Září 2007

Liebe lässt sich nicht erzwungen 18. III.

30. září 2007 v 19:40 | Billy |  Liebe lässt sich nicht erzwungen III.
Mykerina mi to poslal ještě než odjela a já jaxi nevím jaké u toho mají být obrázky,takže je dodám později *JOKINGLI*
_______________________________
Ráno to snad bylo ještě horší. Chtěl jsem jej políbit,ale..došlo mi,že mě asi nenechá. "ahoj" špitnu. Šlehne po mě pohledem. Stalo se opravdu tak hodně? Dobře,přehnal jsem to. Neměl jsem na něj křičet když to dělal pro mě,alejá to po něm nechtěl. Nerad to přiznávám,ale…moc mu to sluší. Vlastně ani nevím proč mě to tak vytočilo. Ok..omluvím se mu ještě jednou.
Rychle vstanu a jdu se obléct . Do koupelny nemůžu. Okupuje ji brácha. Nějak na mě leze depka. Konečně jsme mohly být spolu a já to takhle skopu. Co si o mě musí myslet? Ne to radši nechci vědět.
(Bill)
Já mu dám teplouš! To mě hošánek ještě nezná. Já ho donutím omluvit se mi a donutím ho tím nejhorším způsobem. Vylezu z koupelny. Jemně nalíčený. A hlavně. Jen v boxerkách. Ano ďábel v podobě anděla. Kdo že mi to říkal? Už ani nevím,ale má pravdu. Já si s tebou Tome Kaulitzi ještě pohraju. Ty mě budeš prosit abych se tě jenom dotkl. Spokojený se svým plánem jdu do kuchyně kde sedí brácha. Sotva vstoupím, hladově mě sjede pohledem. Nevšímám si ho,ale tohle mi neušlo. Postavím se k lince a začnu s dělat snídani. Za pár okamžiků za sebou ucítím druhé tělo. Tomovo tělo. Hra začíná. Prohnu se a povystrčím zadeček. Tom prudce vydechne. Ano to je ono bráško. Pořádně se chytni. "Billí" špitne ,ale já nereaguju. Slastně se protáhnu a v momentě mě hladí jeho ruce na bříšku. "No tak Billí" zase zašeptá. Pootočím hlavu a přiblížím se rty na milimetrovou vzdálenost. Tom se už už natahuje, já sem ale potvora takže se otročím zpátky. Tom zakňučí jak nakopnutý pes. Pod nosem se usměju,. Chci si jít sednout,jenže můj bratr má očividně jiné plány. Nehodlá mě pustit,ale pokud jej chci potrápit,a to já chci, nesmím podlehnout. Ani se na něj nepodívám,ale Tom mě přirazí k lince. Potlačím ublížený stén. Je na mě namáčknutý a otírá se mi rozkrokem o zadeček. Tohle mě nenechává chladným. Co mě ,ale udiví víc jsou jeho ruce které mě hladí po nohách,které jsou bez jediného chloupečku a vady. "Ach Bille..netrap mě. Ty tvoje nožky jsou naprosto dokonalé a nejedna modelky by ti je mohla závidět." Šeptá mi do ucha a divoce mě líbá na krku. Já stojím jak sloup. Žádny náznak spolupráce. Nic.. to totiž není to co chci slyšet. "Lásko…promiň že jsem na tebe křičel.Odpusť" dál mě hladí po stehnech a mě začíná tlačit jeho.. vzrušení. Jenže… to taky nechci slyšet. Mi je jedno,že na mě křičel. Jo..dobře..zase tak jedno mi to není,ale….odtáhnu se od něj. Ve dveřích se otočím. "Mi je jedno,že jsi na mě křičel. Ale tady jde o to co jsi řekl. Jak si mě nazval a jak moc mi to ublížilo." Pronesu s ledovým klidem,ale uvnitř hoří vulkán,který brzy vybouchne pokud nevyklidím pole. Jestli mu to ani teď nedojde tak je totálně tupý.
(Tom)
"Mi je jedno,že jsi na mě křičel. Ale tady jde o to co jsi řekl. Jak si mě nazval a jak moc mi to ublížilo." Pronese s ledovým klidem a odešel, neustále mi nedocházelo co jsem provedl tak hrozného. Jo křičel jsem na něj,ale za to sem se omluvil. Tak co ještě?? Nechápu ho, dobře chápu..mě by taky naštvalo,kdybych kvůli někoho oholil nohy a on mě pak nazval teplouše. Moment. To je ono. To mu vadí. Toho bolí. Já sem kus vola. Že mě to nenapadlo dřív. Bože.!!! Ale tohle mi jen tak neodpustí. Musím ho nějak získat zpět.. jenže jak?? Tohle mi byl čert dlužnej.
Bloudím po chatě a nějak jsem nenarazil na Billa kde je??? Vyjdu ven.. projdu se kolem celé chaty. A on nikde. Mám strach o brášku. Co když se mu něco stalo. Moment,ti koně. Vážně bych se měl nechat vyšetřit. Vyšetřit mozek,protože to jak sem tupej není možný. Teď to nehodlám řešit.
(Bill)
Nevím co mě to napadlo ,ale oblékl jsem si jen rifle a šel ven.
Potloukal jsem se tam bez cíle až jsem si vzpomněl na ty koně.. ne že bych je nějak třikrát musel,ale nechtěl jsem potkávat Toma.
Zalezu do stájí. Je tu čisto což se divím. Můj pohled padne na jednoho naprosto černého koně. je krásný. Vypadá divoce. Sice mám nahnáno,ale i tak se k němu přiblížím a lehce se nechám očichat. "Moc lidí k sobě nepouští" ozve se za mnou a já se polekaně otočím . "klid" zasměje se ten kluk. Je přibližně v mém věku. "A-ahoj" koktnu a zrudnu. Zase se zasměje. "tak se mi furt nesměj" zabručel jsem . "nečerti se" popošel blíž. Couvnul jsem. "Klid nic ti neudělám. Já sem Tekin a pracuji tady ve stájích." Podal mi ruku. "B..Bill" přijal jsem ji. Ten kluk byl zvláštní. Na hlavě blonďaté číro s tmavým melírem a ty oči. Naprosto tmavé. "Chceš se projet?" zeptal se. "Co? Já..no jezdil někdy v 7 letech" zase zrudnu. Bože co mi to ten kluk dělá?. "nevadí. Ukážu ti to." Šel jsem za ním k nějakému běloušovi. "Tohle je Akira. Je to klidná klisna. Nemusíš se bát." Mrkne na mě. Polknu. Odběhl pro sedlo.
Za pár minutek se vrátil. "Tak teď si ji nasedláš" "C.Co?? já??" to snad nemyslí vážně?? Já koně nikdy nesedlal. "Neboj..pomůžu ti" už je tak blízko.. bože.
Postavíme se k ní a Tekin stojí za mnou. Jsem z něj nervózní. Nemám tucha proč. Cítím jak se na mě trochu. Trochu více přilepil. Zrychlí se mi dech. Najednou mám jeho ruce na mých bocích. "Jsi nádherný víš to" špitne mi do ucha. "Ehm…dí..díky.." "Proč jsi ze mě nervózní" otře se mi rty o šíjí. "Já..já musím jít." Chci odejít,ale on mi to nedovolí. Začnu propadat panice. "Chvěješ se" přesune mi ruku na bříško.. už teď se mi nadzvedává hrudník rychleji než normálně. "Prosím" špitnu. Najednou ode mě odstoupí. "Tak běž." Vybídne mě. Tak a teď mi udělal v hlavně totální zmatek. Koukám na něj a nějak sem zapomněl ,že chci vlastně odejít. "Na co čekáš..chtěl jsi pryč ne" sakra proč se mi ten kluk furt směje. "už..už jdu" otočím se a pomalu odcházím. Ale on mě k sobě prudce přitáhne.- zadívá se mi do očí. "Přijdeš ještě??" zašeptá zase. Váhavě se otočím. "Já…ano" a okamžitě uteču pryč.
Před chodem do chaty se zastavím ,abych se trochu uklidnil. Tom nesmí nic poznat. A vlastně. Co by neměl poznat? Vždyť se nic nestalo takže…, ale..ono se něco. Šahal na mě cizí kluka mě to nevadilone Bille..vadilo ti to..byl to jen šok..jen si ztuhnul..nic víc… sám tomu,ale nevěřím. Něco tam bylone nebylobylo..ne nebylo.. "DOST!" vykřiknu nahlas. "Bille?" ne teď ne Tome… "CO?" otočím se prudce. "Kdepak si byl?" ptá se jako by nic. Zase začínám zuřit. "Co ti po tom? Co se bavíš s teploušem?" vyštěknu na ně.
(Tom)
"Co ti po tom? Co se bavíš s teploušem?" vyštěkne na mě. "Billeprosím.. ubližuješ mi" špitnu potichu a nemám daleko k pláči. "Cože? Já tobě?? Co si o sobě vůbec myslíš?" Bill je očividně vzteklý. "Billí" zašeptám a chci se jej dotknout.. prudce uhne…. "Tak sakra poslouchej mě" vyjeknu. Bill se očividně zarazí a začne popotahovat. Ne tohle ne. "Lásko" přitáhnu i přes jeho protesty k sobě. Chvilku se vzpírá,ale nakonec se mi schoulí do náruče a můj krk začnou studit jeho slzy.. "miláčku já vím že sem ti ublížil…omlouvám se…nechtěl jsem tě nazvat teploušem.. Tak moc mě to mrzí" šeptám mu do ouška…zachvěje se. Opatrně mu nadzvednu bradu a s největší něžností jaké jsem schopen jej lehce políbím. Bráška se stále chvěje.. "Je ti zima?" Billí kývne v objetí dojdeme do ložnice….

