Říjen 2007

Návštěvnost → 22.10.2007 - 28.10.2007

30. října 2007 v 22:02 | Billy |  »»»NÁVŠTĚVNOST«««
Navstevnost za minuly tyden (22.10.2007 - 28.10.2007) je:
Pondeli: 135
Utery: 128
Streda: 118
Ctvrtek: 121
Patek: 133
Sobota: 143
Nedele: 141

Celkem: 919

1 000 Meere

30. října 2007 v 21:07 | Billy |  Co prohlásili twins
Tento song je na světě už nějaký čas,pár dný myslím,ale popravdě jsme se k přečtení aposlechu dostala až dnes..Ehmm musím tedy říct, že to nevypadá, že by Twinsátka chtěla skrávyt své city,tedy hlavně náš romantik Billda...Njn tajná láska, už ho omrzela,chtěl by to nejspíš rozkřičet do světa.Ale to není možný tak otom alespoň "skrytě" zpívá xDDD
Písnička: (Je to z youtube abyjste si to při překladu mohli v klidu poslechnout..Myslím že odkaz na stažení není potřeba dodávat,všichni tento song jistě máte už stažený na svých PC,Mp3 přehrávačích,Mp4...atd... xDDD )
Překlad: (Vyznačila jsem tučně nějaké věty, které samy o sobě naznačují twc,co jinýho si třeba představit pod pojmem "Někde je to místo,
které jen my dva známe"
nebo "Nech se tápat ve mně
Já se nechám tápat v tobě
Věř mi
…" JJ hold Billda se za své city nestidí a snaží se je dát najevo ;))
Ulice jsou prázdné, otáčím se
Noc mě ztratila
Studený vítr
Svět tuhne
Slunce je zmrzlé
Tvůj obraz je v bezpečí, nosím ho v sobě
Přes 1000 moří, zpátky k tobě
zpátky k nám
Nesmíme ztratit naši důvěru
Věř mi…
Musíme dál už jen přes 1000 moří
Přes 1000 temných let bez času
1000 hvězd táhne pryč
Musíme daleko už jen přes 1000 moří
Ještě 1000krát přes nekonečnost
Potom jsme konečně volní
Někde je to místo,
které jen my dva známe

Všechno běželo jinak, než jsme si mysleli
Tep v žílách je příliš slabý
Ale nějak nás prorve
srdce skrz noc
Věř mi…
Musíme dál už jen přes 1000 moří
Přes 1000 temných let bez času
1000 hvězd táhne pryč
Musíme daleko už jen přes 1000 moří
Ještě 1000krát přes nekonečnost
Potom jsme konečně volní
Nikoho a nic nebereme s sebou
A někdy se teď podíváme nazpět
1000 moří daleko
1000 let bez času
1000 moří daleko
1000 hvězd míří pryč
Nech se tápat ve mně
Já se nechám tápat v tobě
Věř mi
Musíme dál už jen přes 1000 moří
Přes 1000 temných let bez času
1000 hvězd táhne pryč
Musíme daleko už jen přes 1000 moří
Ještě 1000krát přes nekonečnost
Potom jsme volní
Nech se tápat ve mně
Já se nechám tápat v tobě

1000 moří daleko

Plakát z YAMU! ;D

30. října 2007 v 20:54 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
JJ další společný plakátek samotných dvojčátek..Heh to se rýýmuje xDD
PS:Ehm všiměte si kde má ten Bill ty ruce xDD

What brothers shouldn´t do...

30. října 2007 v 20:47 | Billy |  Videa - Twincest ?!?!
Heh tak to je vážně povedený xDD
Co by bratři neměli dělat...
Ale naštěstí...
...to dělají...
by Ketty

TokioHotel Fancomic 4

29. října 2007 v 8:41 | Billy |  »»»»»COMIXY««««««
Nwm stli tu tenhle komix už neni,ale nwa xDD
Překlad...(Nepřekládala jsme to já takže nwm stli je to dobře,snad jo ;) xD )

Bill: Proč nemáš rád, když zdůrazňuji, co k tobě cítím?
...je to proto, že oba jsme gayové?...
Tom: Ne...
Bill: ...protože jsme bratři?
Tom: Ne...JE TO PROTO, ŽE JSI BLÁZNIVÝ IDIOT!!
th-twincest-th.blog.cz

Twinsinlove_colored

29. října 2007 v 8:28 | Billy |  Twincest (B+T)
Wow mocinky povedený ;))
By misstitcha


