jménem svědomí. Oklepal se a vstoupil do sprchového kouta, kde na sebe pustil onu horkou vodu, která mu měla spolu se sprchovým gelem i šamponem pomoci aspoň částečně otupit ostré vzpomínky, které se mu jako střepy rozbitého zrcadla zarývali hluboce do srdce a tím činili nenapravitelné škody.

Převalil se na druhý bok, jeho tvář se zamračila. Z koupelny k němu doléhal zvuk kapiček vody, které naráželi do dlaždic. Vyškrábal se do sedu, pohledem sklouzl k mobilu na kterém, když jej rozsvítil spatřil čas, které jeho náladě moc neprospěl. Rozhodně vstal a šel za zvukem, který ještě pořád slyšel.
Zastavil se u dveří od koupelny. Chvíli váhal, ale nakonec se odhodlal a jemně vzal za kliku. Bylo odemčeno a on opatrně nakoukal dovnitř, kde bylo zřetelně viděl siluetu bratrova těla, která ze sebe pečlivě něco smívala. Tomovy blesklo hlavou, jestli se mu něco nestalo, třeba po něm John chtěl, aby na sebe napatlal nějaké svinstvo.
"Bille? Kde jsi byl? Stalo se ti něco?" Zavřel za sebou dveře, aby k jeho bratrovi nedoléhal chlad. Vždy byl náchylný k nemocím a on mu rozhodně žádného otravného bacila přivodit nechtěl.
"S Johnem jsme to trochu protáhli, chtěl dokonalé fotky a nějak se nám to nedařilo," odpověděl chlapec, který si nervózně skousával rty. Čekal, jestli mu to bratr sežere a nebo se bude vyptávat, co se stalo tak závažné, že mu lže.
"Proč jsi mi nezavolal?" Pochybnosti rostli a on nevěděl, jestli svému bratrovi má věřit.
"Došla mi baterie a neměl jsem u sebe nabíječku," breptl první věc, která jej napadla a dál si nerušeně drhl kůže, která začínala červenat.
"Děje se snad něco že se drhneš, jako by jsi ze sebe smýval kůži?" Tom se neudržel. Přestal bratrovi věřit ve chvíly, kdy promluvil. Vyrůstal s ním přece od narození, uměl rozeznat kdy mluví pravdu a kdy lže, nebylo to nic těžké, aspoň pro něj ne.
"Ne, jenom… mě nějak všechno svědí, asi mám suchou pokožku," nevěru zatloukal jak jenom uměl. Nechtěl mu tím ublížit, aspoň teď ne. Vyčítal by si ty pohledy, které by po něm vrhal. Ne, to by nesnesl.
"Prosímtě nech toho. Prostě vylez a já tě v posteli celého namažu tělovým mlékem," vzal ručník, který rozprostřel, stoupl si před sprchový kout a čekal, co jeho dvojče vyleze ven a nechá se od něj hezky zabalit do teplé osušky.