earrings 8p

30. září 2007 v 19:03 | Billy |  By VeriNukke
Wááá to je snad ten nejrozkošnější obrázek, který jsme v životě vyděla,je to naprosto úžasný a ten sladkej Bill *IN LOVE*ale tomíkovi to též sekne *KISSED* xD
→ Náhled:
→ Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Hotelový pokoj...

30. září 2007 v 18:39 | Rexinka |  Co prohlásili twins
- Nedávno jsme začal nenávidět hotelové pokoje. Po celou dobu chci domů do své postele aby mě nikdo neviděl.
( Ale, ale!!! Pročpak tě nesmí nikdo vidět Billíčku?

Realita

30. září 2007 v 18:33 | Rexinka |  »»»»»OSTATNÍ«««««
Chlapec s havraními vlasy chodil nervózně po pokoji. Hlavou mu běhalo velké množství otázek. Proč to udělal? Nechápal to. Vždyť je to jeho bratr. Tíživé ticho v pokoji tomu přidávalo na atmosféře. Jak ho to mohlo napadnout? Jak ho mohl políbit? Proč? Sesunul se po stěně k zemi. Myslel, že mu snad praskne hlava.

Spisovatel [Mykerina & Cartney]

30. září 2007 v 18:29 | Rexinka |  FF by Mykerina
(Bill)
Seděl jsem si při počítači a jak už bylo mou "úchylkou" psal jsem jednu ze svých povídek. Ale nebyla to povídka ledajaká, ale povídka o mě a mém bratrovi. Všechno co jsem nemohl zažívat na vlastní kůži, to jsem si představoval a psal. Vyzkoušel jsem to jednou a zalíbilo se mi to. Být pánem situace, co víc by jste si mohli přát?
Zpočátku to byli spíš takové nevinné povídky, ale postupem času jsem pořád víc a víc experimentoval. Právě jsem přemýšlel, jak napíšu že si jej vezmu. V hlavě se mi rýsovali dvě různé odpovědi a to "ze předu" a nebo "ze zadu". Zasnil jsem se natolik, že jsem si ani nevšiml, že mi někdo stojí za zády a čte moje ještě nedokončený dílo. K mému překvapení to bylo moje dvojče, co doslova viselo na monitoru, oči jako tenisáky a já se nezmohl na nic víc, jak na pád ze židle, co nebyl moc příjemný. Postavil jsem se a hladil se po zadečku, kam jsem se praštil. Už jsem viděl tu modřinu ráno.


(Tom)
"Bille??? Ehm... co... co to má znamenat?? Si ze mě děláš prdel že jo?" běsnil sem, páč se mi vůbec nelíbilo co právě Bill napsal... Jak si mohl mylset , že já a on... proboha... ikdyž jak si tak uvědomuju není to ani špatný nápad... ono se říká že zákázané ovoce chutníá nejlíp a Bill?? Jak bych to řekl... prostě dostal sem chuť jej pokořit... svést jej a pak... sakra co mě to napadá sem snad úchyl???? Asik jo... Bill se konečně zvedl a hladil se po zadku... njn hold kostnatý zadek je kostnatý zadek. "Tome... já... ehm... jak bych ti to... no prostě... tak si to aspoň přečti celé... ono se to totiž špatně vysvětluje a ..." zarazil se... zvednu zvědavě obočí... "prostě... chci tě."


(Bill)
No větší kravinu jsem s té mé nalabellované pusinky vypustit ani nemohl, ale fakt bych jej chtěl. No neříkám, že bych jej hned přetáhl, to ne! Mám k němu i nějaký respekt, ale líbání a nějaký to mazlení, to by se mi i líbilo. "Bille? Ty si něco pil?" zeptal se mě tím jeho divným pohledem a já pomalu ale jistě začal nabírat na barvě. Ale teď by se mi nějaký ten alkohol na odvahu hodil. "No nepil, ale není to tak špatný nápad. Nedáme si něco?" no on svojí odpovědí moji naději zničil. "To raději ani ne," se mi to zdálo, nebo v jeho hlase bylo… vzrušení? No asi jsem už paranoidní, ale nemůžu si pomoct. "Nechceš to dopsat, abych věděl, jak teda dopadne?" ušklíbnul se na mě, ale já nemohl se sebe dostat ani jedinou větu. Nejspíš si toho asi všiml a to co udělal mě překvapilo. Otočil si mě k sobě, sedl si na mě a jemně mě políbil. Cítil jsem tu horečku, jak se mi nahrnuje do těla. "Jenom pro inspiraci, ale asi to nestačilo co?" posmutněl, ale pak mě políbil ještě jednou a tentokrát vášnivě. Já si jej k sobě přitáhl nejvíc jak to šlo a vychutnával si to každou buňkou těla, ale jako všechno skončil i tenhle polibek.


(Tom)
nevím co mě to napadlo,ale prostě sem si na něj sedl a začal jej líbat....Nejdřív jemně,ale Billovi to asik nestačilo...přitáhl mě k sobě a divoce sme se líbali.... "Bille....to stačí.....koukej to dopsat" zvedle sem se z něj....chudáček na mě tleměj jak tele na nové vrata,ale musím říct...roztomilé telátko :-) "t...Tome....prosím........" zasténal zoufale.....zakroutil jsme hlavou... "až to hezky dopíšeš...uvidíme jo?"mrkl sem na něj.....bill horoucně přikívnul a už mu prstíky lítali po klávesnici.... "To jako....to by si vážně chtěl?"zeptral sem se ho udividě když sem si přečetl co zplodi..Bill výrazně zčervenal..... Pak se mi kouknul do očí.... "A mohlo by se mi to splnit?" zeptal se a sklopil hlavu.Něžně sem mu ji zvedl a jemně jej políbil.


(Bill)
"A já si myslel, že úchyl jsem v téhle rodině já," zavrtěl bratr hlavou a mě se zmocnila panika. Ale opravdu velká. Nože já už měl před očima, jak mě zavrhne a pak zmlátí, jak jsem si mohl dovolit na něj sáhnout. Mé oči zaplnili slzy, které pomalu stékali dolů. "Billí, já to tak nemyslel," snažil se mě utěšit, ale marně. To by musel udělat něco jiného. Hm ale takhle hezky mi už dlouho neřekl naposled snad ve čtrnácti? No každopádně to už nějaký ten rok bylo a mě to dost chybělo a nejen to. Ještě pořád jsem na svých rtech cítil ty jeho. Ale já splnil svou část dohody, tak proč by jsme nemohli pokračovat? "Hm," zamrmlal jsem si pod nosem a chtěl odejít z pokoje, ale Tomovi ruce mě chytili kolem pasu. Pak sklouzli na mé boky a začali mě hladit. Bylo mi to tak příjemný, že jsem měl sto chutí si je tam přilepit sekundovým lepidlem.


(Tom)
Chytil sem ho za boky a nehodlal jej pustit... "Ty jsi splnil podmínku a teď já splním to, co sem slíbil tobě..." zašeptal sem Billovi do ucha a políbil ho na krk. Zachvěl se a zaklonil hlavu. Využil sem toho a rukou mu zajel pod lem boxerek. Zasténal, patřičně sem si jej označil na krku..." aaaaa" vykřikl tlumeně. Zjemnil sem, nechci aby se mě bál. Je na romantiku, ale teda podle toho co sem si četl, couvám k posteli a Bill se chvěje čím dál tím víc. Otočím ho k sobě a žádostivě se vpiji do jeho pootevřených rtů. Válka mezi jazyky je v plném proudu. Lehnu si a on na mě. "Bille, udělámě to naopak... já si vezmu tebe," zašeptám mu do ouška.


