Leden 2008

EMO a TH

31. ledna 2008 v 21:53 | Billy |  Moje Kecy
OMG..vim že to sice neni twincest,ale dát to sme prostě musim..kámoška mi teď na ajsku poslala tohle :
Jen další módní styl pro ztracenou mládež, řeknete si. A budete mít pravdu. Emo je hudební směr, z jehož nejviditelnějších znaků si znudění teenageři vybudovali životní názor. Pubescentní chlapci a děvčata, kteří plní internet blogy na téma "Jsem úplná nula, všechno mě bolí a nejradši bych si podříznul krk, ale bohužel nemám dost sil na to, abych uzvedl žiletku", přitom o klinické depresi nemají ani páru. A už vůbec netuší, odkud do jejich pokojíčku emo vlastně přišlo. Že emo vymysleli pubertální členové německé popíkové formace Tokio Hotel, protože mají patky, si myslí i ten emař Tonda.
___________________
Moje reakce zněla "svině zasraný" ...tohle je ale jako fakt moc ..TH a emo?mají patky? bože to je vrchol a ještě to "přitom o klinické depresi nemají ani páru" si myslej čůráci, chtěj bejt zase zajímaví, novináři a Tonda taky. Jak on může bejt emo,je tak maximálně pozér zkurvenej...sry že sem sprostá, ale to jinak nejde
***
Jeah a další :
Emo jako životní styl je jen další formou ostentativního ubožáctví, nedosplého žadonní o pozornost.
taky super kec ..Sem zase nasraná no :-:-:-:-:-

Neubližuj mi! 6. II.