th-twincest-th.blog.cz

2. Záhlaví

28. října 2007 v 21:44 | Billy |  Co je Slash
2. Záhlaví
Slash je, stejně jako het, ve své podstatě povídka erotická, více či méně, podle ratingu a odvahy autora, ale minimálně lehounký erotický podtón tam milovník slashe najde vždy.
Nezapomínejte však, že slash je přitom pořád klasická povídka (báseň, román), ať již jakkoliv specifická/specifický! Měla by mít tedy ZÁHLAVÍ, v něm SHRNUTÍ, DOBU DĚJE... Specifikem slashe (a hetu) je PAIRING (PÁRY, PÁROVÁNÍ): napsat, jaké dvojice v něm vystupují. To může být i ve zkratkách (HP/DM je povídka o vztahu Harryho s Dracem), mezi se dává lomínko (anglicky slash, odtud název). Tedy třeba Draco/Harry. Heterosexuální páry je dobré vypsat také a před ním napsat, že jde o pár heterosexuální. Samozřejmě ne každý povídkový archiv to umožňuje, některý má jen kolonku postavy. Pokud ale dáváte povídku na více serverů (což lze jen doporučit, dá se tak snáze najít!), do záhlaví nad povídku napište párování. Admini ho mohou a nemusí využít, ale mělo by tam být. A to i u originálních slash fiction: je dobré vědět, co se může očekávat. Rozhodně lepší, než to dlouze luštit z děje a u každého muže (u femslashů ženy) čekat, zda bude součástí slashového páru či nikoliv...:o) Pokud chcete, můžete doplnit i kolonku "postavy", ale "párování" by chybět nemělo. Pokud chcete čtenáře překvapit, pak je možné dát za lomítko otazník: XY/? nebo do párování dát XY hádejte s kým...:o)
A konečně, PŘÍSTUPNOST (RATING). V češtině existují čtyři kategorie: všeobecné, od 12 let (12+, pro teenagery), od 15 let (15+, pro starší teenagery), od 18 let (18+, pro dospělé). Určení ratingu je bezpodmínečně nutné! Prostě tam MUSÍ být. Pokud ho neudáte, admini to musí udělat sami. U jednorázovek to není problém, ale u vícedílových povídek, zvláště pokud to dostávají po dílech, už ano. Takže prosím, pamatujte na to!
Slash nemůže mít všeobecnou přístupnost. Jeho nejnižším ratingem je "od dvanácti let", pokud se jen objeví náznak citu osob stejného pohlaví. Je to tak všude v Evropě i v USA. Nikoliv v Japonsku, kde je vztah osob stejného pohlaví součástí kultury a nikoho to nepohoršuje. Jako Evropané však musíme respektovat evropské zvyklosti. Není to tak patrně kvůli dívkám, ale chlapcům: aby s možností existence homosexuálních vztahů byli konfrontováni až v pubertě, ne před ní. Někde na západě se naopak používá až "od 13 let" (PG 13). Obvyklé je ovšem "12+ ". Ne že bych si dělala iluze, že si to ti mladší taky s chutí nepřečtou...Ale jsou aspoň varováni.
Pokud se tam objeví více než polibek, mluvení o sexu, náznak sexu v minulosti či budoucnosti, je třeba dát rating "od 15 let". I zde je to poměrně jasné. Problém začíná se třetí kategorií, "od 18 let" (na západě často naopak "od 17 let", NC17-mají to o rok dříve!). Totiž na serverech určených také pro dětské čtenáře, jako je ph.ff.net, je dobré jako 18+ označit i detailnější scénu mazlení nebo větší náznak sexu. Admini razí heslo "vždy je lepší vyšší rating". Je dobré to respektovat, aby se nedostali do problémů s rozlícenými rodiči malých chlapečků, kteří s nadšením dávají takový slash kolovat. :o) Naopak u slashových serverů, kam čtenáři chodí právě kvůli erotickému čtení, se u slashů 18+, pokud to není dáno z jiných důvodů (značné násilí, kontroverzní téma jako incest), předpokládá detailní sexuální scéna. DETAILNÍ. Nikoliv věta typu "milovali se celé hodiny". Při takovém označení mohou být čtenáři, kteří se těšili na pěkně názornou erotiku, silně zklamaní. Na zvláštní přání autora je možné jako 18+ označit i povídku, která tomu neodpovídá, ale je třeba to napsat do záhlaví. Podle mého je to ovšem zbytečné. Na slashový server chodí čtenáři právě kvůli tomu, aby se potěšili erotickým jiskřením. Není třeba je před tím chránit. Zejména pokud je 18+ zablokované pouze pro plnoleté, měl by autor zvážit, jestli skutečně chce sedmnáctiletým čtenářům k lehce erotické povídce odepřít přístup nebo ponechá na jejich rozhodnutí, zda to budou nebo nebudou číst. Omezení 18+ je dané zákonem pro čtení popisných sexuálních scén, ačkoliv sex je dovolen již od 15 let. Přes nelibost neplnoletých čtenářů je na tom nutné trvat. Je však vhodné tu laťku posunovat ještě výše a nedopřát jim ani lehkou erotiku? Prosím, zamyslete se nad tím!
Je prostě třeba si uvědomit, pro jaké čtenáře je to kde určeno a nebát se pro stejnou povídku různých ratingů na různých serverech!