(Bill)
A kurva, já mám normálně strach. "A budeš na mě… hodný?" zeptal jsem se nejistě a přidal k tomu ještě můj ustrašený pohled, který se nedá jenom tak přehlédnout. "Na tebe? Vždycky. Jsi přeci můj mladší bráška, moc hezký bráška," usmál se na mě a začal mě svlékat. Pomáhal jsem mu a bojoval s jeho obřím tričkem, pak jsem se vrhnul na jeho kalhoty a při tom mu jazykem zpracovával bradavky. No musel jsem se taky trochu činit, ještě by si to rozmyslel a šel za nějakou tou sukní, které už nemůžu vystát. Hezká představa, jak jsem na jeho pokoji místo nějaké děvky já. V jeho postýlce, no klidně i přivázaný, by mi od něj ani nevadilo. "Ach… Tome," zasténal jsem, když mi sundal boxerky a vzal mě do úst.


(Tom)
Jemně pohybuju jazykem a Bill vzdychá čím dál tím hlasitěji..... "T..Tome.........."zásténá a zasekne mi nehty do zad až se prohnu..... Lehnu si vedle něj.....Bill se snaží sklidnit,ale fakt že sem teď na řadě já mu moc klidu nedodává....otočí se na mě a to co sem spatřil v jeho očích....já nevím.....láska.,oddanost,ale i obrovský strach......nevím jestli to budu schopný udělat............bill vycítil na co myslím.....Políbil mě....hraje si s mým piersem.. začínám být silně vzrušený a za chvíli se přestanu ovládat... Bill se otočí na bříško.......a začne se klepat


(Bill)
A pak to mělo přijít a já se nehorázně klepal, jako kdybych stál nahý na severním pólu. Ale zároveň jsem chtěl poznat, jaký to asi bude, když jej budu mít v sobě. Tom byl vážně hodný, když mě začal hladit na bříšku a líbat na zádech. Bylo mi to tak příjemné, že se mi s toho chtělo spát. "No tam Tome, už si mě vezmi," zavzdychal jsem a čekal, co se bude dít. Bude to taková bolest, jak myslím? Nebo snad ještě větší? Menší? Netušil jsem, ale brzy poznal. Když do mě prudce pronikl, zakňučel jsem bolestí. Chvilku počkal, až se uklidním a pak se ve mně začal pohybovat. Nejdřív to bolelo, ale pak to bylo už lepší. Dokonce jsem si to i žačal užívat. Oba dva jsme vzdychali a doslova řvali jméno toho druhého.


(Tom)
Ladně se v Billovi pohybu, jen mě mrzí že ho to bolí. Nebu už ne? Nevím, myslím že ne, páč vzdychá. "Bille... miluju tě," citím jak ztuhnul. Řekl sem blbost? Ne!!! Já to tak cítil. Bill se uvolnil. "Já tebe taky Tome... moc a dlouho," přitlačí mě k sobě, porjede mnou vlna slasti a jím vlna bolesti. Přidávám intezitua a cítim ze už budu. "Billééééééééééééééé" vykřinu a uvolním se, prudce oddechuju. Bill se mi schoulí do náruče a pomalu usneme.


Napsala: Cartney a Mykerina

Uděláš to a já se zabiju [Cartney & Haninka]

30. září 2007 v 18:24 | Rexinka |  FF by Cartney
"Sakra Bille co je to s tebou? Poslední dobou, lépe řečeno celý týden mě naprosto ignoruješ. Nepoznávám tě ..." Byl smutný, ale křičel na něj. Všechno vyvrcholilo tím, když jej chtěl políbil, ale bratr ucukl. "Nic mi není, jen nemám náladu" Jenomže Tomovi to nedalo. Měl na bratra nehoráznou chuť a k tomu ještě měl na sobě košili a pár knoflíčků zapoměl zapnout. Ten pohled ho dostával. Bill se zvednul z křesla, ve kterém seděl a chystal se k odchodu, když se za ním bratr rozběhl, popadl jej za zápěstí a přitlačil na zeť. Nečekal to. Nečekal tak kruté zaobcházení od člověka, kterého celým svým srdcem miluje a udělal by pro něj všechno. Vzpíral se, ale on mu jenom pevně chytl ruce a dal za hlavu. "Pusť mě!" zařval, ale nepomohlo mu to. "Tak mě k sakru pusť, co si o sobě myslíš? Že můžeš mít každýho a kdykoli si zamaneš? Já nejsem tvůj majetek!" začínal být pomalu, ale jistě zoufalý. Takhle ho neznal. Vždy k němu bral ohledy a teť? Ani jedinej malinkej. Veškerá něha vyprchala.

Chtěl jej umlčet polibky, jenomže Bill ho pořád kousal. "Au kurva přestaň!" zařval na něj. Byl tak krutý, jak mu jenom tohle mohl dělat? Na zápěstích se mu začínali dělat podlitiny. Pokusil se jej políbit znovu, ale po chvíli, to vzdal. Po rozkouslých rtech mu stékali pramínky krve. Napřáhl se a uhodil jej, až se sesunul k zemi.

Násilím bratra odvlekl do pokoje, kde do něj strčil. Bill stratil rovnováhu a praštil sebou do peřin. Tom si na něj lehl celou svojí vahou, aby mu neutekl. Chtěl jej mím za jakoukoli cenu. "Nech mě ... prosím ... nedělej mi to ..." vzlykal, ale nikdo jej neposlouchal. Serval z něj oblečení, pak i ze sebe a začal mu laskat břicho. Bratr nevzdychal jako obvykle, tak proč se namáhat? Cítil na svých zádech Billovi nehty, jak se mu zarývají hluboce do kůže, jako by jej škrábala nějaká divoká šelma.

Vykašlal se na břicho a přesunul se níž. Škrabance měl už i na obličeji, jak moc se bratr bránil. Zlostně se mu koukl do očí. Spatřil slzy. Tolik slz, kolik ještě nikdy neviděl. Oční stíny smíchané s řasenkou měl rozteklé po celé tváři. Jeho oči prosili, ať toho nechá. "Tak hele, buď budeš spolupracovat, nebo si tě vemu násilím" nemohl se koukat na ty jeho uplakané smutné oči. Obrátil jej na břicho. "Mylsíš si, že budu spolupracovat? Tak to se pleteš. Když nepřestaneš, zabiju se. Jestli mě nenecháš být, spáchám sebevraždu. Nebudeš na mě ležet věčně. Já se totiž s faktem, že mě znásilnila osoba, kterou miluji nevypořádám. Ano slyšiš dobře, uspokojíš se, ale naposled. Budeš si muset najít náhradu. Víš originál je jenom jeden a nějaká kopije se jí nikdy nevyrovná. Nikdy slyšíš?" nikdy by nečekal tyhle slova. Ranila jej hlouběji, než cokoli jiného. On by se zabil? Byl by schopen se zabít?

Nevěřil tomu a pokračoval dál. On by se nikdy nezabil. Nebyl by toho schopnej. "Tak budeš už konečně spolupracovat?" už ho to vážně nebavilo. "Ne" stál si za svým tvrdě Bill. Přeci není žádná děvka. Dál jej škrábal na zádech. Tom vzal z nočního stolku šátek a přivázal bratrovi ruce za záda. Všiml si při tom, ža pod jeho nehty jsou kousky kůže a krev. "Až budeš poslouchat, odvážu tě" jenomže ono když se někdo takhle hnusně chová, kdo by spolupracoval že? "Ty jeden skurvenej buzerante" dostalo se mu odpovědi. "Bráško, já na tebe nechci být zlý, ale když se takhle ke mě chováš, nemám jinou možnost" pohladil jej po uslzené tváři a doufal, že si to vyžehlí.

Ale takhle to nefunguje. Protože když uděláte něco takhle ošklivého, nepostačí jedno pohlazení. Člověk tomu druhému pak už nevěří a všechnu důvěru, kterou si roky získaval během chviličky stratí. Cena důvěry je nevyčíslitelná.

Tomovi začalo být bratra líto, ale nechtěl přestat. Líbal ho opět na bříšku a dostal se až ke krku. Pokoušel se ho líbat, ale Bill jej pořád kousal. "Sakra Bille, neser mě" zavrčel na něj podrážděně. "Prosím ... nech mě ... prosím" cítil se jako vyplašené zvířátko, které nemá nikdo rád a všechny těší, když mu můžou ubližovat. "K sakru tak už s tím škemráním přestaň" uhodil jej po druhé.