"Stejně by mě zajímalo co jste tam spolu dělali, když to trvalo tak dlouho," Vylil si trochu bílé voňavé tekutiny do dlaně.
"Johnovi se něco stalo s foťákem a od náhradního se mu stratil objektiv, tak ten první opravoval nebo co, já fakt nevím. Jediné co si pamatuju je ta nesnesitelná nuda, než to spravil a mohli jsme pokračovat," jen co se bratrovi ruce dotkli jeho zad spokojeně zavrněl. Jeho podrážděná pokožka potřebovala dokonalou péči, kterou mu prsty hladíc jeho záda poskytovali.
"Obdivuhodné, že jsi to tam vydržel, protože jak tě znám, vzal by jsi si všechny svý věci a odešel pryč," Tom tušil, že zachází přidaleko a mohlo by se to vymknout kontrole, ale červíček pochybností v jeho hlavě neúnavně hlodal dál a on to nedokázal jenom protrpět a víc tohle téma nezmiňovat.
"Tak mě prostě asi neznáš tak dokonale, jak si myslíš," nasoupeně sáhl po polštáři, kterým si podložil hlavu pro větší pohodlí.
"To jsi opravdu tak najivní a myslíš si, že těm lžem, které mi teď hustíš do hlavy uvěřím?" přestal mu do kůže vtíral uklidňující tělové mléko, čekal na odpověď. Bill se vztekle vymrštil do sedu, pohled silnější než naštvaný býk, kterému nějaká mírumilovná duše mává červeným šátkem před očima.
"Jak chceš…" vydechl a pokoušel se šechnu svoji energii soustředit na klidný tón hlasu. "Prostě jsem s ním spal, stačí ti to takhle?" Čekal facku, která by mu přilétla na tvář jako blesk s modrého nebe, ale nic takového se nedělo.
"Nikdy jsem si o tobě nemyslel, že bys klesl až takhle hluboko bráško," pokroutil hlavou, vzal do náruče polštář a peřinu, chystejíc se uložit v obývacím pokoji na pohovku.
"Kam jak jdeš?" Vyjekl mladší z bratrů, nevěřícně hypnotizujíc Tomovu plnou náruč.
"Do obýváku. Nebudu spát v jedné posteli s člověkem jako jsi ty," slova, které vyslovil se Billovi zavrtala přímo do srdce. Zalapal po dechu, když bratr opravdu odešel do vedlejší místnosti, jako by snad byl nějaký odporný hajzl, který okupuje jejich ložnici.
"Ale…" pokusil se zaprostestovat. Zbytečně. Dveře byli s tichým bouchnutím zavřeny.

- - - - - - -

"Co je s tebou?" Pochybovačně se jej zeptal John, kterému se mco nelíbilo, že si jej milenec nechce připustit k tělu. Před třemi dny to vypadalo přece tak dokonale a najednou, jako by jej vyměnili.
"Prostě jenom nějak nemám náladu, promiň," špitl do dlaní ve kterých si zakrýal tvář. Nechtěl, aby John viděl jeho skleněné oči ve kterých zadržoval slzy. To, jak se k němu jeho dvojče začalo chovat jej nesnesitelně mučilo. Věděl že vinu nemůže přikládat jenom Johnovi, on ani netušil že někoho má a ještě k tomu svého vlastního bratra. Vinil jehom sám sebe, nikoho jiného. Dokonce ani Toma ne. Včera jej prosil na kolenou o odpuštění, dokonce mu sliboval modré z nebe a přísahal ne všechno možné co jej v tu chvíli npadlo že už to nikdy víc neudělá, ale s jeho bratrem to ani nehnulo.
"V tom bude nějaký hlubší důvod, chci jej slyšet. Přece se nebudeme hádat a nelíbí se mi, když se mnou chceš jeden den spát a další se mě štítíš. Nic jsem ti neprovedl, tak se ke mně posím choej taky jako k člověku," pomalu jej hladil po zádech, zatím co klečel před pohovkou na které se Bill choulil do malého klubíčka.
"Jo je, ale nechci o tom mluvit," snažil se potlačit slzičky zpět, no nepovedlo se.
"Neplač," odstránil mu ruce z obličeje, otíral mu papírovým obrouskem tvář, po které steklo pár kapiček slané vody. "Ono to bude dobrý, uvidíš," líbl jej na suché rty, nenápadně se přesouvajíc vedle něj. "Kdybys chtěl, můžeš se mi svěřit," ruku přehodil přes jeho ramena ve snaze si jej za nějaký čas íc přitáhnout na sebe a ujistit, že jej má opravdu velmi rád.