1. Co je to vlastně slash?

28. října 2007 v 21:44 | Billy |  Co je Slash
1. Co je to vlastně slash?
Povídka (báseň, román - prostě amatérské literární dílo) o vztahu dvou osob stejného pohlaví. Obvykle jde o chlapce/muže - pokud o dívky/ženy, říká se tomu femslash. Slash tedy tedy NENÍ povídka o sexu Bellatrix se Siriusem nebo Severuse Snapea s Hermionou! Tomu se říká het. Het i slash se sexuální scénou se označují jako SMUT, LEMON, též ADULT atd., existuje pro to tedy hned několik výrazů. Proto není jediný důvod pro het se sexuálním obsahem používat termín slash, i když někdy ho tak můžete také najít!
Ještě jednou prosím, respektujte to: ve slashi musí být vztah osob stejného pohlaví, jinak to není slash.
Občas se můžete setkat i temínem yaoi, sho(u)nen-ai, sho(u)jo-ai, yuri. Pochází z Japonska a opět znamenají literární dílo se vztahem osob stejného pohlaví (shojo-ai a yuri pro dívky). Obvykle půjde o komiks (manga) nebo kreslený film (anime), může však jít také o povídky, pak je to totéž co slash. Některé, zejména americké a francouzské, povídkové servery užívají jen termín yaoi, yaoi/yuri, yaoi/shonen-ai atd. V tomto případě to znamená to totéž co slash - není se třeba trápit hledáním rozdílů, nenajdete je.
Na slashových serverech není třeba nijak zvlášť označovat, že jde o slash (femslash ovšem raději ano, pokud nejde o vysloveně femslashový archiv typu Xenaverze), ale pokud chcete, nikdo vám v tom nebrání. Na neslashových (smíšených) MUSÍ být slash označen jako slash! Aby ho našli ti, co ho milují, a vyhnuli se mu ti, co ho nesnáší. Dejte si na to prosím pozor!
Slash také NENÍ ani povídka o sexu se zvířetem (zoofilii), i když je stejného pohlaví! Pokud tam takový vztah je a je to přesto správně označeno jako slash, je to kvůli přítomnosti jiného slashového páru. Vztah s obří olíhní opravdu není slashový. Určitou výjimkou ovšem může být zvěromág ve zvířecí podobě se zvířatem stejného druhu, třeba Sirius Black se psem. Ale totéž v lidské podobě je opět zoofilie, nikoliv slash! (Mluvím samozřejmě o sexu, asexuální lásky se to netýká, ta je možná v jakékoliv podobě.)
Důležité je také to, co je napsáno za, případně i před, slovíčkem slash. Slash fanfiction znamená, že povídka používá reálie jiného autora a vznikla v rámci určitého fandomu, například Harryho Pottera, Pána prstenů (LOTR), Star Treku, Zkrocené hory atd. Dosah slashe není omezen, může vznikat na cokoliv. Originální slash fanfiction znamená, že povídka obsahuje prostředí jiného autora (třeba Bradavice ve středověku), ale žádnou jeho postavu. Originální slash fiction potom znamená povídku se slashovými vztahy ve zcela vymyšleném (obvykle fantasy nebo scifi) světě, který může být třeba inspirován světem Harryho Pottera, ale nemusíte se řídit jeho reáliemi. Může ale jít také o povídku situovanou do minulosti, staré Řecko, Řím, Egypt, středověk, renesance, baroko... Dokonce i s historickými osobnostmi, jak těmi, které takové vztahy opravdu měli (Alexandr Makedonský, Ludvík XIII.), tak třeba i s těmi, které je určitě neměli, i když to už není právě obvyklé. Existuje dokonce RPS s žijícími osobami: viděla jsem Sadám/Bush, obvyklejší jsou ale slavní zpěváci, herci nebo sportovci. Tam je bezpodmínečně nutné do záhlaví napsat, že jde o fikci, dokonce i kdyby ty osoby byly skutečně homosexuální a žili v páru s osobou, která je v povídce jejím partnerem! (Stejně pravidla platí i pro RHP, het se skutečnými osbami). Další možností je crossover, kdy převedete postavy z jednoho fandomu (nebo i RPS) do druhého, tedy třeba Luciuse Malfoye do Středozemě nebo Nea z Matrixu (Michaela Jacksona, Pavla Vítka) do Bradavic. A konečně AU, kdy si můžete kohokoliv a cokoliv z fandomu přetvořit k obrazu svému, třeba udělat z Hermiony kluka a ze Severuse Snapea jejího spolužáka/partnera rovného věkem. Zní to šíleně, ale výsledek (obvyklé spíš na cizích serverech, čeští autoři jsou velmi nesmělí) může velmi příjemně překvapit. Není třeba se bát využívat fantazii.
Všechno tohle je ale nutné napsat do záhlaví, aby čtenář nebyl zaskočen!
Tvrzení, že jde stejně o fantazii, tak proč třeba nenechat do stejného ročníku chodit s Poberty o šest let staršího Luciuse Malfoye, není ten nejlepší přístup. Ano, je to možné, stejně jako cokoliv jiného. Ale nezapoměňte na to v záhlavní upozornit a doplnit magickou značku AU!

Slash # 1

28. října 2007 v 21:39 | Billy |  Co je Slash
Na netu jsem dnes oběvila článek o Slashých,podle mě je to velki zajímavé a poučné,Takže pokud se chcete dozvědět něco o slashých určitě čtěte ;)
Rozdělení:
1. Co je to slash
2. Záhlaví
3. Původ slashe
4. Je slash o homosexuálech?
5. Jaký vztah použít?

Teplouškofééé :D:D

28. října 2007 v 21:03 | Billy |  Fotky- Slash ?!?!
Jak se na sebe všichni lepěj :D Je to proto aby se vešli všeci na fotku(místa je tam sice ještě hodn a po stranách fotky je plátno),nebo to má jiný důlvod? xDxD
→ Pro zhlédnutí většího obrázku klikněte na miniaturu ↓ ;) xD
th-twincest-th.blog.cz

Noční Můra [Cartney & Mykerina]

28. října 2007 v 18:07 | Billy |  FF by Mykerina
Tuhle povídku má nasvědomí Cartney s Mykerinou
Povídka Zde → Noční Můra

Spisovatel [Mykerina & Cartney]

28. října 2007 v 17:45 | Billy |  FF by Cartney
Tuhle povídku napsala společně s Mykerinou Cartney a jelikož nejde dát článek do dvou rubruk,dávám k Car ještě okkaz ;)
Povídka Zde → Spisovatel

Osumnáctiny...