Tohle nečekal. Byl to pro nej šok, kterej spůsobil, že se roztřásl po celém těle tisíc krát víc, než doposud. Hrozně se bál toho, co příjde. Netušil, kam až bratr bude schopný zajít. "Bille?" čuměl na něj Tom s vykulenejma očima. Až teť si uvědomil to co spůsobil. Uhodil to nejněžnější stvoření, které kdy poznal a vystrašil jej na smrt. Nevěděl, co má teť dělat. Opatrně s nej slezl a rozvázal mu ruce, na kretých měl ošklivé rány. Přikril jej přikrývkou "Promiň mi to ... prosím ... vím že je to těžký, ale já nevím co to do mě vjelo" sklopil pohled, ale to ticho mu svíralo hrdlo. Nemohl se ani nadechnout. Bill nevydal ani hlásku, jenom se klepal a pořád nehybně ležel. Tomovi vyhrkli slzy do očí a volně se mu kutáleli po tvířích. "Jak jsem ti to mohl udělat ... člověku, kterého miluju ... Bille prosím ... řekni něco" plakal jako malé dítě, které postihla neuvěřitelná tragédie. "Proboha Bille, tak už řekni něco" zatřásl s ním, ale nic. Byl stracený, nevěděl, jak mu pomoct. Co teť? Jak to odčiní?

Lehl si k němu do postele a obejmul jej. Bratrovo slzy dopadali na Billova tráře. Na krku cítil jeho teplý dech a v uších mu zněli pořád ty samé slova, co mu Tom šeptal. Pomalu se přestal třás, schoulil se mu do náruče a usnul.

"Kluci jsem doma ... kde jste?" zaslechl Tom z předsíně. "A jé je" nevěděl co dělat. Bill mu spinkáv náručí, jestli se pohle může ho vzbudit, ale jestli zůstane tam kde je, máma otevře dveře a spatří je v jedné posteli a všude kolem rozházané oblečení. A on blbec ani nezamknul. "Mami, sem nechoď!" zařval, když slyšel máminy kroky před dveřmi. Jenomže pozdě. Matka mezi dveřmi se zhrozeným výrazem ve tváři. A to si ještě nevšimla toho oblečení. "Co ... co ... ta ... tady ... děláte ... spolu?" vysoukala ze sebe a nevěřícně čučela na syni. "Mami, ono to není jak myslíš" zamlouval Tom, ale to mu bylo houby platný. S mamčou to seklo ...

Napsala:Cartney & Haninka

Neubližuj mi! 5. II.

30. září 2007 v 18:07 | Billy |  Neubližuj mi! II.
Tom mě naposledy políbil a pak do mě konečně pronikl. Mým tělem se rozlilo nepopsatelné teplo. Každý jeho dotek jsem cítil mnohem intenzivněji. Uvnitř mě vybuchovala sopka!
"Ach, Tome,"vykřikl jsem vzrušeně…
"Ach, Tome…"vydechl jsem a otevřel oči. S hrůzou jsem si uvědomil, že všechny ty slastné pocity byly jen sen. A po něm zůstala mokrá vzpomínka v mých boxerkách, které jsem si po Tomově odchodu oblékl.
Usmál jsem se a vyštrachal jsem se z postele. Vytáhl jsem ze skříně čisté boxerky a zamířil do koupelny. Svlékl jsem ze sebe špinavé spodní prádlo a hodil jej do koše. Útěchu jsem hledal v horkých kapkách vytékajících ze sprchy. Jejich jemné doteky na mé kůži ve mně opět vyvolaly vzpomínky na dnešní noc…Byl mi tak blízko, jak nikdy v životě. Nikdy jsem nezažil nic krásnějšího než jeho rty klouzající po mém těle a nedočkavé doteky na mé kůži. Proč jen musí být tak dokonalý?? …A tak nedosažitelný…
Vypnul jsem vodu a zachumlal se do velké huňaté osušky. Postavil jsem se před zrcadlo a pozoroval jsem detaily mé tváře. Znovu se na ní objevoval úsměv. Byl jsem tak šťastný. Konečně doopravdy šťastný…
Sledoval jsem, jak po mých ramenou stékají pramínky vody z mokrých vlasů. Znovu jsem si vybavil tu slastnou chvíli dnes v noci a naprosto se mi zatajil dech. Po těle mi přejel mráz a moje srdce bilo na poplach. Prudce jsem zatřepal hlavou, až se desítky vodních kapek rozletěly po zrcadle.
Natáhl jsem na sebe tmavomodré boxerky a vlasy jsem si vysušil ručníkem. S úsměvem na tváři jsem se opět zahleděl do zrcadla. Dívala se na mě z něj zcela jiná tvář než před dvěma měsíci! Usmívala se a byla šťastná…protože měla svoji lásku!
Vyšel jsem z koupelny, v pokoji jsem na sebe natáhnul volné, sytě zelené triko a vydal jsem se do kuchyně. Na tváři mi hrál úsměv. Avšak do té doby, než jsem spatřil Toma v kuchyni…S Kirsten!
"Ehm…"odkašlal jsem si, zrovna když se naše hrdličky nenasytně líbaly. Ten pohled se mi zabodával do srdce jak ostrá dýka. Proč mě tak týráš? Copak mě nemáš alespoň trochu rád??
"Ahoj bráško,"usmál se na mě Tom a zkoumavě si mě prohlížel, "co ta zelená?" Tom se na mě podíval nechápavým výrazem a táhnul si Kirsten ještě víc na svůj klín.
"Ze-ze-zelená?"začal jsem zmateně koktat a stále jsem hypnotizoval jeho ruce obmotané kolem jejich boků.
"A-a-a-ano!"začal mě Tom napodobovat a vesele se přitom hihňal. A Kirsten s ní…
"Miláčku, jsi sladká,"vzdychl Tom, když se jazykem dotkla jeho krku. Ještě víc si ji k sobě přitáhl a zhluboka se vpil do jejich rtů.
Tak tohle jsem vidět nemusel. Ten člověk, který ještě dnes večer patřil mě…Jeho dlaně, které se dotýkaly mého těla, teď znovu patří jí. Proč vždycky já musím trpět pozicí toho druhého? Proč je pro něj přednější ona před vlastním dvojčetem?
"Tome, mohl bych s tebou, prosím, mluvit?"zeptal jsem se nervózně a pohledem jsem hypnotizoval vzor na perském koberci v chodbě.
"Mmmm, musí to být teď?"zeptal se mě dotčeně a odlepil se od Kirsteniných rtů, "nevidíš, že tady mám práci?" Kirsten se zvonivě zasmála a já cítil, jak se do mých tváří hrne červeň. Proč mě stále jen ponižuje? Proč…??
"Počkej tady na mě, broučku," řekl směrem ke Kir, velice neochotně se došoural do chodby a zavřel za sebou dveře.
"Tak co chceš?"vyštěkl na mě a hněvivě se mi díval do očí.
"Tome…"zaklapal jsem po dechu a v mých očích se začaly třpytit slzy.
"Proč?"vzlykl jsem slabě a sesunul se podél zdi.
"Copak to pro tebe nic neznamenalo? Všechny ty slova…To byl jen výmysl? Chtěl sis jenom užít?" Podíval jsem se na něj, ale okamžitě odvrátil pohled.
"Tome,"řekl jsem hlasitě. Měl jsem pocit, že mě vůbec nevnímá.
"Nic to pro mě neznamenalo,"řekl tak tiše, že jsem měl problémy ho vůbec slyšet.
"Cože? Tome…"Do očí se mi nahrnula přímo lavina slz. Pokojně stékaly po mé tváři a vůbec si neuvědomovaly, co probíhá uvnitř mě. Jaká bouře citů, nenávisti, zklamání a překvapení.
"Řekni mi to do očí, Tome! Podívej se mi konečně do očí a řekni, že ta noc pro tebe nic neznamenala, že to byl prostě jenom nezávazný sex a já tě nechám jít…Tak podívej se mi, sakra, do očí!"Křikl jsem po něm, vstal a surově mu natočil hlavu mým směrem. Tom mi pohlédl do očí, tvář naprosto zbrunátnělou a nikde ani náznak citu. S tím největším opovržením na mě shlížel a pak řekl něco, co se mi jako ostrá dýka zabodlo do srdce a sevřelo všechny mé vnitřnosti.
"Nic to pro mě neznamenalo, Bille. Byl to jen flirt. Já Kir miluju a je mi líto, že jsem ji podvedl. A zrovna s tebou,"odfrkl si Tom.¨
"Fajn, jak chceš!"štěkl jsem po něm, otočil se na patě a s brekem odpochodoval do svého pokoje.
O_o
( Tom )
Odpusť mi, lásko, že ti ubližuju, ale sám moc dobře víš, že to jinak nejde…Nemůžeme být spolu…
( Bill )
Už asi půl hodiny byl můj sněhově bílý polštář pod nekončícím návalem mých těžkých slz plných hořkosti. Vpíjely se do toho sametového povlečení a z mého těla s nimi nevyprchala ani kapička zklamanosti. Na co jsou vůbec slzy, když nedokážou zahnat to nejhorší…Krásné vzpomínky a následné zklamání…
Tolik bych si přál spát a na všechno zapomenout. A pak se probudit ve světě, kde by nebyla žádná Kirsten. Jenom já a Tom…
Z mého přemýšlení o nesplnitelných snech mě vyrušilo zvonění telefonu. Hřbetem ruky jsem si setřel z obličeje nejčerstvější slzy a skelným pohledem jsem se podíval na displej, abych zjistil jméno narušitele mého klidu.
David…
Na několik vteřin jsem zaváhal. Mám to vzít nebo ne? Musím! Povzdychl jsem si a naoko veselým hlasem jsem pípl do telefonu nesmělé "Ahoj!"
"Ahoj Bille, děje se něco? Máš nějaký divný hlas…"zeptal se mě David a bylo vidět, že má o mě starost.
"Tom,"vzlyknul jsem do telefonu a zpod víček mi vytekly další dvě slzy.
"Bille, šššt, neplač. Uklidni se, zkus si lehnout a já se za tebou tak do hodiny zastavím, ano? Změním datum odjezdu a pojedeme až zítra. To bude dobré, uvidíš, zvládneme to…"špital konejšivý hlas, ale moji bolest v srdci utišit nedokázal. Nikdo ji nedokáže utišit, jen jediná osoba…
"Proč-proč bys odkládal odjezd na tour?"vzlykl jsem znovu, ale rázně z tváře setřel slzy a nasadil neprostupný výraz.
"Myslíš že je dobrý nápad předstoupit v tomhle stavu před fanynky?"zeptal se mě nedůvěřivě Dave.
"Dave, já se na tu tour těším jako na smilování. Už nechci snášet to ponížené, ty její vítězné pohledy. Prosím, dostaň mě odsuď,"špitl jsem prosebně.
"Ok, jestli si jsi opravdu jistý, že to zvládneš, tak se pro tebe za dvě hodiny stavím a pojedeme, ano?"
"Dobře, Davide, děkuju moc…"řekl jsem vděčně a ukončil hovor. S ulehčeným srdcem jsem se znovu položil do rozestlaných peřin a znaveně semkl víčka k sobě. Před očima se mi okamžitě zjevilo Tomovo nahé teplem sálající tělo a slastný výraz ve tváři. Zmateně jsem zatřepal hlavou a obrátil se na druhý bok. Chtěl jsem klid, alespoň hodinu spát a nepřemýšlet nad tím, jak nádherné to včera bylo…
Moře plné čokolády se najednou utápělo pod přívalem stále slanějších slz. Stékaly po tvých tvářích a nechávaly za sebou jemné mokré cestičky. Zvedl si ke mně skelný pohled a malinko se usmál. Po tvé líci stekla další ze série slz. Neznám jejich chuť. Nikdy jsi mi nedovolil slíbat rty tvé měkké slzy. I přes to vše ses stále usmíval. Ochranitelsky jsi muchlal rudou růži ve svých dlaních a roztomile krčil nos do jejích květů, aby si mohl vstřebat všechnu její nádhernou vůni.
Tvoje dlaň se náhle natáhla a rudé květy mě polechtaly na tváři.
"Odpusť mi, nikdy jsem ti nechtěl ublížit…"špitl jsi tiše a hlavu schoval v dlaních.
"Odpusť mi, bráško, tohle všechno. Prosím…"řekl jsi tiše a podal jsi mi růži do dlaní. Něžně jsi mě pohladil po vlasech a vtiskl motýlí polibek na nos.
"Prosím, miluj mě znova…"Tvůj obraz se rozmazává, rudá růže v mých rukou se mění na prach. Neodcházej ještě, prosím…Chci ještě chvíli snít svůj sen…
Sen, kde mě máš rád…Kde mě neodháníš…
Zmateně jsem otevřel oči. Stále jsem kolem sebe cítil jemnou vůni růží. Ale po Tomovi či jeho sladkých slovech ani památky.
Co že říkal v tom snu? "Prosím, miluj mě znova…"
Nechápal jsem…Nechápal jsem ten sen. Proč mě Tom prosil o odpuštění a lásku? Proč, když se zdálo být všechno perfektní. Proč jeho tvář hyzdily slzy, ale krášlil úsměv?
Odhodil jsem ze sebe peřinu a nohy spustil z postele. Na chodidle mě zastudilo něco chladného. Shýbl jsem se a očima pozoroval seschlý rudý květ růže. Roztěkaně jsem zvedl oči ke dveřím a pozoroval jsem rychlý pohyb kliky směrem vzhůru. Byl to opravdu jen sen?
Pokračování příště!!
Napsala: Lucy