31. ledna 2008 v 21:42 | Billy |  Neubližuj mi! II.
Název: Neubližuj mi!
Autor: Lucy
Betaread: Janule
FF: Na pokračování
Díl: 6
Řada: 2
Poznámka : Pokračování příště
Moje poznámka: Táák Lucy mu poslal svůj další díleček povídky Neubližuj mi... Možná je tento dílek jako první na mém blogu, nevim ,ale nikde sme ho zatím neviděla xD Heh pro můj blog je to vééliká pocta ;) x))
________________________
"Prosím, miluj mě znova…" Ta věta se mi honila hlavou a já nebyl schopný logicky uvažovat. Myslet na nic jiného. Jen tyto čtyři slova mi pulzovaly v hlavě a slévaly se do jedné, pro mě nesouvislé, věty. Nechápal jsem ani to, co dělá ten lepkavý kvítek růže v mé dlani. Ani ten rychlý pohyb kliky. Nic mi nedocházelo.
Kde je ta hranice mezi snem a realitou. Kde je ta pomyslná čára mezi těmito dvěma světy?
Chtěl jsem mít jasno. Ale kdo mi odpoví na všechny tyto otázky? Tom? Nebo na ně mám najít odpověď já sám?
Chladný květ růže a čtyři vyřčená, na první pohled nevinně vypadající, slova…Kdo mi pomůže rozluštit jejich smysl?
Poplašeně jsem zamrkal víčky a zatřásl hlavou. Už jsem na něj nechtěl myslet. Chci začít znova, přesně tak, jak jsem si včera večer naplánoval! Milovat někdy znamená trpět…!
O_o
Jako malé zvířátko jsem se choulil do Davidovy mikiny. Nechával jsem se kolébat k spánku vůní jeho kolínské a houpavým pohybem tourbusu. Byl jsem mu vděčný za to pochopení, za to, jak moc mi pomohl.
"Davide?"šeptl jsem a zamžoural na něho ospalýma očima.
"Ano?"sklonil ke mně hlavu a nádherně se na mě usmál.
"Děkuju ti za všechno!"Mírně jsem se na něj usmál a sevřel jeho dlaň v té mé.
"Nemáš za co, Bille. Mám tě rád a ty to víš."Znovu se na mě usmál a volnou dlaní mě pohladil po tváři. Začal se nade mě lehce sklánět.
"Da-davide, co to-"zeptal jsem se ho polekaně. Nechtěl jsem narušit tu krásnou atmosféru, co mezi námi panovala. Moje srdce se topilo pod přívalem citů, přímo pukalo.
Položil mi prst na rty: "Teď prosím nemluv, Bille. Teď ne." Lehce se otřel svými rty o ty mé.
"Oh, pardon,"ozvalo se od dveří a David se okamžitě polekaně odtrhl od mých rtů.
"To-Tome…"vykřikl jsem poplašeně a překotně se zvedal z Davidovy náruče. Tohle neměl vidět. Tohle ne…Takhle to nemělo skončit…
"Tome…"zašeptal jsem naprázdno. Už bylo pozdě. Byl pryč…V tu chvíli nás dělily miliony světelných let, ale přesto jsme si byli neskutečně blízko. Mé srdce přímo pukalo pod návalem tak silného citu. To jedno zabouchnutí dveře jakoby zastavilo čas. Už nebylo cesty zpět.
Něčí dlaň něžně setřela slzu, která ulpěla na mé tváři. Zvedl jsem k té osobě kalné oči.
"Odpusť, to jsem nechtěl,"řekl tiše David a pevně mě v sobě přitiskl.
"To je dobrý, mezi námi už se to stejně asi nikdy nespraví,"vzlykl jsem, "a ani vlastně nevím, jestli chci něco vracet. Už se nechci cítit stále tak sám! Chci mít konečně pocit, že někomu patřím. Ale…"Na chvíli jsem se odmlčel, protože proud slz stékající po mé tváři mi nedovoloval mluvit.
"Ale když ležím v noci v posteli, vedle sebe cítím to ledové prázdno, dochází mi, že jediný, kdo mi může poskytnout ten pocit tepla, je Tom. Zároveň mám ale strach. Nechci se znovu spálit. Co mám dělat, když ho miluju, ale zároveň se té lásky bojím?"
"To každý z nás, Bille. Nic nemůže být perfektní. Jestli chceš být šťastný, musíš riskovat!"
Unaveně jsem se na něj usmál a moje oči se pomalu začaly zavírat. Byl jsem vyčerpaný pláčem, ale ze všeho nejvíc mě bolelo srdce. Nechtěl jsem znovu zažít ten pocit, ale zažil. Pocit, kdy vám vaše láska utíká mezi prsty…Vy to víte a jenom nečinně přihlížíte…
…O několik hodin později…
V tourbuse byla tma a prazvláštní ticho. Měl jsem v puse neuvěřitelně sucho a celé tělo mě bolelo. Opatrně jsem ze sebe sundal Davidovu ruku a vylezl jsem z postele.
Vstoupil jsem do kuchyně a musel jsem přivřít oči. Světlo vycházející ze zářivky mě oslepovalo. Pomalými kroky jsem došel až k ledničce a vytáhl jsem z ní láhev s vodou. Přes všechny hygienické zásady jsem se napil přímo z ní, nenamáhal jsem se nalíváním vody do skleničky.
"Užil sis?"ozvalo se z rohu kuchyně vzteklé štěknutí. Trhnul jsem sebou leknutím a od úst mi pár kapek steklo na hruď. Nemusel jsem se ani otáčet, přesto mi bylo jasné, které osobě ten hlas patří.
"Vadilo by ti, kdybych řekl, že ano?"odpověděl jsem mu uštěpačně a natáhl se pro utěrku, abych setřel tu spoušť, kterou jsem tady díky Tomovi natropil.