28. října 2007 v 17:21 | Billy |  »»»»»OSTATNÍ«««««
Tom: (oslava už je v plnym proudu...Bill vypadá naprosto dokonale....jako vždy...celou dobu ho sleduju a alkoholu v mém těle začíná přibívat)
Bill : ( spíš jen tak usrkuju šampáňo ,ale na půlnoc jsem pil vodku aby se neřeklo ...nemůžu tomu uvěřit je nám 18 ! )
Tom: (už to nejde vydržet...tak dlouho sem oddolával...dneska už je toho moc...du pomalu k němu) bavíš se?
Bill : no tak jak to jde ( usměju se na něj ) ale už jsem utahanej
Tom. to mi povídej..za chvíly se neudržim na nohou
Bill : asi si půjdu lehnout, co ty ?
Tom: asi taky.... (musim dneska něco udělat...už si ho nenecham utíkat a ten alkohol mě v tom podporuje)
Bill : tak jdem , kluci čus bavte se !
Tom: (jenom na ně mávnu a du za Billem..pohled mi sjede na jeho zadek)
Bill : ( taxíkem dojedem do hotelu a k pokoji...odemykám )
Tom: (celou dobu du za Billem..sleduju jeho postavu...všechno)
Bill : ( padnu na postel ) mmmmmmmmm ( protáhnu se )
Tom: (musim...musim jinak to nejde...dojdu pomalu k postely a sednu si na okraj vedle něj pohledem si přejedu celou jeho postavu)
Bill : děje se něco ?
Tom: (strašně mě to láká....ale bojim se že když se neovládnu te´d nebudu se ovládat dál a mohl bych ho...)
Bill : Tome ? halo ?
Tom: (pane bože...sklonim se k němu a zašnuho vášnivě líbat):
Bill : ( ježišmarjá , co to vyvádí ? )
Tom: )dál ho líbam...rukou ho chytim za pas ...tak dlouho sem toužil se ho dotýkat...jakkoli....)
Bill : ( odstrčím ho od sebe , ne nějak surově jemně, jsem z toho trochu vedle )
Tom: (ne nejde to...ten alkohol zastírá veškerou něhu....cítím jen chtíč...chtíč po Billovy...promiń lásko...zase k němu přitisku a líbám ho)
Bill : ( teď už ho odstrčim trochu důraznějc a vzdálím se od něj ) co to děláš ?
Tom: (nejraději bych si teď nafackoval....co to sakra dělam?....takhle to bejt nemělo...miluju ho a tohle se stát nemělo)
Bill : bojím se tě Tome...
Tom: (ne...proboha to ne...lásko to sem nechtěl..tohle se nemělo stát...do očí se mi naženou slzy)
Bill : Tomí , promiň ale vyděsilo mě že jsi opět začal...co je ti ?
Tom: (ja sem hlavně vyděšenej sám ze sebe...mělo to bejt něžný...neměl se mě bát a bránit se mi...tohle sem zatraceně posral...)
Bill : půjdu se vykoupat a ty si to zatím prober ano ?( obejdu ho obloukem )
Tom: (to jak mě obešel se mi zabodne do srdce jako tisíce nožů....jakmile za sebou zavře dveře do koupelny se zvednu a odejdu z pokoje....hned co se za mnou zavřou dveře rozbrečim se...vyběhnu ven z hotelu)
Bill : ( docela jsem se lekl že nepřestal když jsem ho odstrčil jinak mi to ani moc nevadilo...počkat nevadilo ??? )
Tom: (přejdu na druhou stranu přes ulici..je tu malej parčík..sednu s na lavičku a rozbrečim se ještě víc..nechci nikam utíkat ale nemůžu s nim bejt v jedný místnosti)
Bill : ( trochu se opláchnu a vylezu , kam zmizel ? ježiš to jsem tomu dal )
Tom: (zapnu si mikinu..pěkně se ochladilo a nohy si přikrčim k tělu)
Bill : ( doufám že má u sebe mobil , volat mu nebudu ale napíšu mu aspoň SMS : Tome..ja, je pravda ze jsem se lekl, ale porad te mam rad a taky...asi se mi to libilo...nevim proc...prosim vrat se ...dneska chci byt jen s tebou )
Tom: (přečtu si to..ještě chvilku tam sedim a pak se zvednu a du pomalu zpátky)
Bill : ( doufám že dostane rozum , na tenhle den jsme se oba těšili hrozně dlouho, nenechám si ho tímhle pokazit )
Tom: (sakra nemam klíč..zaklepu)
Bill : ( otevřu...díkybohu )
Tom: (koukam na zem...pomalim krokem vejdu dovnitř)
Bill : ( chytnu ho za paži ) Tome, já jen chci abys věděl že se nezlobím...ano ?
Tom: (přikývnu...) děkuju ...du se osprchovat (du pomalu do koupely)
Bill : ( jen v boxerkách ulehnu do postele )