AWW

30. září 2007 v 18:04 | Billy |  By VeriNukke
ooh rozkošný ^^
→ Náhled:
→ Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

"TWC" úryvky z rozhovoru

30. září 2007 v 12:00 | Billy |  Co prohlásili twins
Na netu jsem našla další zajímavý článeček a pár úryvku z něho vám sem hodíím xD
O__o
1)
Bill: Ne, ne, ne, tak rád se dívám do budoucnosti. Shledávám to skvělé, když můžou auta létat a každý má svého vlastního robota.
Tom: Zůstaň realistický!
(Každý má vlastního robota??..jen jestli Bill neměl na mysli sluhu ;) ..Njn jeho bráášku xD koho jinýho?? =D )
2)
Tom: Já bych v každém případě převzal erotickou část a sám bych natáčel moje akční ceny ale už s erotikou. Jinak to vůbec nejde.
Bill: K téhle porno záležitosti bych dal romantickou část. A poté bych Tomova špinává místa ozvučil tajným píp.
(Njn Billda by k tomu připojim romantiku..Jako to dělá u sexu se svym bráškou :D bez romantiky to prrostě nejde,viď Bille xD ...Ehm "špinává" ?? tim myslel bráškovo vzdychání? Nejspíš jo no :D ..Ale jak to ví,heh zná Tomovi vzdychy moc dobře..pěkně se nám prokec ;D )
3)
Kdo by našel svou velkou lásku?
Tom:
Byl by to v každém případě Bill.
(Heh a kdo by byla ta Billova velká láska?? ANO,přeci jeho bráška Tomík xD )

TH: Tom opening his Present

29. září 2007 v 20:07 | Billy |  By Salv
Ou..já..já nejdechám..i přez mojí hodně velkou depku,která přišla z minuty na minutu se někde v podvědomí z tohoto obrázku raduju,je to DOKONALÝ!!!!!!!!!!
Hned to de na plochu pc xD
→ Náhled:
→ Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Fotky by Gustav_girl

29. září 2007 v 19:17 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
Ops,takže tyhle fotky fotila Foxy...Sice nevím z kterého jsou koníku,ale detail xD
↓Tááák příprava na srdcerivnou písničku In die Nacht xD ↓
↓Ou ten Billdův rozkošnej smile,se divim že po něm Tomša neskočil xD ↓
↓ Jj a hezky od srdce a dát do toho všechno xD A%t Tomša vidí co k němu bráška cejtí xD↓
Zdroj: http://juschtel.blog.cz/

Zajímavosti o Billovi

28. září 2007 v 20:49 | Billy |  Co prohlásili twins
Takže,dneska sme zase jednou tak bezcílně brouzdala a co sem nenašla xD..Na jednom blogu sme našla článek "ó Billovi,co nesáš atd...DOzvěděla jsme se spoustu novinek,ale hlavní věci jsou zda:
→ Má k Tomovi větší důvěru než k mamce
(No proč asi? xD )
→ Když tvoří píseň, zpívá jí vždy k Tomovi
(Ne: zpívá jí vždy Tomovi,ale zpívá jí vždy K Tomovi..zvláštní co? =D)
→ Nechce se ženit, ale kdyby k tomu došlo, chtěl by velmi netradiční obřad
(Nechce se ženit?? =D no nejspíš to ani nepude,s bráškou ho neoddaj a kdyby k tomu došlo tak to každopádně netradiční bude xD )

Cool "poloha" xDD

28. září 2007 v 16:34 | Billy |  Twincest (B+T)
Tuhle montáž mi jednou poslala prokynda..takže dodatečně děkuju xD

twincest zimmer 483

28. září 2007 v 16:24 | Billy |  By takaju
Krásnej obrázek + krásnej druh krezby <3


Andělsky ďábelská utajovaná láska

28. září 2007 v 9:47 | Rexinka |  »»»»»OSTATNÍ«««««
"Ach, Tome, už…" nestačil Bill upozornit svého bratra, který už automaticky polykal svou pracně vydělanou odměnu.