"To si piš, že by mi to vadilo! Protože když je něco moje, tak mi na to nikdo sahat nebude!"
"Tak to už snad trochu přeháníš, ne?! Já nejsem žádný tvůj majetek!"Zlostně jsem praštil lahví do stolu a voda se rozprskla po celé desce. Stékala mi po břiše, ale mě to bylo v té chvíli jedno. Vztek pulzoval celým mým tělem.
"Já ti nepatřím! Nejsem žádná tvoje hračka, Tome!"Konečně jsem se na něj otočil a zlostně po něm švihl pohledem.
"Umím žít i bez tebe!"To byla pro Toma poslední kapka. Vyskočil ze židle, silně mě chytl za zápěstí a natlačil na stůl.
"Lžeš!"vykřikl Tom, ale v jeho hlase byl znát i náznak prosby. Snažil se si namluvit, že je to pravda. Bill přeci musí lhát. Byl si jistý tím, že bez něj žít nemůže. On ne…
"A co jsi tam vůbec dělal ty?"Záměrně jsem se vyhnul jakýmkoliv reakcím na jeho nařčení a snažil jsem se na něj znovu zaútočit, "Špehoval si?"Pobaveně jsem odfrkl a zadíval se Tomovi do očí.
Vztek a pokoření - To jediné jsem mohl vyčíst z jeho pohledu.
Tom nedbal na to, že je na stole spousta vody, prudce se mnou smýknul o stůl a položil mě zády přímo do vylité vody. Chladná tekutina mě zastudila na nahých zádech. Chtěl jsem se vyprostit z Tomova pevného sevření, trhl jsem zápěstím, ale nebylo mi to nic platné. Tom mi je stiskl ještě pevněji a silně s nimi praštil o desku stolu. Zápěstím mi projela ostrá bolest a z mých úst součastně vyklouzlo bolestné zakňučení.
Byly chvíle, kdy bych si přál, aby se Tom takhle choval, ale momentálně jsem na žádné divoké sexuální praktiky vážně neměl chuť. Děsil mě lesk v jeho očích. Ta obrovská touha po ovládnutí.
Jedním pohybem si Tom přendal moje zápěstí do jedné své dlaně a tou druhou mi pomalu přejížděl od kolene, po stehně, boku až k podpaždí. Podvědomě jsem se pod tím dotekem zatřásl. Nemohl jsem to zastavit. Nevím, jestli to bylo chladností jeho dlaně, strachem nebo…vzrušením.
"Třeseš se,"řekl už o poznání klidnějším hlasem, ale stále jsem cítil ten silný tlak jeho dlaně na svých zápěstích.
"Pusť mě!"Znovu jsem silně cukl s rukama, ale se stejným výsledkem. Tom mi je znovu přirazil ke stolu. Vodou navlhlé boxerky se na mě nepříjemně lepili a Tomovo tělo přitisknuté těsně na tom mém mi znemožňovalo pořádně dýchat.
"Pusť mě, prosím…"Bál jsem se ho. Děsil mě, takového jsem ho neznal…
"Nepustím,"Tom se pobaveně ušklíbl, "takhle to přeci chceš, ne? Aby tě někdo vlastnil! Já jsem ten, komu patříš! Ať chceš, nebo ne!"
"Ale jak-"nestačil jsem doříct. Přerušil mě Tomův ukazováček na mých rtech.
"Ale jdi ty, maličký. Chceš mě. Nedokážeš beze mě být, tak už si to přiznej!"Tom se ušklíbl a hrubě natiskl svoje rty na moje. Pevně jsem semkl rty k sobě a zabránil tak jeho jazyku, aby se dostal do mých úst. Začínal jsem zuřit. Vztekle jsem kolem sebe kopal nohama a snažil se od Toma odstrčit hlavu. Cítil jsem, jak se Tom uchechtl. Dravě mě kousl do spodního rtu a hned na to mi na něj lehce foukl.
"Jsi boží, když se rozčiluješ."Tom mě ještě rozverně cvrnkl do nosu, pak pustil moje ruce ze svého sevření, odtáhl se ode mě a odešel. Nezapomněl se u dveří otočit a poslat mi vzdušný polibek.
Zuřil jsem! Taková drzost! Seděl jsem celý mokrý na stole v kuchyni, v zápěstí mě škubalo a moje srdce bilo na poplach.
Seskočil jsem ze stolu, ze skříňky jsem vytáhl ubrousky a snažil jsem se tu spoušť na stole a zemi utřít. Ruce se mi klepaly. Stále ve mně soupeřily ty dva pocity. Strach a vzrušení…
Moje tělo se stále třáslo vztekem. Rozhodl jsem si dát sprchu. Jedině ta mě vždycky zaručeně uklidní.
( Tom )
Byl jsem sám se sebou spokojený. Povedlo se mi ho dokonale vykolejit. Z koupelny jsem slyšel jen zvuk kapek tříštících se o dno sprchového koutu. Bylo mi jasné, že Bill zuří a jen tohle ho dokáže zklidnit.
"Tak, panstvo, dáme si tak dvě hodiny pauzu. Řidič se chce taky alespoň na chvíli vyspat. Dáme si někde v baru drink. Půjdeš s námi, Tome? Tome, haló, posloucháš mě vůbec?"David mi mával dlaní před obličejem a nechápavě se na mě podíval.
"Poslouchám, jen jsem se trochu zamyslel. Nepůjdu s vámi. Zůstanu tady…"řekl jsem Davidovi a mírně jsem se na něj usmál.
"…s Billem,"dodal jsem po chvíli a sám pro sebe jsem se usmál. Sotva za sebou všichni tři zavřely dveře tourbusu, rozvalil jsem se pohodlně v křesle a po tváři mi přeběhl vítězný úšklebek. A noc může začít, bráško. Bude patřit jen nám dvěma…