Tom: (vyslíknu se a pustim vodu...jenom se opláchnu,otřu vezmu si trenýrky a du do pokoje...lehnu si na druhej konec postele k Billovy zády a zhasnu lampičku)
Bill : nechceš si o tom radši popovídat ?
Tom: tady neni o čem si povídat...neřeš to...
Bill : Tome...nechci se na narozeniny trápit a už vůbec ne s tebou
Tom: ty se trápit nemusíš..ja...omlouvam se zato co se stalo
Bill : ale Tome...už je to dobrý ( přitisknu se k němu )
Tom: (oh bože...Bille nedotýkej se mě a už vůbec takhle)
Bill : mám tě moc rád , a vždycky budu jasný ? ( dám mu pusu na tvář )
Tom: (povzdychnu si) jo...
Bill : proč jsi mě začal líbat ? ( mám hroznou chuť to vědět )
Tom: neřeš to Bille
Bill : Tomí, no tak, už to nevrátíš tak proč mi to neřekneš ?
Tom: ja vim že to nevrátím a i kdybych to vrátil stejně by se to jednou stalo...neovládl bych se jako dneska
Bill : ( moment , to znamená i bez alkoholu ...) Tome...
Tom: hmm?
Bill : můžu něco zkusit ?
Tom: hmm...
Bill : ( přejedu mu prsty po zadečku )
Tom: (zachvěju se) co to děláš?
Bill : řekl jsi že můžu ne ?
Tom: jo...
Bill : ( přesunu dlaň dopředu na jeho rozkrok )
Tom: (slastně vydechnu)
Bill : ( vezmu do úst jeho ušní lalůček a žužlám ho )
Tom: (přivřu oči a slastně zaňučím)
Bill : ( lehce zmáčknu jeho varlata a zkousnu ouško )
Tom: ahh (vydechnu)
Bill : chci si s tebou hrát
Tom: (srdce mi bije strašně zběsile...snažim se si zklidnit dech)
Bill : ( zakosnu se mu do krčku a saju jako upír )
Tom: (mam pořád přivřený oči a slastně oddychuju)
Bill : ( rukou mu zajedu pod trenky a změřím si jeho délku )
Tom: (do ruky chytím růžek peřiny...co se mnou jeho doteky dělají je neskutečný)
Bill : ( postavil se mi ..ježiši mě se fakt postavil ! z Toma ! namáčknu se mým vzrušením na jeho zadek aby ho cítil )
Tom: (ahh bože...to je neuvěřitelný)
Bill : rajcuješ mě Tome...
Tom: (nejsem schpnej odpovědi..mam vyschlo v ústech jak horlivě dýchám)
Bill : ( trenky mu stahnu a sobě boxerky, znovu se na něj zezadu nalepím )
tom: (propnu se v zádecha vydechnu)
Bill : ( úplně se mi klepou ruce , jeho tělo je krásně horké...prstem mu přejedu okolo otvoru )
Tom: (slastně zavzdycham) miluju tě (konečně sem mu to řek)
Bill : ( políbím ho na záda ) já...asi tě začínám milovat...
Tom: Bille...chci tě...chci se s tebou milovat
Bill : já se bojím že si ublížíme
Tom: neboj Bille....
Bill : tak..tak dobře
Tom: (uvolnim se a přivřu oči)
Bill : ( pohladím ho po zadečku a pomalinku opatrně zasunu svůj penis )
Tom: (slastně vydechnu)
Bill : ( chvíli jsem v něm a líbám ho motýlími polibky )
Tom: (je to dokonalý...dlouho sem po tom toužil...bejt s nim)
Bill : ( začnu se v něm pohybovat přidržujíc si ho za boky )
Tom: (slastně vydechuju)
Bill : ( malinko zrychlím a prohloubím přírazy )
Tom: (občas vzdychnu..je to dokonalý..mam ho sobě tak blízko)
Bill : ( teď už o poznání víc zrychlím samotného mě to začlo dost vzrušovat , dýchám mu horký vzduch na krk )
Tom: (vydechuju....občas zavzdycham)
Bill : ( už to nejde vydržet zrychlím na maximum a do dlaně vezmu jeho penis )
Tom: (nečekal jsem to a prudce vydechnu) ahh
Bill : ( dělám všechno tak rychle jak jen to jde )
Tom: áaaaáh (procítěně vzdycham...pomalu se blížím k vrcholu)
Bill : ( rukou ještě přidám a zakousnu se mu do krčku )
Tom: ÁÁÁH BILLÉÉÉ (udělam se)
Bill : ( políbím ho na zkousnuté místo , sám jsem se udělal )
Tom: (oddychuju a snažim se srovnat si dech)
Bill : ( vyjdu z něj ) lásko bylo to naprosto dokonalý...
Tom: (pousměju se a otočim se k němu...řekl mi lásko...bože...jemně a procítěně ho políbím..nežně..uplně jinak než předtím)
Bill : ( tohle je to nejkrásnější políbení ) miluju tě
Tom: (usměju se)
Bill : osmnáctiny fakt stojej za to
Tom: (zářivě se usměju a obejmu ho) lásko moje (dam mu pusinku)
Bill : navždycky spolu
Tom: 4ever Bill...
ThE END
Autor: ??