Dvojčata Kaulitzova sedí před počítačem s otevřenými ústy, oči velké jak dva tenisáky a neschopni je od PC odtrhnout. První se vzpamatuje Tom "Eh… Jdu se napít." Bill jen kývne a zoufale schovává před Tomem své vzrušení, které není nejmenší. Naštěstí úspěšně. Tom odešel do kuchyně. Bill jestě notnou chvíli seděl přes počítačem a neschopen uvěřit tomu, co právě četl. Dyť tady jsou přesně popsané jeho vlastní myšlenky, které už více jak dva měsíce snaží potlačit. Bohužel marně. Ale, že to napadne ještě někoho dalšího nad tím nikdy nepřemýšlel. Rozhodl se, že si půjde napustit vanu.

(Bill)

Cestou do koupelny jsem se podíval do obýváku na Toma, který seděl u televize a díval se na nějaký hudební pořad. Jindy bych se k němu přidal a s chutí koukal s ním, ale po tom čtení a jeho výrazu to pro dnešek vynechám.Vlezl si do horké vody a nechal své tělo relaxovat. Zavřel oči a první co se mu vybavilo byla Tomova tvář. Tak krásná a ty rty jen se jich dotknout tak exploduji. Myšlenkami se dál ubíral směrem k Tomovi a hladil se na hrudi, dráždil své bradavky a rukou si zajížděl i do rozkroku. Uchopil své znovu značné vzrušení a pohyboval rukou v jednom tempu. S představou, že ho takhle uspokojuje Tom zrychlil tempo. "Oh, Tome…" Ani nezpozoroval, že začal vzdychat nahlas, a že objekt jeho tužeb stojí za pootevřenými dveřmi a s otevřenou pusou sleduje děj v koupelně.

(Tom)

Po tom, co jsme oba dočetli tu povídku se v pokoji rozprostřelo trapné ticho. Nevydržel jsem tu napjatou atmosféru a po oznámení, že se jdu napít sem odešel z pokoje. Ještě, že mám kalhoty o velikosti XXL, jinak bych asi neskryl své intenzivní vzrušení. Napil jsem se a zapnul jsem TV dávali nějaký pořad o hudbě, tak jsem se díval. Ale po chvilce se moje myšlenky ubíraly směrem ta povídka a Bill. Ta povídka byla vážně skvělá. Nikdy jsem nepomyslel na to, že bych si někdy něco začal se svým vlastním bráchou, dvojčetem, ale teď mi to přijde naprosto normální. Jeho krásné tělo. Jeho nevinný, čokoládový pohled, který každého dostane do kolen. Plné rty bezpodmínečně patřící k jeho osobnosti. Bill je jako anděl. Nikdy jsem na nic takového nevěřil, ale Bill je jasný důkaz dokonalého, krásného anděla. Ze snění mě probere až vyřknutí mého jména. Jde to z koupelny. Jdu se tam podívat. Brácha si nechal pootevřený dveře. Nedá mi to a musím nakouknout, ale to co spatřím mi úplně vyrazí dech. To nejdokonalejší stvoření na světě, které nejspíš miluji si ho tam honí a sténá při tom moje jméno. Vidět takového přímo ďábelného anděla, jak se uspokojuje, to nenechá nikoho chladným totiž, z té podívané se můj kámoš dal zase do pozoru. Nevydržel jsem to a vešel jsem.

(Bill)

Můj vrchol, doprovázený skoro už zakřičením Tomova jména jsem prožíval natoli, že jsem úplně zapomněl na všechno ostatní a to i na fakt že mě musel přinejmenším Tom slyšet. Probralo mě až to, když někdo vešel do koupelny. K mé smůle právě Tom, což bylo logické když v domě nikdo jiný nebyl. Myslel jsem, že omdlím. Celý rudý jsem k němu zvedl zrak v očekávání toho nejhoršího, ale ono to bylo ještě horší z Tomova výrazu nebylo čitelné vůbec, ale vůbec nic. Díval jsem se na něj s hrůzou v očích a nemohl jsem od něj odtrhnout pohled. "Bille?" 'Bože, už je to tady.' pomyslel jsem si. "Eh…" vyrazil jsem ze sebe a zrudl ještě víc. "Co tu děláš?" "No… já.. ehm… tady… to…" Nebyl jsem schopný říct smysluplnou větu díky tomu šoku. "Co?" 'No on si snad nedá pokoj' problesklo mi hlavou. Bylo mi trapně, ale stud se pomalu měnil ve vztek. "No to si snad viděl nebo slyšel, ne?" Zařval jsem na něj vzteky, ale nejvetší vztek jsem měl sám na sebe. Jak jsem mohl být tak pitomý.

(Tom)

Kdyý jsem vešel, Bill zrovinka vyvrcholil a pak si mě všimnul. Nasadil jsem kamenný výraz. Chtěl jsem si s ním pohrát a hlavně jsem nechtěl dát najevo své vzrušení. "Bille?" Brácha nebyl schopen slova. "Co?" Trochu jsem ho pobídl, ale to asi byla chyba protože se na mě rozeřval. "No to si snad viděl nebo slyšel, ne?" Tak takovou reakci jsem nečekal, i když nevím, proč jsem reagoval zrovna takhle, když vím, ano teď už to opravdu vím, že jej miluji. "No, viděl, ale co, to, jak to?" "Co ti na to mám asi říct? Že mě přitahuješ, a proto jsem si to udělal s myšlenkou na tebe? Že jsem se zamiloval do svého dvojčete?" Stál jsem tam s ústy dokořán a koukal jsem na něj jak na boha pomsty. Tohle jsem vážně nečekal. Než jsem stačil cokoliv říct nebo udělat, Bill vylezl z vany, omotal si kolem boků ručník a beze slova odešel. Nevím jak dlouho jsem tak potom ještě stál ale připadalo mi to jako věčnost. V tu chvíli jsem nevěděl nic jiného, než to, že miluji svého vlastního bratra a on mé city opětuje, protože se mi právě vyznal. 'Musím mu to říct, musím mu říct jak jej miluji.' Vyběhl jsem z koupelny a potichu se vkradl do Billova pokoje. Bill ležel na posteli a hned jak mě uviděl se otočil čelem ke zdi. "Bille?" Žádná odezva, ale tu jsem ani nepředpokládal. Byl jsem pevně rozhodnutý říct mu ta dvě slova. "Bille, víš… já… no." Přisedl jsem si k němu na postel a pohladil jsem ho po vlasech. Byly tak jemné přesně takové jako měl můj vysněný anděl. Zachvěl se. Nahnul jsem se k jeho uchu a zašeptal "Bille, promiň, ale já… taky Tě miluju." A políbil jsem ho na tvář. Otočil jsem si jeho hlavu smrkem k mé a zadíval jsem se do jeho obličeje. Měl zavřené oči, od kterých byly znát ještě vlhké cestičky od pláče. Znovu jsem ho líbal motýlími polibky na obě tváře a šeptal slova lásky. Otevřel oči a podíval se do těch mých. Utápěl jsem se v těch nevinných čokoládách stále hlouběji a hlouběji. Začali jsme se pomalu přibližovat. Jen necelý milimetr od těch smyslných rtů nás dělil. Objel jsem jazykem konturu bráškových rtů a vpil se do jejich sladké chuti. Přitáhl jsem si ho za týl blíže k sobě a druhou rukou jsem ho hladil po zádech a na bříšku. Udivilo mě, když se chopil iniciativy a sundaval mi tričko. Hladil mne po holé hrudi a bříšku. Sjel jsem mu rukama na zadeček a přitiskl si ho k sobě co nejvíc to šlo. Jazykem jsem mu dráždil krk a řádně jsem si ho 'označkoval.' Také jsem mu sundal tričko a věnoval se dále jenom bradavkám, které už byly vzrušením hodně ztuhlé. "Ach… Tome." Tohle bylo pro mé uši jako andělské hudba hraná tím nejkrásnějším andělem ve vesmíru, Billem. Sundal jsem mu kalhoty. Překvapilo mě, že byl naostro, ale v tuhle chvíli jsem to vůbec neřešil. Vzal jsem ho do ruky, pomalu jsem pohyboval a díval se Billovi do očí. Teď už v nich bylo vidět poze štěstí ale hlavně hluboká, čistá láska stejně jako v těch mých. Sklonil jsem se k jeho uchu "Bille, chci Tě." Políbil jsem ho na ústa. "Tak si mě vem" Pomohl mi se svlékáním kalhot i trenek. Přitiskl jsem se svým vzrušením na jeho krásný zadeček a pomalu jemně do něj vnikal. Byl tak úzký, přinášel mi slastná muka. Trochu sykl když jsem přirazil, ta jsem chvíli setrval v nečinnosti. Celou dobu jsem ho hladil po zádech, podbřišku a líbal jsem ho na krku. Začal jsem se pohybovat v pomalém tempu. "Bille ách." Sténal jsem jeho jméno a zároveň ho uspokojoval rukou. Všechno bolest přehlušilo jeho vzrušení, sténal, div nekřičel na celý barák a já též. Už jsem cítil blížící se můj i jeho vrchol a zrychlil jsem tempo. Bill mě chytnul za ruku a já jej taky. S mým posledním přírazem a pohybem ruky jsme oba vyvrcholili a vznášeli se v oblacích s milovaným andělem jako jedno tělo, jedna duše. Po doznění orgasmu jsem z něj vyšel. Líbnul jsem ho na krk a zašeptal "Bylo to krásný, miluji Tě." "Já Tebe taky Tome." Dostalo se mi odpovědi.