Dnešek xD

30. ledna 2008 v 22:09 | Billy |  Moje Kecy
Yeah nejsem opilá xD dneska sme dostávali vysvědčení páč zejtra máme ve škole hygienu tak nám dali volno xD jako konec pololetí sme to zatáhli do hospody xD Byli tam prváci xD což sem i já xD druháci, třeťáci, čtvrťáci a taky nástavba xD Kalili sme docela dost dobře xD Sice sme měla jen tři vodky z džusem, 0,5 l piva a jelcin, ale kalba jak sviň,ale dobrý je,že sem si ani jedno pití neplatila xD xD takže sem neutratila nic xD zacáloval to Jarda,verča,nějakej přítel, jedný ženský se kterou sme se seznámili, atd xD už si to moc nepamatuju kdo všechno platil xD xD Byl tam i sex xD mám jeho náboj, kterej našla kámoška xD jeho vlasy xD (heh asi se neptejte jak sem k nim přišla xD...Okey okey xD ušmikal sem mu je s tim, že to je na Woodoo xD xD ale za oplátku sem ho pozvala na pivo xD takže výhodnej obchod xD a ještě než sme odešli, což bylo kolem osmý hodiny tak sem odstala jeho číslo xD Wáá ale on byl pak skalenej jak něco xD válel se tak po zemi xD a řvali přez celou hospudu xD Pak sme zjistila že na sedačce byla žvejka tak sme si to půl hodiny drhla na záchodě xD a pak si do toho sed i sex xD neboli Pavel xD pokud chcete oslovovat jménem xD
Jo ale normálně si pamatuje moje méno xD super xDD Né okey xD sem v pohodě xD dneska sice trošku budou překlepy páč se skoro nedokážu soustředit na poskakující písmenka na klávesnici xD
Heh asi bych měla jít spát,radši xD zejtra jedu do Prahy a musim se vyspat páč vstávám v sedm :( xD heh ale normálnědo školy vstávám ve 4:30 takže se alespoň teĎ trošičku dýl vychrupčim xD
Dobře, dobře,já letim,zejtra sem přidám další články atd xD FFse asi nedočkáte, páč nevim stli někdo něco poslal,já jaxi nemám čas kouknout na mail a teĎ to moc nejde, sotva si pamatuju kde je postel xD ale jako opilá fakt nejsem xDD vždi´t to byli JEN tři vodky z džusem, 0,5 l piva a jelcin, to je mááálo xD
Tak dobrou noc neboli gute Nacht (bo jak to je xD )
Euer Billy <3

Kdepak má Billda ruku xD

30. ledna 2008 v 21:49 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
:D:D dneska sem nějaká opetá a až moc šťastná, ale fakt nemám náladu rozepisovat kde jí má xDD jako Bill tu ruku xDDD


Ohledně FFek xD

28. ledna 2008 v 20:44 | Billy |  Moje Kecy
Jistě jste si všimli,že už sem poslední dobou nepřibývají žádné povídky..Bude to nejspíš tím, že skoro všechny musim koupírovat buď od Tokiohotelky z blogu nebo od Certney a nebo Elis.. Už mě to ale nebaví a nehodlám poslouchat kecy jako proč kopíruješ, takže pokud máte zájem tu mít příběhy tak něco posílejte na mail Twincest@seznam.cz nebo BillyTh@seznam.cz ...Budu se těšit Billy <3

Hezky ručičku na ručičku xD

28. ledna 2008 v 20:38 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
Ano, ano, twins nás o5 začínají těšit xD Velmi krásná fotka xD Ten dotyk...Wáá já se snad rozplynu xD