Jejich láska je náš svět

28. října 2007 v 17:19 | Billy |  WallpapersTH
Krásný a hlavně ten název..Úplně pravdivé *IN LOWE*
( ×Click Celý Článek × )

Debilní vlasy

28. října 2007 v 17:17 | Billy |  FF by Prinzesschen
Ne ne ne ne! To se mi snad jenom zdá! Stojím před zrcadlem, koukám na svoje vlasy a třesu se vzteky. Jak mi to mohla udělat? Vypadám jak debil! Měl jsem tak pěknej účes a ta kráva mi to ostříhala úplně hrozně. Jsem směšnej, tak blbě mi to trčí. A nedá se s tím nic udělat, protože by to bylo moc krátký. Bože, já to budu muset nosit! Jsem tak naštvanej, že asi za chvíli prasknu. Kráva! Všechny kadeřnice jsou krávy! Kdybych jí výslovně neřekl, jak to chci, kdybych jí stokrát neopakoval, že chci pouze zastřihnout konečky. Ještě se mě ptala, o kolik mi to má zkrátit, důsledně jsem jí to ukázal, ale stejně to mám tak, jak jsem přesně nechtěl. Co jsem komu udělal? Proč zrovna já? Tečou mi slzy vzteku. Je mi jasný, že pro někoho je tohle naprosto banální problém, ale já si na vlasech zakládám! Nechal jsem si je růst přesně, jak jsem potřeboval, ale ona to všechno zkazila! Mám na hlavě vrabčí hnízdo! Krátký vrabčí hnízdo! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagrrrrrrrr! Chci něco rozkopat! Mrštim zrcátkem o stěnu a prásknu dveřmi od koupelny. Hodim sebou na postel až slyšim, jak ruplo pár lamel. A co. Mám debilní vlasy, můžu mít i rozbitou postel!
Já. Chci. Umřít. Už mě to prostě nebaví. Celej život je na nic! Člověk žije, a pak umře! Tak je jedno, jestli umřu teď, nebo za padesát let. Stejně, jakej má smysl žít? Kdo vlastně jsem? Co znamenám? Co se stane, když se zabiju? Budu někomu chybět? Nebo to bude každýmu jedno? O jednoho blbýho Billa míň, nebo víc... Kdo si toho všimne? No dobře, asi by si toho někdo všiml, možná by to někomu i vadilo, ale co je mi po tom? Zajímá se snad někdo o to, jak je mně? Blbá kadeřnice mi zničila účes a je jí to úplně u prdele. Hlavně, že dostala prachy. Hystericky se rozvzlykám. Celej můj život je na nic. NA NIC!!! Já už nechci, už to nedokážu dál. Když si jenom představim, co mě čeká, co všechno musim. Co musim, ne co chci... Musim dělat koncerty, musim nahrávat cd, musim dávat rozhovory, musim dělat fotky, ale co chci? Chci umřít! Konečně chcípnout a mít pokoj! Ode všech a ode všeho! Nepopírám, že mě koncerty nebavěj, někdy jo, někdy dokonce rád dělám rozhovory, ale někdy NE! A stejně musim! Nechci hrát koncert, když prostě nechci. Nechci vstávat brzo ráno, abych natočil klip, když bych radši spal. Nechci, nechci, nechci, nechci a nechci! Nic nechci! Chci nedělat nic. Ale to vlastně taky nechci, protože je to nuda... Mám vztek! Vztek na všechno! A taky mám vztek na to, že mám vztek! Konečně mám volnej den, vždycky se těšim na volnej den, kdy si konečně můžu opravdu dělat, co chci, ale místo toho, abych si to užíval, mi to musí zase něco, nebo spíš někdo, zkazit. Copak nemám právo na jeden šťastnej den v mym debilnim životě? A k tomu ty vlasy, jen když na to pomyslim, vraždil bych...
Strnule ležim v posteli a poslouchám jednu depresivní písničku za druhou. Ano, přesně tak, ty písničky jsou tak zatraceně pravdivý. Jsem chudák! Chudák Bill, kterej nikdy nedostane, co chce... Je fakt, že teď to možná trochu přeháním, ale já to chci přehánět. Zajímalo by mě, kolikrát ještě použiju slovo ´chci´...
Přitom ani nevim, co chci... Slyšim klapnout dveře. Co ale rozhodně nechci je, aby mě někdo otravoval. Bože za co mě trestáš? To nemůžu mít ani chvilku klidu? Obzvlášť nepotřebuju, aby mě otravoval zrovna Tom. Jako by nestačilo, že mám na hlavě roští, můj život je na nic a hlavně vždycky bude na nic, ještě sem musí přijít někdo, na koho bych nejradši skočil, ale nemůžu... Dělám, že nevim, že tam je, třeba odejde. Ale při mym ´štěstí´ dost těžko.
"Bille?" neodpovídám, prostě ho budu ignorovat.
"No tak, Bille, zase máš depku, co? Kašli na to a pojď s náma pařit..." no to jsem si mohl myslet, myslí taky na něco jinýho než na alkohol a děvky?
"Odprejskni!" odpálkuju ho a čekám, kdy konečně vypadne.
"Ale Bille, nebuď tak hnusnej..." jde a vypne mi přehrávač. Tss, co si jako myslí, že dělá?
"Se nedivim, že máš takovou náladu, když tohle posloucháš..." prohodí a roztahuje závěsy. To je fakt debil, co má proti mýmu smutnýmu cédéčku? Stále ležim s hlavou zabořenou do polštáře a odmítám se na něj podívat, ale tohle mě naštve, prudce se posadim. "Dej mi pokoj. Umíš něco jinýho, než mi otravovat život?"
"Ty máš novej účes?" zeptá se a zjevně si myslí, že mi tím spraví náladu. Jak může bejt můj bratr? Fakt na nic lepšího se zeptat nemohl...
"Chmpf..." zabručim a modlim se, aby už mlčel, nerad bych ho musel zabít. Vidim, že se nadechuje, jestli řekne, že mi to sluší, je mrtvej...
"Sluš..."
"Drž hubu!" štěknu po něm. Vypadá to, že pochopil, že s tím nejsem zrovna spokojenej. Jen si povzdechne. To se mu to vzdychá, když má na hlavě něco, co už se zkazit nedá...
Sedne si na postel a odhrne mi peřinu z obličeje.
"Ty jsi brečel?" opatrně se ptá.
"Ne!"
"Aha, a ta rozpitá řasenka, je teď tvůj novej styl?" ten je dneska vážně vtipnej.
"Ha ha ha, Tom, král vtipů..." radši si přes sebe zase hodim peřinu.
"Bille, tak mi řekni, co se stalo?" Tom peřinu opět stáhne a donutí mě posadit se. Bože, co mu mám říct?
"Mám zkurvený vlasy!" řeknu prudčeji, než jsem původně chtěl. Ale vlastně je to pravda, všechno to začalo kvůli vlasům, kdyby mi to nezkazila, nedostal bych vztek a všechno mohlo bejt krásný. Můj život by sice pořád byl debilní, ale asi bych nad tim nepřemejšlel.
Tom se rozesměje. "A to je všechno? Jsi naštvanej jen kvůli vlasům?"
"Jo!" samozřejmě mu tu nebudu vyprávět moje další důvody, třeba to, že ho miluju, toho ho vážně radši ušetřim. "Se podívej, jak vypadám!"
"Ale prosim tě, je to roztomilý..." asi se mi snaží zvednout náladu.
"Ale já nechci bejt roztomilej, chci zpátky svoje vlasy, chci vrátit čas a rozbít tý krávě hubu, a nechci zejtra ten koncert a nechci fotit pro ten blbej časopis, nechci nahrávat klip a..." a teď nemůžu mluvit, protože mám v puse Tomův jazyk. Teda, cože??? Já mám v puse Tomův jazyk? Ale jak to? Že bych se z těch vlasů zbláznil? Mám vytřeštěný oči a jsem celej strnulej, ale Tom, kterej mě hladí po zádech a líbá mě, se zdá bejt skutečnej... Pomalu se ode mě odtrhne a opře se čelem o to moje.
"A co ještě bys chtěl, nebo nechtěl?" vidim, jak se usmívá.
"Chci... Chci, abys to udělal znovu," jsem stále v šoku, ale tohohle se musí využít.
"Rád," zašeptá a už mě zase líbá, tentokrát mu to oplácim.
----------------
Život je tak krásnej! Vůbec nechápu, jak jsem mohl chtít umřít, a ty vlasy nakonec taky nejsou tak špatný... A už se těšim na ten zítřejší koncert. Tom mě hladí ve vlasech a já přemejšlim, co si vezmu na to focení, už se nemůžu dočkat, bude to skvělý...