Ruku v ruce a s úsměvy na tvářích jsem ulehli do postele co nejtěsněji k sobě a přenesli se do říše snů, kde celý zážitek prožili znovu stejně krásně, ale hlavně s láskou. S tou nejčistší, andělskou láskou, protože andělé existují jenom je musíme najít a uzavřít si je do srdce navždy.

Napsala:Lůca

Splněná touha

28. září 2007 v 9:45 | Rexinka |  »»»»»OSTATNÍ«««««
Splněná touha

Byla zimní noc a černovlasý mladík nemohl usnout. Seděl v rohu místnosti, ve které spal jeho bratr. Nechápal, proč mu to udělal. Proč odešel s nějakou blonďatou holkou, zrovna když měli naplánovaný společný večer. Ani se neomluvil.Užírala ho myšlenka, že pro něj už vůbec nic neznamená. Z čokoládových očí stékala jedna slza za druhou. Když se podíval na okno, zjistil že sněží a asi proto mu začala být zima. Měl na sobě jen černé boxerky značky hugo boss, které dostal od mamky k vánocům. Otřásl se zimou a schoulil se do klubíčka. když to nepomohlo, zvedl se šel ke svému dvojčeti. Jen se koukal na jeho dokonalou nahou hruď. Tolik si přál jenom se ho dotknout. Jeho bratr byl pro něj tak přitažlivý...

Nemohl bez něj žít, ale zároeň umíral strachem, co se stane, když se jeho dvojče dozví a tom, co k němu cítí. Nebyla to jen bratrská láska, bylo to něco víc. Bill ucuknul, když se tělo na posteli pohnulo. Bál se, že Tom to všechno zjistí. Avšak on jen změnil polohu a spal dál. Bill přiklekl k posteli a opět sledoval ssvého bratra. Vychutnával si každý čtvereček jeho těla. Neovládnul se a natáhl k němu ruku. Těsně před položením se zastavil. Má to udělat...? Co když se Tom vzbudí? Jak jen to potom vysvětli? Byl tak zmatený, ale přece jnom se rozhodl. Položil svoji ruku na Tomovu hruď a pomalými pohyby přejížděl.

Hladil ho tak něžně, jak jen uměl a byl šťastný, že se ho dotýká. Tom se opět pohnul a Bill stál jako zamražený. Bylo by pro něj hrozné, kdyby se teď bratr probudil a zjistil, co tady dělá. Po malé chvíli zase začal hladit jeho tělo. Nedokázal se ovládat a sjížděl čím dál víc dolů. Celý se chvěl strachem, zimou ale i nervozitou a vzrušením. Jeho dech byl sekaný a plný srachu z odhalení. Už přejel přez ono místo a zase se vrátil trošku nahoru. Sám sobě se divil, že to opravdu udělal, ale ještě víc se divil, když to udělal znovu. Tom spal jako zabitý. Ničeho si nevšiml. Bill využíval příležitosti, kdy mohl být se svým bratrem, ale vlastně bez něj. Bez jeho myšlenek a reakcí.

Už si byl jistý, že dvjče nic necítí. Spadla z něj skoro všechna nervozita a odhodlal se k dalšímu kroku. Chvíli přemýšlel, ale namohl vydržet pohled na tak krásné tělo, které vždycky miloval a nikdy s ním nemohl nic dělat. Začal masírovat Tomův rozkrok. Tak jemně, jak jen to šlo, aby nic nepoznal a neprobudil se. Toma se chtěl dotýkat už tak dlouho, ale nikdy se neodhodlal. Hrozně se bál bratrovy reakce, která nemusela být kladná. Bál se, že by ho mohl navždy ztratit.

,,Bille...?" zašeptal známý hlas, který Billa vyrušil z přemýšlení a z chvíle štěstí. Hrozně se polekal a svoji ruku rychle stáhl zpátky. Celé tělo přejel studený pot, když si uvědomil, že ho oslovil Tom. ,,Co tady děláš...?" pokračoval. Bill nevěděl co má dělat a byl hrozně zmatený. ,, No.. já...." začal koktat. ,,Třásl si se zimou, a peřinu jsi měl na zemi, tak jsem tě přišel přikrýt." Vymyslel si Bill svůj příběh. Tom se na něj nechápavě podíval a sedl si. Byl to hrozný pocit, dívat se teď na Toma... Nejradši by někam utekl a zamknul se. ,,Opravdu...?" znovu se zaptal Tom. Bill se nezmohl na jediné slovo a tak jenom přikývnul. ,,Tak... díky..." poděkoval Tom.

Bill poznal, že má šanci odejít a tak radši rychle kráčel pryč z Tomova pokoje. ,,Bille počkej" uslyšel za sebou ještě. Zastavil se, ale bál se otočit. Citil za sebou kroky, které se stále přibližovali. Už dokonce citil dech na svých zádech. Otočil se. Stál před ním Tom. Tak blízko až se Billovi málem podlomila kolena. Bylo mu do pláče, když ho tak moc chtěl k sobě přitisknout a přece nemohl. Dívali se sobě do očí. ,,Já vím co jsi dělal... byl jsem celou dobu vzhůru." přeršil ticho Tom. Billovi jako by se zastavilo srdce. To nejhorší čeho se obával. To, že jeho bratr zjistí, co k němu cítí. ,,Tome já... nevím co se se mnou stalo... promiň už se to nestane... fakt moc promin... zapomeneme na to..." Otočil se chtěl odejít, aby to měl co nejrychleji za sebou, ale Tom ho chitil za ruku a přitáhl si ho k sobě. Přivedl ho ke stěně a opřel ho na zeď. Koukal se na něj tak upřímně a sladce, jako malé štěně. ,,Já to všechno cítil... všechno" pokračoval Tom a stále šeptal ,,Bille neomlouvej se... prosím neomlouvej se... já.. já jsem na tom stejně jako ty..." hlesl...

,,A.. proč jsi mě teda zastavil?" nechápal Bill. ,,Chtěl jsem ti to říct.." Bill už déle nemohl vydržet a pomalu se přibližoval k bratrovým rtům. Zavřel oči a jemně ho políbil. Jen letmo. Tom mu to chtěl nějak oplatit a políbil ho taky, ale tentorkát polibek trval mnohem, mnohem déle než před chvílí. A byl plný vášně a lásky. Po polibku se dvojčata vroucně objala. Ani jeden si to neuvědomili, ale stáli u postele. Nemuseli si nic říkat a oba věděli že chtějí to samé. Bill byl za chvíli v posteli, ale Tom stál jako opařený. Bill nevěděl co se s bratrem děje. Bylo tohle všechno jen hrané? Tom po chvíli zalezl k Billovi. Leželi naproti sobě a koukali se sobě do očí. Tom začal pravou rukou přejíždět po černé hřívě. Jejich ruce se proplétali. Tom se řekulil nad Billa a ten jen vyčkával. ,,Nenutím tě" zašeptal Bill. ,,Já vím..." vzdechl Tom a začal Billa zasypávat horkými polibky. Bill zaklonil hlavu slastí. Tohle si přece vždycky přál....

Marryanne

Fotky z Goldene Stimmgabel

26. září 2007 v 22:07 | Billy |  Kreslené
Tak twinsátka mě zase jednou potěšili ;)
Yeah du komentovat =D
>>Venku<<
↓Co ta nožka Bille? xD↓
th-twincest-th.blog.cz
↓Tahle fotečka vypadá dosti zajímavě, co asi Tomša dělal?? Něco křičel na brášku, nebo se ho zrovna chystal políbit, ale došlo mu, že tam jsou faninky a zůstal stát s otevřenou pusou?? xDD ↓th-twincest-th.blog.cz
↓Co mu asi ukazuje?? Žeby místo kde to dneska sami sva rozjedou?? =D ..Teď mě tak napadlo navázání na předchozí fotku xD (Tom chtěl Billa políbit,ale Bill ho zarazil a praví: "Počkej Tome,až támhle,tam ti to udělám" ) Okey taká "menší" trapná poznámka xDD↓th-twincest-th.blog.cz
>> A uvnitř <<
↓ Nenápadný postoj za bráškou, ano samozdřejmě naklonit tak aby nebyla vidět Tomova ruka na ...ehm domyslete si ;D ↓
th-twincest-th.blog.cz
↓A tady hezky uchopit Billa za ruku...Ale jak jí tam má na něm připláclou xD(heh to mě dojímá, a ještě ten postoj,jak je na něm nalepenej prostě celej =D no a tady taky vypadá jako že se Tomovi jeho levá ručka někam zatoulala =D Podle postoj je to jasný ;) Kde by jí jinde mohl mít když je takto nakloněnej,těžko by jí nějak skroutil za Billa aby se ho nedotýkal ;) ...A ke všemu ten Billův nevinný úsměv =D=D=D↓
th-twincest-th.blog.cz
↓A jako poslední fotečka je z koncíku, vypadá zajímavě ten Billův výraz,jako kdyby se ptal "mám??mám ho políbit?? xD Okey další moje trapná poznámka =D ( ..Si toho radši nevšímejte)↓
th-twincest-th.blog.cz

Twincest about Kaulitz twins

26. září 2007 v 21:21 | Billy |  By VeriNukke
*MUCK* půspbý to vážně nádherně a když si představíte že by tohle mohlo bejt Live ..OMG *o*
→ Náhled:
→ Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )

Roky slávy jsou za námi - tak makej! 10.

26. září 2007 v 21:08 | Billy |  Roky slávy jsou za námi - tak makej!
Ráno už sluneční paprsky šimraly černovlasého chlapce na nose a ostře mu svítily do očí. Probouzel se vedle svého bratra, kterého si nejspíš celou noc držel kolem pasu. Co více si mohl přát? Ach ano…skončit se šlapáním a s drogami. Ale to by toho chtěl už asi moc. Nezbývalo mu než doufat. Doufat snad v zázrak. Možná to byl právě ten zázrak kterému se díval do tváře. Tom mu pohled opětoval a ještě jej hladil ve vlasech. Bill mu prstíkem přejel po spodním rtu, pak jej vystřídal za svůj jazyk. Laškovně skousával Tomův piercing a dlaněmi mu přejížděl po linii páteře na zádech. Chtěl se s bratrem pomazlit. Tisknul si jej k sobě jako plyšového medvídka, kterého už nikdy neupustí z rukou.
°_____°
"Tome - chtěl bych zkusit s tím na chvíli přestat" pípnul z ničeho nic Bill u snídaně. V tomovi zatrnulo. To jako myslel jejich vztah nebo co?
"A s čím?" nervózně uchopil hrníček a upil trochu čaje.
"No s drogami…a s…" nadechnul se k pokračování, ale Tom mu skočil do řeči.
"To už nemusíš dělat - jen, co půjdeme do akce se Samem - budeme za vodou" ujistil jej Tom a ukousl si kousek chleba se sýrem a napjatě sledoval Billa, co mu na to odpoví.
"Ale já chtěl…taky na léčení" poslední slovo až zakuňkal. Strašně se bál toho, že by se mu mohlo všechno, co si včera pracně vybudoval teď rozpadnout jako domeček z karet.
Tomovi málem zaskočilo. Odkašlal si a byl odvážně rozhodnutý k protiútoku.
"Proč?"
"Proč? Ty se mě ptáš proč? Ach Tome…protože nechci umřít." zatlačil slzu.
"Ty přece neumřeš…co to plácáš" Tom se zasmál. Bill sklopil hlavu. Nechtěl se hádat, ale ani nechtěl přiznat, že je pod pantoflem. Vložil svůj hrnek a talířek do myčky a šel si sednout k televizi. Tom jej následoval. Sedl si na pohovku hned vedle něj, položil mu ruku na rameno a líbnul jej do vlasů. Bill si od něj protestantsky odsedl a nahodil naštvaný obličej. To mu Tom ovšem nesežral. Znovu se k němu přisunul a Bill si opět odsedl. Tak to šlo až do chvíli, co Bill narazil na opěradlo. Dál už nemohl. Nebo spíš nechtěl. A jak nijak. Pokaždé když si s Tomem lezli na nervy - stejně si vždycky skočily do náručí. Bill se na bratra usmál, obtočil mu ruce kolem krku a do ucha mu zašeptal:
"Moc mi na Tobě záleží Tome"
°_____°
Zvedni to, zvedni to…černovlasý chlapec přešlapoval na místě a v pravé ruce křečovitě svíral mobil. Toma už sháněl celý den, ale on nějak odmítal mu to vzít. Zřejmě věděl, co jiného má na práci, ale nutně potřeboval s ním mluvit. Vlastně kdyby jenom mluvit. Něco ho k němu táhlo. Že by až takové vřelé přátelství?
"Proboha - co po něm furt chceš?" blonďatá dívka, sedící mu na posteli jej doslova svlékala pohledem a nesnášelo tu jeho hroznou závislost na mobilních telefonech. Nebo spíš na Tomovi. Začínala mít jistá podezření, ale bála se ho na to přímo zeptat. Asi by ji nejdříve nepěkně urazil a pak by jí dal navždy trochu drsný sbohem. A to nechtěla. Rozhodla se vzít iniciativu do svých rukou. Objala Sama zezadu kolem pasu a roztouženě mu vzdechla do ucha. Tohle vždycky zabralo. Samuel odložil mobil někam na stůl a povalil Becky na postel. Tomovi se dneska už stejně asi nedovolá.
°_____°
Večer, když si Tom dopřával jednu z posledních dávek heroinu, kterou ještě měli s bratrem "na skladě" mu z ničeho nic zabrněl v kapse mobil. Stoupl si, vyhodil použitou stříkačku do koše a zašmátral v kapse pro mobil. Bill na něj upíral pohled a přitom si stíhal pilovat nehtíky. " Celej den se Ti snažím dovolat - snad si všimneš alespoň SMSky - změna plánu - co nejdřív se mi ozvi, Sam" stálo v textové zprávě. Momentálně byl ve stavu, kdy mu nedávalo nic smysl a okolí hrálo všemi barvami, takže nebyla možnost, že by se i při volbě rychlého vytáčení dovolala zrovna Samovi. Nechal to tedy být. Uvelebil se Billovi hlavou na klíně a spokojeně podřimoval. Zdály se mu opravdu divné sny. Samé se špatným koncem. A z nějakých nevysvětlitelných důvodů ten špatný konec přivolal Samuel, který se mu jen tak mimochodem do toho snu pokaždé vetřel. Že by to bylo nějaké varování? Bill si po chvilce všimnul, jak se bratr ze spaní potí. Snažil se ho probudit. Cloumal s ním na všechny strany, ale vypadalo to, že vtom snu má Tom s někým nevyřízené účty a ani za nic se nechce vzbudit. Bill začal propadat panice. Tom házel rukama všude možně kolem sebe, až byl trochu nebezpečný. Pak najednou chytl Billa za krk. Ten se začal dusit a plakat zároveň. Kromě drsnějších facek ho už nic jiného nenapadalo, jak Toma vzbudit. Jen zachraptěl: "Tome - vzbuď se prosím - to jsem já - Bill!" v tom okamžiku se Tom probudil a jako v záchvatu se začal svému bratrovi omlouvat a tisknout ho v náručí. Bill se konečně mohl zhluboka nadechnout. Nemohl Tomovi nic vyčítat - vždyť byl stále v říši snů.
"Bille - zlato, promiň, prosím odpusť mi to! Nikdy bych Ti neublížil - přísahám" Tom jej hladil po tváři a sliboval mu oddanost. Bill už ani nevěděl, co si má myslet a radši mlčel.
"Zdálo se mi o Samovi…a…" začal Tom s vylíváním srdíčka. Pro Billa tohle ale byla poslední kapka. Nehodlá poslouchat jakékoliv řeči kolem toho grázla. Vytrhl se Tomovi a aniž by ho nechal dokončit větu - podíval se na ním zklamaným pohledem a odešel do svého pokoje…
Pokračování příště!!
Napsala: Pajutka

8D by VeriNukke

26. září 2007 v 20:09 | Billy |  By VeriNukke
Ježiš kote *IIIIN LOWEEEE* to je sledkýýý <333
By VeriNukke
→ Náhled:
→ Větší obrázek: ( × Click Celý Článek × )