Návštěvnost → 21.1.2008 - 27.1.2008

28. ledna 2008 v 19:02 | Billy |  »»»NÁVŠTĚVNOST«««
Navstevnost za minuly tyden (21.1.2008 - 27.1.2008) je:
Pondeli: 118
Utery: 111
Streda: 114
Ctvrtek: 122
Patek: 125
Sobota: 143
Nedele: 118

Celkem: 851

TH: PlayWithMe

27. ledna 2008 v 21:25 | Billy |  By Salv
Název: TH: PlayWithMe
Autor: salv
Moje poznámka: Danke Danke xD Nebejt Klárušky, ani bych si nevšimla že Salv udělala další překrásnou prácičku xc)..Je to prostě nádherný,krásný,rozkošný,úžasný a spoustu dalších velmi pozitivních výrazů...*IN LOVE*
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

TRL Řím

27. ledna 2008 v 17:44 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
th-twincest-th.blog.cz ← Billda pozoruje jestli mu náhodou nestojí kámoš ( × V Tomově přítomnosti, kdob yse divil xD × )
th-twincest-th.blog.cz ← A teDˇnenápadně kontroluje Tomša xD
th-twincest-th.blog.cz ← Jeah ta neskutečná vzdálenost mezi nima xDDD a ten Tomův pohled a Billův jazyk xDD OMG no xD
th-twincest-th.blog.cz ↑ Hohou Billova noha za dvojčátkem xD ( × Teď použiju výraz, co používá kams xD × ) ...STILOVÝ xDD
th-twincest-th.blog.cz ← A nejkrásnější fotka nakonec <3 To jak Tom něco bráškovi šeptá a ten k němu naklání hlavu.. prostě boží *LOWEEEE* a ještě za zmínku stojí ten Tomův směřující prst do nějakého "neurčitého" místa xD Skoušela sme to jaxi měřit a vypadá to, že směr je jasný xD Billův rozkrok xD

Bill und Tom in Cannes

27. ledna 2008 v 17:30 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
Jasný jasný, twinsátka hezky pospolu xD

26.01.2008 TF1 - NRJ Music Awards

27. ledna 2008 v 17:20 | Billy |  Videa - Twincest ?!?!
:'( oni se neobejmuli :'( a Gustav s Georgem a pak Georg s Tomem a možná Tom s Gustavem...ale ti dva ne, oni to dělaj naschval :'( bééé xD Né okey alesmoň Bill chytil Toma za rameno a Tom se k němu jakoby na chviličku stulil ..Wááá jak rozkošný xD Děkuju jim alespoň za tohle xD

Oliver Mark photoshoot - Tom& Bill fotky

27. ledna 2008 v 17:14 | Billy |  Twincest (B+T)
Oh naprosto v tranzu... Ty fotky sou vážně báječný, nevim co k tomu dalšího dodat, my TWC úchylové xD si jistě domyslíme kde mají twins ruku a jak se opírají zádami, co to znamená atd xD je tedy myslím zbytečné to tu vypisovat x)) *I LOVE THESE PHOTOS*
th-twincest-th.blog.cz th-twincest-th.blog.cz th-twincest-th.blog.cz th-twincest-th.blog.cz

Podej mi ruku

25. ledna 2008 v 18:46 | Billy |  »»»»»OSTATNÍ«««««
Název: Podej mi ruku
Autor: Elis
FF: Jednodílná
Zdroj: fatedangel.blog.cz
_______________________________
Bille, podej mi ruku...
Nemůžu, Tome. Nedosáhnu na tebe!
Bille, Prosím.
Jsem moc daleko.
Ne, Bille. Jsi tady. Tak blízko.
Ale přesto tak daleko, Tome.
Podej mi ruku.
Nemůžu, Tome. Nedosáhnu na tebe!
Pak ji tedy podám já.
Nedokážeš to. Jsi moc daleko.
Ne. Jsem tady, Bille. Tak blízko.
Dobře. Tak mi ji tedy podej. Prosím...
Nemohu. Jsem moc daleko, Bille.
Ne. Vždyť jsi tady, Tome. Tak blízko...
Ano, Bille. Ale přesto tak daleko. Podej mi ruku.
Držíš mě.
Nedržím.
Pak tedy padám, Tome. Padám dolů. Letím.
Pak tedy poletím s tebou.
Podej mi ruku, Tome.
Teď už mohu. Jsi daleko...

Italský časopis- twc

25. ledna 2008 v 18:30 | Billy |  Twincest (B+T)
Yohohooou xD To je úplně super, škoda že nebydlim v Itálii, hned bych si ho koupila xD Sice nevim co píšou, ale to je detail xD
th-twincest-th.blog.cz

th-twincest-th.blog.cz

asleep..

24. ledna 2008 v 22:07 | Billy |  By rabbitskajan
Název: asleep..
Autor: rabbitskajan
Moje poznámka: Sice trošku starší obrázek, ale na blogu to ještě neni x)) ....Velmi krásný <33
Náhled:
Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Když prohraješ,jdeš na blond! 11.