Napsala:Prinzesschen

Avatary s Twins

28. října 2007 v 12:57 | Billy |  Avatars
th-twincest-th.blog.czth-twincest-th.blog.czth-twincest-th.blog.czth-twincest-th.blog.czth-twincest-th.blog.cz

Na koncertě

27. října 2007 v 22:55 | Billy |  Twincest (B+T)
Tuhle fotku úplně miluju..Nejvíc se mi na ní líbí ten optiskej klam, jk to vypadá, že Bill drží Toma za ruku ;)

Kissing twins <3

27. října 2007 v 19:29 | Billy |  Moje Tvorba
Mno,našla jsem jeden úžasnej obrázek a ta mikina mi někoho připomínala,tak mi to prostě nedalo a musela jsme s tim udělat montáž *JOKINGLY*
By Billy
Nekopírovat bez svolení xD !!!

Já ti pomůžu, Tome! 4.

27. října 2007 v 19:06 | Billy |  Já ti pomůžu, Tome!
"Teď??"vzdychnul Tom a sundal ze mě boxerky. Na krok jsem od něj odstoupil, ale Tom po mě pořád natahoval ruce. Neudržel rovnováhu a začal z pračky padat. Včas jsem ho zachytil a nadzvedl si ho do náručí.
"Tak vidíš! S takovým bys chtěl žít??" Tom metal očima blesky.
"Jo, přesně to chci!" Nevím proč, ale očima jsem sjel do Tomova klínu a uchychtl jsem se.
"No co, seš prostě neodolatelnej!"řekl sarkasticky Tom a snažil se to rukou skrýt. Jemně jsem ji odstrčil a dotknul jsem se jeho klína. Tom tlumeně zavzdychal.
"Koukám, že tu sprchu potřebujeme oba! A pěkně studenou!" Tom vřískal, že studenou neče…xD