- - - - - - -

"To snad není možný! Chvíly tady nejsem a ty jdeš za ním? To už si nemůžu odběhnout ani do toho obchodu? Co si o sobě vůbec myslíš Bille? Že když mě budeš prosit o odpuštění a budeš za ním lozit i nadále nako poslušný pejsek tak tě budu snad uctívat? Vzpamatuj se, nebo tě k tomu donutím a nebudu koukat na to, jestli ti tím ublížím a nebo ne," nasoupeně zabouchl dveře, nákup hodil na podlahu a razil si to za bratrem, který seděl na židli za jídelním stole a upíjel ze šálku horký čaj.
"Myslíš si snad, že se to nedovím? Doufáš, že jsem tolik debilní nebo co?" Vytrhl mu šálek z ruky, odhodil jej z bokem. Černovlasého chlapce vyděsil zvuk tříštícího se skla, ale nebylo to nic s tím, jaký vztek lomcoval tělem jeho bratra.
"Ne, nemyslím. Nic jsem s ním nedělal, jenom jsme si povídali," rozvzlykal se. Uslzenýma očkama pozoroval Toma, který se k němu nakláněl na nebezpečnou zdálenost.
"Co děláš?" Vyjekl. Tomův ukazváček se dotkl jeho rtů na znamení, aby byl sticha a poslouchal.
"Varuju tě. Jestli tě s ním ještě jednou uvidím a nebo se ke mně něco podobného donese, nechtěj to zažít. To, co s tebou pak udělám s tebou nikdo ještě neudělal a budeš mi vděčný, když skončíš jenom s pár modřinami na tom tvém ďábelsky svůdném těle."

Fumigated Tom // Vykouřený Tom xD

28. března 2008 v 23:43 | Billy |  By Monica
Název: Fumigated Tom // Vykouřený Tom xD
Autor: Monica
Moje poznámka: Normááálně, já dnes zjistila že Monica je Češka, jako fakt haluž xD ... To my to někdo nemohl říct? xD Já žila v domění, že to bude nejspíš Němka, ale to jako fakt, ona má prostě tak dokolaný montáže a Češka... Wáááh náš stát se může pyšníííít x))
Ooou no k tomuhle obrázku... co bych řekla xD Snad jen, ten Billův zadek xD Výtlem jak něco a dokonalost největší, taková úchylárna, ale mě se to tak líbí xDxD Jinak kdyby něco tak se omlouvám za název, u tohohle nebyl, tak sem dala první co mě napadlo, kdyby měl svůj vlastní, klidně mi napiš a já to přepíšu ;) x))
Obrázek:

Love in heart 4. - flashback ( × Nekapitola × )

28. března 2008 v 23:32 | Billy |  Love in heart
Název: Love in heart
Autor: Cera
FF: Na pokračování
Díl: 4
Moje poznámka: Pokračování příště
Poznámka autora: Tak tohle je takový flashback všech flashbacků.. aneb co se tenkrát vlastně stalo...
_________________________________________
Kráčel potemnělým městem. Jeho pomalé kroky zněly nocí a pozvolna se změnily v zoufalý běh.
Stíny mě chtějí předejít...
Pohlcuje mě temnota...
Dusí mě!
Utíkal. Před ním. Před ní.Co nejdál... Od jejich zamilovaných pohledů, letmých doteků, vášnivých polibků. Pronásledovaly ho. Vtíraly se mu do mysli a on jim nemohl uniknout. I když se snažil sebevíc...
Vyhýbal se kruhům světla pouličních lamp.Ukrýval se pod černý háv tmy. Každý jejich i sebe slabší paprsek světla protínal tmu jako dýka a vytrvale mu tepala do spánku. Nepřinášela naději, lásku... ale strach. Nevěděl odkud se vzal, ale najednou tu byl.Objevil se odnikud a zaklínil se v jeho krvácejícím srdci...
Ochlazuje se...
Ne vzduch, ne má tvář od hořkých slz...
Ochlazuje se mé srdce...
Proč tam vůbec šel? Proč dobrovolně vstupoval do těch hlubin pekla?
Protože to chtěla ona...
Láska...
Zosobněná v jedné jediné osobě...
Co očekával? Že se mu Tom bude věnovat? Nevšímat si všech těch holek, co za nimi chodily k baru, prosily o podpis a tály pod jeho třeba jen lehkým úsměvem a pohledem jeho uhrančivých ebenově zbarvených očí?
Usměj se na mě...
Prosím...
Alespoň jednou tak jako na ně...
Tisíckrát ti to vrátím...
Nikdo nedokáže číst myšlenky. On by ale mohl... Jen kdyby se mu jednou jedinkrát podíval zpříma do očí...
On však už něco takového dávno zapomněl. Protože se ztratil ve víru slávy a nechal se strhnout okolím...
Vždycky se poneseme...
Jedno kam, proti komu...
Stačí, že budeme spolu...
Kdysi mu to bráška říkal pokaždé, když měl strach z budoucnosti. Z toho, co bude dnes večer, zítra, za týden nebo klidně i za rok, či deset let. Utěšoval ho, šeptal mu ta slova do vlasů a kolébal s ním v náručí dokud neusnul.
Kde jsi teď?
Když tě potřebuji…
Slyšíš, jak tě volám…
Prosím…
Ležím ti na dlaních…
Nepouštěj mě…
Padám…
Plazím se ti u nohou…
Našlapuj jemně…
Bolí to…
Nikdy mu nechtěl lhát, nikdy… Ale teď musel, i když to znamenalo smrt. Smrt jeho duše, smrt jeho srdce. Nemůže mu to říct, nedokáže to… Ta dvě slůvka mu vždy uváznou v krku, když ho jen na malou chvíli napadne, že by je mohl vyslovit nahlas. Lepší je spokojit se s málem a moci snít… Lepší je spokojit se s pouhým přátelstvím, než nemít nic…
Pouze snít nestačí…
Sny…
Zaslepují mysl…
Zabíjí srdce…
Pomalu…
Zastavil se. Stála tam. Uprostřed chodníku. Dlouhé černé vlasy jí vlály ve větru. Upírala na něj své nebesky modré oči. Usmívala se. Nebezpečně krásná… Esriel…
Měl tehdy odejít, dokud ještě neslyšel její jemný, vábivý hlas, kterým ho lákala do svých sítí…
Pak už bylo až příliš pozdě…
Malý střípek překvapení…
Krátká bolest…
A všechno, co kdysi bylo, je nenávratně pryč...

Unsere nacht

28. března 2008 v 23:30 | Billy |  By Maybe
Název: Unsere nacht
Autor: Maybe
Moje poznámka: Ten Tomův zadek...LoOoL xD Jinak... to má..jako..jako t..ehm .. Bill má naušnici? xD ..Né pardo, já se omlouvám, ale je to nezvyk to takhle vidět xD
Jinááááč prácička velmi povedená x)) Ty obláčky z Billovejch úst sou taky dokonalý x)) Prostě celý je to nádherný <33
Obrázek:

Ztráta paměti 6.

28. března 2008 v 23:23 | Billy |  Ztráta paměti
Název: Ztráta paměti
Autor: Disturbed Angel & Cerike
FF: Na pokračování
Díl: 6
Poznámka: Pokračování příště
______________________________________
Tom: Než..si ztratil..paměť..řekl..jsem ti,že..že tě miluju..(řeknu tišše..)
Bill: vážně? (usmějus e)
Tom: (přikývnu..) je to tak..
Bill: to sem rád
Tom: (zamrkám..) vážně..?
Bill: jo..prtože...no víš....ja mam...dneska celej den..no...nutkání tě políbit
Tom: (usměju se..) Tak..to udělej..(šeptnu..)
Bill: (pomaloučku se k němu přiblížim a jemně ho políbím)
Tom: (jednou..rukou se opřu o vanu a druhou tě chytnu za krk..polibky ti začnu oplácet..)
Bil: (poposunu se blíž k tobě...obějmu tě a ručkama tě hladim po zádech)
Tom: (začnu tě hladit na bříšku..a jemně líbat na krku..)
Bill: (krček protáhnu a přivřu oči)
Tom: (dál tě líbám na krku..a nechávám za sebe vlhkou cestičku..druhou rukou ti vjedu do vlasů..)
Bill: (víc se ne tebe přitisknu a jemně tě škrábu nechtíky po zádech)
Tom: (znovu tě políbím na rty..) Měli bysme jít ven..(zašeptám..) voda už je skoro studená..Můžeme pokračovat i venku..(mrknu na tebe..)
Bill: tak jo
Tom: (usměju se..vylezu z vany..omotám si kolem pasu ručník..a sám tě do jiné osušky zabalím..)
Bill: (usměju se a políbím tě)
Tom: (chytnu tě na ruce a odnesu do pokoje..položím tě na postel..)
Bill: mhmm (zapředu jako kočka a rozvalím se na postely a sladce se uculim)
Tom: Teda a kde budu spát já..?
Bill: těsně vedle mě přece
Tom: (přimhouřím oči..a lehnu si k tobě..)
Bill: (Obejmu si tě)
Tom: (vdechnu tvoji vůni..a dám ti pusinku na krk..)
Bill: broučku
Tom: (usměju se..) Brouček je tady..(řeknu tišše..a začnu ti dávat pusinky do vlasů..)
Bill: to je dobře
Tom: Hm..(brouknu..) já vím..(řeknu a ještě víc se k tobě přitulím..)
Bill: (políbím tě na ručku)
Tom: (zasměju se..) cítím se jako princezna..
Bill: proč?
Tom: No princeznám přece líbají ručky..(uchcichtnu se..)
Bill: tak to jo

Du bist alles was ich bin by Pchel

28. března 2008 v 23:16 | Billy |  By Pchel
Název: Du bist alles was ich bin
Autor: Pchel
Moje poznámka: Už jste tu mohli vidět asi 2 obrázky od této autorky, a pokaždý byli tak vymakaný, je v tom obrázku taková jakoby duše x)) Líběj se mi její kresby... Moc <33
Obrázek:

Vezmeš si mě? 7.

28. března 2008 v 22:17 | Billy |  Vezmeš si mě?
Název: Vezmeš si mě?
Autor: B-kay
FF: Na pokračování
Díl: 7
Poznámka : Pokračování příště
_______________________________
Dny ubíhali jako voda,až chybělo jenom 7 dní do svadby.Už jenom sedm dní dělilo Toma budto od naprostého výtězství,nebo prohry.Jenomže zatím to více směřovalo k prohře.S Billem už vychádzeli celkem normálně,ale pořád to ještě nebylo vůbec ono.Bill se mu totižto dokonale vyhýbal.Tom poznal,že to asi minule malinko přepísk,protože Bill u něj pak už vůbec nespal.Raději trpěl a s bolestí snášel nechtěné milování s Kimi,než aby ležel vedle Toma a musel znovu jen odmítat.A on by přitom tak rád přijímal....Jenomže je jim oboum 20.Už to nejsou dva pubertáci.Nikdo by jim neodpustil,že udržují incestní vztah se svým dvojčetem.Takže Bill byl Tomovy vlastně svým spůsobem i vděčnej za to,že jich od sebe oddělil...
Bill seděl akorát u sebe v pokoji na postely a před sebou měl položenej svadební oblek.Nedokázal se na něj přestat dívat,ačkoliv jej neskutečně děsil.Smutně přejel prstem po drsné látce a po těle mu hned naskočila husí kůže.Tohle přeci není to,co vždycky chtěl...tohle vlastně nikdy nechtěl.Do čeho se to vlastně žene?Opravdu to Tomovy udělá a ožení se?Nejraději by si ted vzal květinku a odrátal si z lupínků,jestli má nebo ne.Z oka mu vyklouzla nepatrná slzička,která ted stekala po Billově zroněné tváři.Kimi si ted jistě vybírá svatební šaty a těší se...zatímco on tady ted rozjímá nad tím,jestli to má udělat...nebo ne.
"Ahojky,můžu?",políbil jej sladkej hlásek na ouško,a on se otočil v tváří tvář bratrovy."Tome...newím,jestli bys měl.Raději di pryč",šepl a otočil se znovu k obleku.Po chvilce však ucítil že se postel vedle něj o něco zhoupla."Dneska jdete na tu večeři vid?",zeptal se Tom s jistým smutkem v hlase."Kdybys vědel,jak moc tam nechci jít.Její rodiče sou tak divní",ulevil si konečně Bill a odsunul oblek malinko stranou."A co kdybych jel s váma?",vyřkl svou ponuku Tom.Chtěl být bratrovy pořád nablízko,i když už jenom týden."Tome,tohle bys asi ty neměl poslouchat.Budou to jenom svatební blbiny",povzdechl si Bill a posadil se před Toma."Ale kdybys moc chtěl,budu rád",usmál se přes závoj slz a nahl k Tomovy ruce.Ten se jich bez váhání chytnul a přitáhl si Billa k sobě na klín."Seš si jistej,že to co děláš,je správný?",zašeptal a nežně Billovy hladil smutnou tvář.Nevědomky mu tím utíral i stopy malých slz.Bill upřeně hleděl Tomovy do očí.Pomalounku krátil mezeru mezi nima."Nejsem si jistej ničím Tome",šepl a lehce foukl na Tomovo vyschlé rty.Bože...jak moc jej miloval.Tomovy se pod tím pohledem točila hlava."Proč mi to děláš Bille?",zoufale sklonil hlavu k jeho krku a tam jej začal naléhavě líbat.Málem vypískl překvapením jak ucítil,že se Bill k němu ještě více přisunul a lehce nadzvedl svou tvář,aby měl Tom lepší přístup k laskání jeho hebké kůže."Jdi raději pryč Tome",vydechl Bill ztěžkle a lehce Tomovy zasténal do ouška."Bille...řekni,že už mě nemiluješ,tak řekni mi to...lásko moje",šeptal Tom a zoufale Billa líbal po celým krku.Někdy rtama zajel až ke klíčním kostem a také na bradu."Tomee...",zasténal Bill a mohl cítit Tomovy vzrušení,které tlačilo proti jeho.Bolestně přivřel víčka.Na takovéhle milování by nikdy nezapoměl.Nikdy nezapoměl na milování s Tomem.Ještě doted cítil jeho vášnivé polibky a horké doteky,které tolik pálily.Ani si to neuvědomovali,no společně lehali na svatební oblek,který byl jejich těly slisován do nějakýho divnýho ůtvaru.Tom nežně přejel jazykem po Billovco spodným rtu a chtěl jej konečně políbit,kdyby se celým bytem neozval tšrkot klíčů a následnej Kimin hlasitej výkřik:"Lásko mám ty šaty!"...

Samota je svině - incest je lepší

28. března 2008 v 21:35 | Billy |  Oznámení
Jelikož Madison // Cartney , zrušila svůj starý blog, nebudou další díly povídky Samota je svině - incest je lepší ... Je to veliká škoda, ale ne Cartney // Madison tu povídku neměla uloženou a měla jí jen na blogu x(

Twincest drawings [ # 13 ]

28. března 2008 v 0:18 | Billy |  Allegator - Drawings
O5 dokonalost od Allegetor x)) Ta holka je prostě jednička x)
Takhle práce se mi fakt nehorázně líbí, ten Tomův vymakaný obliček a ten Bill, no potěš x)) slintááám xD

My best award // By Dark-Bill

28. března 2008 v 0:03 | Billy |  »»»»»COMIXY««««««
Nemám slov xD Je to úžasný xD Fakt síla xD Hlavně ten pátej díl xd
***
Děkuju Kláruš, že mi trojku a pětku poslala odkazem, páč mi to Deviantart nechtěl zobrazit xD Nenávidim, když to takhle blbne xD 18 mijako už bylo, takže by to mělo bejt v pohodě, ale né Deviantart se rozhod u mě stávkovat xD
( × Click Celý Článek × )