24. ledna 2008 v 22:04 | Billy |  Když prohraješ,jdeš na blond!
Název: Když prohraješ,jdeš na blond!
Autor: Mykerina
FF: Na pokračování
Díl: 11
Poznámka : Pokračování příště
Zdroj: slashe.blog.cz // Cartney
______________________________
Kluci opatrně vyšlapali shnilé schody nahoru..
"si si jistý,že je se to nerozpadne?" Bill značně pochyboval ,ale nechal se Tomem vést dál.
"Zlato? Já opravdu nevím" pousmál se.
"C..cO?" Bill se očividně pěkně vylekal.
"Dělal jsem si srandu strašpytle:D"
Vyšli pár posledních schodů a Tom klíčem,starým a rezavým otevřel dveře. Vešli dovnitř.
"Moc se to tu nezměnilo" usmál se Tom.
"Děláš si srandu? Tady nemůžeš bydle ani omylem!" Bill byl totálně rozhozený,rozčilený,znechucený.
"Lásko…klid..trošku se tu uklidí a je to" pousmál se na něj povzbudivě Tom.
Bill si jen odfrknul a opatrně si sedl na gauč. Měkký… hmm… to není špatné.
Tom ,když jej viděl,neodolal,
"Bille…" zašeptal jemně a sednul si vedle něj. Lehounce se dotknul rukou jeho stehna.
Bill se na něj otočil.
"Promiň" špitnul Tom a okamžitě se přisál k jeho rtům…lačně jej líbal,hladil na noze a nehorázně jej to rozrušovalo.
"Bille…" zasténal na půl úst a vysadil si ho za boky na klín.
"T..Tome…pomaleji" uklidňoval ho. Tušil,že by to nedopadlo dobře. Přesto bez protestů omotal paže kolem jeho krku a nohy roztáhnul,aby se mu sedělo pohodlněji. Přesto v momentě poznal,že to byla chyba. Okamžitě,totiž ucítil Tomův tvrdnoucí penis.
Polknul a chtěl se odtáhnout.
"Šssss maličký…" zašeptal Tom… Tome…netlač na mě…Bill zůstal,ale sedět a nechal se laskat na krku.
"Billí…lásko…miluju tě..a nehorázně moc tě chci.." Tom si ho na sebe namáčknul ještě více. Hladil jej dlaní po zadečku a druhou chtěl rozepnout přezku na Billově opasku.
"T..Tome…počkej.." Bill se odtáhnul. Tomovi oči byly plné vášně a vzrušení. Tak strašně po něm toužil.
"Já..vydrž ještě. Prosím… aspoň pár dní…opravdu jen pár… nejsem připravený…nemůžu.Bojím se. " špital Bill s obavami v hlase,ale stále si k sobě Toma tisknu. Nechtěl jej pustit,snad za to mohly obavy ,že by Tom odešel. Ten jej ovšem přestala laskat a hladit.
"T..Tome??zlobíš se?" špitnul mu Bill do ouška a žaludek se mu sevřel nervozitou. Stisknul jej ještě víc. Prosím,prosííííím…že se nezlobíš?prosím lásko…Bill se zoufale chvěl.
Tom mu fouknul na krk.
"To víš,že se nezlobím…"prolomil konečně ticho Tom.
"Já….omlouvám se…jsem nemožný." Špitnul Bill a skoro brečel.
" Lásko…je to moje vina. Nebudu na tebe tlačit..opravdu..Nechal jsem se unést.. a mrzí mě to. To, jak jsem mlčel..ehm…potřeboval jsem se uklidnit víš?" pohladil jej po linii páteře a spokojeně zaznamenal,že se Bill přestal třepat a opatrně se od něj odtáhnul. Něžně jej pohladil po tváři a otřel se o rty.
"Nemus…." Tom nedořekl,protože mu Billův jazyk nedal šanci. Nechal se vyzvat na souboj a chtivě se zapojil. Jeho ruce sklouzly na zadeček jeho lásky a stisknul.
"T..Tome…jen líbaní ..ano?" zrudnul Bill. Nechtěl Toma zase vydráždit. Byl rád ,že to ten dredatý ďábel dokázal zastavit. Nechtěl znovu pokoušet štěstí.
"Dobře.." pousmál se a ruce si položil na Billovy záda.
"Ale ty ruce tam můžeš nechat" přerušil zase jejich polibek. Tom se do polibku usmál a okamžitě své nedočkavé packy přemístil tam,ke jim bylo dobře. Tentokrát ovšem Billův zadeček nesevřel v dlani,nýbrž jemňounce hladil. Bill spokojeně zamručel. Věděl,že je nejvyšší čas Tomovi vrátit ,alespoň něco. Přece jen ho dvakrát uspokojil a on jej ani jednou. Výčitky svědomí se dostavili. Sem tam se na Tomovi zavrtěla, když zaznamenal známé tlačení odtáhnul se od něj.
"Bille..ne.. prosím.." Tom se vylekal. Bill nad něj postavil a pozoroval jej.
"Já..já…chápej…jsi nehorázně sexy, a navíc tě miluju a ….prostě reaguju…" Tom se snažil zachránit, co se dalo. Neomlouvej se lásko…dneska ti splním tvoje přání,sice ne to,které si tak usilovně přeješ,ale…na to taky dojde…už brzy…
Bill si před něj beze slova kleknul a roztáhnul mu nohy…
"C..co to děláš?"
"Pšššššššš…" zašeptal Bill a přivřel oči. Ještě trošku váhal,ale když viděl Tomův chtivý pohled, kde byla i láska. Láska k němu…musel to udělat.
Postavil se a nahnul se ke rtům svého milence.
Zatím co jej líbal, hledal zapínání jeho kalhot.
Našel a zatáhnul. Ozval se zvuk otevírajícího se zipu a Tom nahlas zasténal. Přitáhnul si Billovu hlavu blíže a hladově pronikal jazykem do jeho úst. Spokojeně mručel a uvolňoval se,protože Bill se konečně odhodlal a přejel prsty po jeho zduřelém klínu. Sice lehce,ale přejel. Bill si na něj sednul. Konkrétně spíše na kolena,aby jej mohl laskat na jeho mužství.
"Miluju tě Bille…" přesně tohle potřeboval Bill slyšet. Odhodlaně sklonil hlavu a něžně přejel po hladké špičce. Tom mu položil dlaně na krk,chtěl ho hladit,ale Bill to pochopil jinak.
*********Flash Back*********
"Ano Bille… dělej…!!!!" Daniel ho povzbuzoval a nešetrně si tisknul jeho hlavu ke klínu. Nevěnoval pozornost,že chudáka chlapce dusí.
Bill se snažil zoufale nadechnout,cítil jeho mužství až někde v krku a vůbec se mu to nelíbilo. Chtěl se odtáhnout,ale silné paže mu to nedovolili. Konečně se Daniel udělal…
"Spolkni to…" zavrčel a nepustil jej dokud to černovlasý vyplašený chlapec s odporem nespolknul.
"Hodný hoch…mohl by jsi pomoct i mým přátelům…" navrhnul nadrženě…
Bill se celý chvěl. Nadával si,že sem vůbec lezl,ale…byl zamilovaný a slepý…
"Tak co bude Bille?" výsknul Chuan a přitáhnul si skoro nahého chlapce k sobě…
*********Konec Flash Backu*********
Billovi ukápla slza…
"Jsi v pořádku zlato?" Tom jej vyzvednul k sobě..
"Ano..vlastně ne…teda ano.." koktal zmateně. Netušil,že se mu vrátí ty odporné vzpomínky. Nenechám si zkazit život a nedovolím,abych ztratil Toma…
Odhodlaně se opět sklonil a bleskově jej vzal mezi rty,stále si vkládajíc do paměti,že je to Toma, ten mu neublíží. Když mu opět položil dlaně na krk,sice sebou škubnul,ale v momentě pocítil jemné hlazení po vlasech a uklidni se.
Obratně jej zpracovával jazyk a přivíral oči.
"Bille…už..už…" Tom ho chtěl varovat. A podařilo se. Jenže Bill hlavu neodtáhnul.
"Nemusíš..klidně to vyplivni…" Bill zaváhal,ale bylo na něj moc brzy. Přitáhnul si krabici,která byla nejblíže a vše vyplivnul.
Sednul si na zaprášenou zem a opřel se hlavou o gauč. Potřeboval si vše ujasnit,uklidnit se.
"Bille?" špitnul Tom a zapínal si kalhoty. Opatrně si sednul vedle něj na zem a chtěl ho obejmout, jenže byl odehnán.
"L..Lásko?" špitnul šokovaně a lehce ho pohladil po zápěstí.
"Nešahej na mě." Vyštěknul Bill. Tom na něj vykulil oči. Co se stalo lásko? Má to co dělat s minulostí? Řekni mi to,chci tě pochopit,pomoct ti…
Bill se houpal sem a tam. Z očí mu kanuly slzy. Proč? Proč mi ty hnusné vzpomínky nedají pokoj?
"Proč?!!!" vykřiknul nahlas… teď už Tom opravdu nevěděl, co má dělat. Jen seděl a pozoroval ho. Neměl odvahu se k němu přiblížit,aby to ještě nezhoršil,ale čeho je moc ,toho je moc , a proto,když se Bill zoufale stočil do klubíčka,přitáhnul ho k sobě a objal. Nebral ohled na protesty. Tisknul jej k sobě a šeptal konejšivá slůvka. Bill se uklidnil. Naposled zaštkal a pověsil se Tomovi kolem krku.
"Promiň.. Promiň. Promiň…" drtil omluvy skrz sevřené zuby.
"Co tě trápí?" špitnul Tom a dál jej laskal ve vlasech.
"Mi.minulost…vzpomněl jsem si na ni,když…když jsi mi položil ruce na krk.." neohrabaně si utřel rukou slzu.
"Nechtěl jsem tě vyplašit,jen tě hladit. Opravdu."
"Já vím.." sklesne se na něj pousmál.
"Ale byla to nádhera…Děkuju" špitnul Toma opatrně se nahnul. Dal mu čas na odmítnutí ,ale Bill nic takového neplánoval. Jemně se vpil do jeho rtů a nechal se laskat.
"Tomí…" zavrněl blaženě,když ucítil jemné prsty ve vlasech.
"Si sladký… víš to?" usmál se na něj Tom. Bill přímo ukázkově zčervenal a sklopil hlavu.
"Povíš mi to??" zašeptal Tom.
"Myslím,že bychom tu měli uklidit" vyhrknul Bill a zvednul se.
"Bille..," Tom ho jemně chytil za ruku "neutíkej od tématu.." Bill se mu zadíval do očí a ohradil se s tím,že od ničeho neutíká. Přesto věděl,že ano. Utíká a dost zbaběle.
Dobře… nebudu tě nutit…Tom se taktéž zvednul. Bill plaše couvnul. Tom tázavě zvednul obočí a Bill jen ještě plašeji sklopil pohled, špičkou boty kopajíc do rohu gauče.
"Myslím,že bys měl jít do školy…"
"C..cože? Jako sám? Děláš si srandu?!"
"Bille..přestaň vyvádět. Mě je jedno, co semnou bude ,ale ty tu školu musíš dodělat…" Tom byl rozhodnutý stát si za svým a neustoupit.
"Tommmíííííííííííí…." Zaskučel Bill táhle a objal ho.
"Bille…co sem ti říkal? Jaká je dohoda?"
"Však já nic nedělám…jen tě objímám" bránil se. Tom se zasmál a lehce jej plácnul po zadečku., jenže jeho packám se tam očividně zalíbilo ,a proto,když zmáčknul,měl Billa na sobě.
"Ale,ale.." uculil se.
"Když..já to mám rád" špitnul Bill zabořil hlavu mezi Tomovo rameno a krk.
"Jsi neuvěřitelný.." donesl si ho pěkně na parapet a posadil ho. Bill mu zajel nehty pod tričko a Tom si ho pod impulsem stáhnul. Všimnul si, jak si jej Bill prohlíží, vzrušeně přivřel oči a snažil se,aby alespoň jednou myslel hlavou. Chtěl nechat Billovi čas ,aby si mohl rozmyslet co se bude dít. Kam to nechá zajít. Tom měl totiž nehoráznou chuť jej znovu uspokojit,ale chtěl, aby o to Bill prosil,aby škemral o jediné pohlazení. Byl si jist,že toho dosáhne.
Zatím co uvažoval, Bill jej stále pozoroval, přivíral oči nad tím rozrušením. Bože Tome…ty jsi…to tělo… Billovi se zatočil hlava.
"Nikdy jsem si nevšiml jaké máš tělo…" pronesl omámeně a lehce si ohmátnul to svalstvo,které tkvělo na tom úžasném těle.
"Tome…" zavrněl táhle,když od něj Tom poodstoupil. Navzájem se dívali do očí. Tom si najednou povolil pásek a stál před Billem jen v boxerkách. Vyzývavě na něj hleděl.
"Tak už pojď ke mně" zakňučel Bill a natahoval packy. Tom se ,ale ani nehnul.
"Tak Tomííííííí" Bill se trhavě nadechnul. Jeho vzrušení stále stoupalo a on byl odhodlán se ho zbavit.

Letní zamilovaná procházka xD

22. ledna 2008 v 22:10 | Billy |  Moje Tvorba
Njn blbější název mě nenapad xD ,ale co ,je to jen název xD ..hlavní je asi ta práce no xD ...Je to z trošku starší fotky, kde byli všichni,takže ve skutečnosti to asi zamolivaná procházka nebyla xD .. Teda jen v tom případě, že to netáhnou každej s každym xDD Né okey to byl jen ftip xD
Billy <3

Save your kisses for me (twincest)

22. ledna 2008 v 21:59 | Billy |  Videa - Twincest ?!?!
Název: Save your kisses for me (twincest)
Autor: veroniccca
Čas: 3:15 min
Na Youtube vložila: veroniccca
Poznámka: Krásná písničk aa krásný videjko <3 ...6eru tooo *Laf*

Samota je svině - incest je lepší 16.

22. ledna 2008 v 21:52 | Billy |  Samota je svině - incest je lepší
Název: Samota je svině - incest je lepší
Autor: Cartney
FF: Na pokračování
Díl: 16
Poznámka: Pokračování příště
__________________________________
"Už celkem dlouhou dobu se mi myslí potuluje jedna myšlenka. Proč jsi tenkrát odmítl mojí sestru? Byla z toho smutná, mohl jsi ji dát nějakou šanci. Když člověk něco vyzkouší a zjistí, že to prostě nejde, pochopí a pak se s tím snadněji smíří." Nemusel odvrátit pohled od vozovky a upřet jej na chlapce, Bill pochopil že to bylo mířeno právě na jeho osobu. Bylo těžké odpovídat, když si nepamatoval úplně všechno, měl jisté mezery i když se mu věci na které zapoměl postupně vraceli, ještě nebyli kompletní aby odpovídal na takovéhle otázky, ovšem nechtěl to dát znát, trochu se za to styděl, na co všechno zapomenul. "Nebylo to proto, že by jsem ji neměl rád, jenom jsem dopředu věděl, že ji nikdy nebudu milovat. Byla a doufám že i je kamarádka. Prostě jsem ji nedokázal brát jinak a nedokážu to ani teď." Koukal se z okénka, nechtěl aby se jeho pohled setkal se Sebastianovým. Vždy před ním měl jistý druh respektu, který přímo hraničil se strachem. "Jsi snad teplý nebo co? Normální kluk by jí neodolal." Úmyslně odbočil na vedlejší cestu vedoucí do lesa. Bill si toho nevšiml, pohlédl na Sebastiana s údivem v očích. "Od koho to víš?" Vyděšeně si jej prohlížel. Že by měl nadpřirozené schopnosti a uměl číst myšlenky? Nebo mu to jenom prostě někdo řekl? I když moc lidí o tom nevědělo, někdo to být mohl. "Řekněme, že je to s tebe cítit na kilometry daleko. No tak Bille, nezapírej to. Jsi typ člověka, co potřebuje zkrotit." Černovlasý chlapec se zmateně rozhlédl kolem sebe. Skutečně byli v lese? Samé stromy kolem širší lesní cesty, spadané lestí pod kolama automobilu, to všechno jej v doměnce jenom utvrzovalo.
"Co tady budeme dělat?" Zvědavě se rozhlédal po chatě, ve které nikdy předtím nebyl. Neznal to tady a také netušil, co jej čeká. "Povídat si." Sebastian se pohodlně rozvalil na pohovce, která se nacházela někde ve středu větší místnosti představující kuchyň i obývák dohromady. "O čem si chceš se mnou povídat, když jsi mi to nemohl říct cestou domů?" Hostitel mu mohl naznačovat aby si sedl sebevíc, Bil to neudělal. Stál před jedním z křesel a nevěřícně propaloval okolitý prostor jedovatým pohledem. Nesnášel, když s ním někdo dělal něco o čem mu neřekl. Nemohl se na to připravit a to neměl rád.
"Máš v sobě něco, co mě přitahuje." Načáhl své ruce k chlapci, kterého na sebe stáhl. Chtěl využít momentu překvapení, aby jej mohl políbit. Nidky nechápal, proč se mu líbí zrovna Bill, ale nepřekáželo mu to. Rád by měl někoho o kom by nikdo nevěděl. Už odjakživa jej vzrušoval adrenalín a fakt, že by měl nějaký intimní poměr právě s tímhle neviným klukem jej neuvěřitelně vzrušoval. "Potřebuješ peníze na své vysoké výdavky a já by jsem ti v tom mohl pomoci. Neříkám, že mi budeš dělat nějakého lehkého chlapce, to ne! Jenom by jsem se s tebou rád stýkal mimo ostatní. Nechci, aby se někdo dověděl, že se mi líbíš. Moc se mi líbíš a ty by jsi z toho mohl solidně vytěžit. Nemusel by jsi přepočítávat své úspory pokaždé, co půjdeš do obchodu. Mohl by jsi si dovolit co by jsi jenom chtěl." Slovně jej konejšil, zatím co se mu rukama pomalu propašovával pod tričko. "Nemáš tolik peněz, tak si prosím tě nevymýšlej pohádky." Bill chtěl vstát, ovšem to by jej nemohli zadržel Sebastianovy ruce. "Člověk by se divil, kolik peněz se dá vydělat na obchodu s bílým masem. Ne Bille, neděs se, tebe by jsem neprodal i když… mohl by jsi mi vydělat solidní balík, jenomže ty jsi dokonalý člověk, takový můj tajný klenot. Chtěl by jsem se o tebe starat, kupovat ti dárky…"
Pomalým pohybem ruky setřel usazenou páru ze zrcadla. Zakoukal se do něj, respektive na svůj odraz v něm. "Proč jsem to kurva udělal? Jdem debil, vyspal jsem se s ním a nevím proč. Vůbec jej nemiluju, ani jej nemám rád a nechal jsem jej, ať si se mnou dělá co chce. Nedivím se, že toho využil. Sakra!" Kapička slané vody si razila cestičku po horkém líci ba bradu, ze které skápla na dlaždice. "Nebuď smutný, nic špatného jsi neudělal. Slíbil jsem ti, že se o tom nikdo nedozví, jedině že by jsi mu to řekl sám. Bille, Andreas na to nepříjde." Sebastianovi ruce mu setřeli z tváří slzy. "Příjdu si jako nějaký ubohý ponížený prostitut. Jsem hloupý, nenávidím se." Chtěl se mu bytrhnout ze sevřetí, nepovedlo se mu to. "Tohle neříkej, není to tak. Všichni to dělají. Jenom proto, že s někým chodíš, nemusíš být jako na vodítku, copak jsi nějaký pes? Podívej se na sebe do toho zrcadla, jsi krásný. Můžeš toho využít a užívat si život. Proč být jenom s jedním člověkem, který ti nemůže dát toho tolik?" Sebastianova promyšlená strategie fungovala. Místo facky, že jej zneužil, což neudělal, protože Bill s tím souhlasil, dostal vášnivý polibek. "Jsem zvědavý, co hezkého mi koupíš." Sebastian se uculil, zatím mu všechno vycházelo. "Mohli by jsme jít spolu zítra na oběd a pak se kouknout do jednoho hezkého klenotnictví. Jsem si jistý, že si něco vybereš, mají tak skvělý sortiment luxusních výrobků." Billovi se rozzářili očka, přesně tohle potřeboval. Vždy toužil po tom, že mu někdo bude kupovat drahé dárky a bude k němu ještě i hodný.
_ _ _ _ _ _ _
"Podej mi prosím tě sůl." Požádala Simone svého manžela o laskavost. Nechtělo se jí načahovat přes celý stůl k té malinkaté dózičce na osolení jídel, když ve středu kruhové desky stál svícen a vysokou štíhnout červenou hořící svíčkou. "Tady máš drahá." Podal jí solničku, kterou asi před půl hodinou doplnil. Stačilo mu vidět, jak si Simone propaluje pohledem a s ochotou se zvedl od televize. "Děkuji." Ano, slušné vychování bylo to, čeho měla tahle sympatická blondána na rozdávaní. Pokoušela se stejně vychovat i své dva syny, ale moc jí to nešlo. Byli to odjakživa nezvladatelný hyperaktivní děti, ovšem díky jí z nich vyrostlo aspoň něco málo slušné i když momentálně mladšího z dlojčat se tohle přirovnání netýkalo. "A vůbec, kde je Bill? Už na něj čekáme celý den a on nikde. Odepsal ti aspoň?" Pohledem vyhledala Toma ačekala na kladnou odpověď. "Ne, neodepsal." Nechtěl se o bratrovi bavit, nechtěl na něj myslet, ale nešlo to. Jeho matka byla příliš zvědavá, vždy chtěla mít všechno pod kontrolou, kdyby si jenom všimla Tomova pohledu, který říkal: Nemohli by jsme změnit téma? Nechci se o něm bavit. Ne, Simone se vyptávala, jako by jí za to snad platili, nevšimla si jakou reakci tím v Tomovi vyvolává. Prudce odsunul svojí židli, vstal a utekl do svého pokoje, kde se ihned uvelebil na posteli, obejmul pažemi své skrčené kolena na které si položil bradu a smutně hypnotizoval akvarium s rybičkama, které si nedávno koupil za ušetřené peníze. Závidím jim. Plavou si tam spolu, neádají se, mají se rádi. Proč se k sobě nemůžeme takhle chovat s Billem? Taky by jsem chtěl být rybičkou a plavat si s ním někde v akvariu.

3. obrázek z videjka

22. ledna 2008 v 21:43 | Billy |  Twincest (B+T)
Název: 3. obrázek z videjka
Autor: Nejspíše Betsy (soudim podle symbolu dole xD )
Moje poznámka: Nádhera,jak držej ty peřiny a ty úsměvy..<3 *LOWE*