Posadil jsem ho do sprchového koutu a do rukou jsem si nalil sprchový gel. Začal jsem ho Tomovi roztírat po celém těle a za chvíli už nepomáhala ani studená sprcha…xD
"Bille,"vzdychnul Tom, když jsem mu rukou kroužil po podbřišku. Vzal jsem do rukou sprchu a pořádně studenou vodou jsem ho opláchnul. Tom výskal jako malé dítě!
Vzal jsem do rukou žinku a chtěl jsem se taky namydlit, ale Tom mě zastavil.
"Půjč…Já sám…"řekl mi mírně zastřeným hlasem. Klekl jsem si tedy k němu a dal jsem mu do rukou žinku. Tom mi s ní okamžitě začal přejíždět po bříšku. Slastí jsem přivíral víčka a z úst se mi dral jeden sten za druhým. Chytl jsem ho za krkem a začal jsem si přibližovat jeho obličej k tomu mému…Lehce jsem se dotkl jeho rtů, ale Tom okamžitě ucukl.
"Promiň, já nemůžu…"špitl a sklonil pohled k zemi.
"To nic,"usmál jsem se na něj a pohladil jsem ho po tváři. Vylezl jsem ze sprchového koutu a znovu jsem vzal Toma do náručí. Posadil jsem ho na pračku a rychle jsem přes něj přehodil osušku. Osušil jsem se, natáhl jsem na sebe boxerky a vrátil jsem se zpátky k Tomovi.
"Je ti zima??"Všiml jsem si, že se chvěje.
"Ne, není…"Mírně se na mě usmál a znovu se zachvěl, když jsem ho pohladil po tváři. Začal jsem ho sušit a dával jsem pozor, abych mu nepřejel příliš silně po ranách. Vtom jsem si vzpomněl na tu mastičku.
"Tome, kde je ta meduňková mastička??"
"Co?? No ta je…ta je…v kapse kalhot." Tomovi se špatně mluvilo. Že by to bylo mojí přítomností??
"Bille,"zasténal a naplno se vpil do mých úst. Takový výpadek jsem nečekal, ale moc rád jsem se přizpůsobil. Něžně jsem s ním proplétal jazyk a hladil jsem ho ve vlasech. Dlaní jsem přejížděl po jeho bříšku a posouval jsem se stále níž. Odpojil jsem se od jeho rtů a začal jsem jeho hruď pokrývat drobnými polibky. Jazykem jsem si razil cestičku po jeho nádherně plochém bříšku. Jemně jsem sál kůži kolem jeho pupíku a Tom se prohýbal slastí. Dlaněmi jsem silně hnětl jeho boky a rozhodl jsem se ho zbavit toho tlaku v klíně. Lehce jsem se špičkou jazyka dotknul špičky jeho vzrušení. Vtom mě ale Tom prudce odstrčil.
"Tohle ne, Bille,"křikl a z očí mu metaly blesky. Nechápal jsem tu náhlou změnu nálady, ale raději jsem ji respektoval.
"Ok, jak chceš,"řekl jsem ledově a strčil jsem mu do ruky kartáček a pastu. Sám jsem si vyčistil zuby a čekal jsem na toho loudala. V hlavě mi neustále zněly otázky. Co jsem udělal špatně?? Proč mě odmítl?? Proč se chová tak divně??
Došel jsem zatím pro vozík do chodby a "zaparkoval" jsem ho před Tomem. Ten na ně hodil jenom trpitelský výraz, ale nechal se tam ode mě i s ručníkem posadit. Vyplivl pastu do umyvadla a já jsem ho vyvezl z koupelny. Před dveřmi do naší společné ložnice mě ale zastavil.
"To chceš jako spát s mrzákem v jedný posteli jako dřív??"řekl hněvivě a švihl po mě pohledem.
"Já..já..jestli ti to vadí, tak si můžu lehnout k sobě,"řekl jsem zklamaně a sklonil jsem pohled. V očích mě zase začaly pálit slzy.
"Mě je to srdečně jedno,"řekl Tom ledově.
"Já tě nechápu, Tome!" S tím jsem otevřel dveře ložnice a ovanul mě ledový noční vzduch. Musel jsem tady nechat otevřené okno, protože tam byla pekelná zima. Přenesl jsem Toma na postel a vozík jsem přistavil hned vedle postele. Zabalil jsem Toma až po uši do peřiny a vrátil jsem se do koupelny pro jeho věci. Došel jsem do pokoje a posadil jsem se vedle Toma na postel.
"Spinkáš??"řekl jsem a nakukoval jsem mu pod peřinu.
"Ne,"odsekl mi Tom a znovu otočil pohled do stěny.
V záchvatu vzteku jsem z něj strhl peřinu a shodil jsem z něj ručník. Surově jsem si ho otočil na záda, až Tom vykřikl.
"Co blázníš, Bille??"
"Já?? Co JÁ blázním?? Já se tady nechovám jako malý ublížený chlapeček. Mě je to líto, Tome. V tý koupelně jsem asi přestřelil, ale já jsem myslel, že to taky chceš. Nemusíš bejt kvůli tomu na mě naštvanej! Dobře, omlouvám se ti. Nevěděl jsem, že tě tolik naštve, že jsem ti chtěl přivodit slast!"odsekl jsem mu a otočil jsem se k němu zády. Tom na mě zůstal jenom udiveně koukat. Najednou jsem ucítil jeho ruku na rameni.
"Promiň, Bille. Já jenom…Mám strach, že ti nikdy nebudu moct dát to, co jsem ti mohl dát předtím. Bojím se! Mám strach z každého tvého polibku, doteku…Miluju tě, ale bojím se, že ti jednou přestanu stačit."
Pokračování příště!!
Napsala: Lucy

Illustration 0-1

27. října 2007 v 18:45 | Billy |  Twincest (B+T)
Tahle scénka mi něco připomíná xD..Radši no coment xDD No prostě nádherný a taky smutný.Bill opouští Toma,odchází :'( xDD
Ehm teda snad to je Bill to co odchází xD... Koukala sem na ostatní obrázky od této autorky a nwm nwm no :D:D prostě posuďte sami xD
By xDREAMHUNTRESSx
→ Náhled:
→ Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )