Duben 2007

-> Dokončené

30. dubna 2007 v 19:31 | Billy |  »»»DOKONČENÉ««««

_____________________________» By Me «_____________________________
Billy (alias já xD ):


___________________________» By Me Und... «___________________________
Billy und Karolína:

_____________________________» Ostatní «_____________________________
B-kay:
Autoškola


Disturbed Angel & Cerike:

Enigma:
REDEN

Heidi:
Sprcha
Noc


°°KikuSZenQa°°:


Lucy_

Mykerina:

petrath:
Twincest???

Neublližuj mi! 16.

30. dubna 2007 v 19:17 | Billy |  Neubližuj Mi!
"Já…můžu dál??" zeptal jsem se ho.
"Je to přece i tvůj pokoj, ne??" Pustil mě dovnitř a já se dal do prohledávání pokoje. Dominovala mu manželská postel, v rohu byly nějaká křesílka a televize a samozřejmě obrovská koupelna. Nebyl to typický luxusní hotel. Byl něčím zvláštní…Možná, že to bylo tím, že tu se mnou byl Tom, ale cítil jsem se tady jako doma….
Unaveně jsem se svalil do měkoučkých přikrývek a zavřel jsem oči. Ze všeho nejvíc jsem si teď přál přemýšlet, ale nebylo mi to dopřáno. Tom poletoval po pokoji a nakonec se zavřel v koupelně. Pak už jsem slyšel jen šumění vody ve sprše. Představoval jsem si, jak kapičky vody dopadají na Tomovo nahé rozpálené tělo a hned jsem měl v rozkroku těsno. Vedl jsem v hlavě boj…Mám jít za ním nebo ne?? Ani jsem si nevšiml, že dávno bouchly dveře od koupelny, otevřel jsem oči a v mém zorném se objevil Tom. Byl zabalen jen v ručníku a na břiše se mu leskly kapičky vody. Nemohl jsem se od něj odtrhnout pohledem. Všiml jsem si, že po jeho tváři přelétl letmý úsměv, ale nevěnoval jsem tomu velkou pozornost…Sedl si na kraj postele a já se k němu okamžitě začal přišoupávat. Tom sáhl po svých kalhotách a z kapsy něco vyndal, pak vzal do ruky mobil a začal něco klafat do mobilu. Položil jsem mu ruce na boky a smířlivě jsem ho políbil na rameno. Tom se ale nepřirozeně ošil a nepatrně mě od sebe odtáhl. Koukal jsem na něj dost vykuleně a vůbec jsem nechápal, co to dělá. Proč zrovna když se s ním chci mazlit, musí někomu volat?? To je to tak důležitý?? Očima jsem se ho ptal, komu volá, ale přes Tomovu tvář přeběhl jen vítězný úšklebek. Vůbec jsem ho v tu chvíli nepoznával…Kam se poděl ten jemný a citlivý Tom, do kterého jsem se tak bláznivě zamiloval??? Za chvilku nato jsem uslyšel z telefonu dívčí hlas…No jasný, proč mi to nedošlo dřív…V kapse od kalhot měl číslo na tu kozu, kterou jsme potkali před hotelem…Do očí se mi začali vkrádat slzy, bral jsem to od Toma jako zradu…Otočil jsem se k němu zády a oblečený jsem se zachumlal do peřiny. Musel jsem stále mrkat, jinak bych se tady rozbrečel jako malá holka. Ani neví, jak moc mi tím teď ublížil. Když se Tom smál, jakoby mi vrážel do srdce dýku. Měl jsem chuť ho na místě uškrtit, zamordovat ho…ale nikdy bych to nedokázal…Miloval jsem ho…Miloval jsem ho nade vše, ale tohle tak moc bolelo…
( Tom )
S Kirsten se mi skvěle povídalo. Za chvíli jsem úplně zapomněl na svoji pomstu Billovi a začal jsem se s ní vykecávat. Zapomněl jsem na všechno kolem a do reality mě vrátilo až zapípání mobilu, že baterie je vybitá. Hodil jsem mobil na nabíječku a začal jsem se shánět po Billovi…Všiml jsem si ho až po pár minutách. Ležel na posteli schoulený do klubíčka a přikrývka se nepatrně chvěla. Z toho pohledu se mi málem zastavil dech. Vždyť tohle jsem napáchal já…Okamžitě jsem se vydal k posteli a lehl jsem si za Billa. Ta tam byla nějaká pomsta…Teď byl pro mě hlavní Bill…Jak jsem mohl být tak slepý a tolik mu ubližovat??
"Miláčku…"Položil jsem mu ruku na rameno a Bill se naplno rozplakal. Pokojem se nesly jeho vzlyky a já byl naprosto zoufalý…Poslední dobou dělám jednu botu za druhou…Proč?? Je tak těžké pochopit, že jsem se zamiloval?? Proč se tomu pořád bráním??
"Lásko, prosím, neplač…Bolí mě to…"
"Mě-ě to bol-bolí ví-c…"řekl Bill přerývavě mezi vzlyky. No, řekl, spíš to jenom nesměle špitl.
"Broučí, odpusť mi to, moc tě prosím…."Bill se najednou napřímil a podíval se mi zhluboka do očí. A pak vyřknul to, co mi zamávalo celým mým životem….
"Nezdá se ti, Tome, že děláš jednu botu za druhou?? Mě už na to ale omluva nestačí. Ty budeš pořád stejný. Na co mi je, že jsi pár hodin ten sladkej kluk, když si to potom odnesu týdnem depky. Proč, Tome?? Já ale takhle žít nechci. Neustále mám pocit, že dělám něco špatně. Že ti třeba dávám málo volnosti, nebo já nevím, ale takhle to dál nejde. Ty se nevzdáš holek a já bych se nikdy nevzdal tebe. Akorád bychom se vzájemně trápili. Věř mi, že bude lepší, když zůstaneme jenom bráchové…Všechno bude jako dřív a nejspíš to tak bude lepší. Miluju tě, Tome, a nedokážu bez tebe žít…Ale žít s neustálým strachem z toho, že tě ztratím…To je k nevydržení. Snaž se mě alespoň trochu pochopit…Nikdy jsem nikoho tolik nemiloval, ale tenhle vztah je tolik riskantní…Takhle to dál nejde, lásko…Musíme, musíme to ukončit…Promiň mi to."Bill se na mě podíval se slzami v očích a u mě už si dávno razily cestičku po tváři. Vychrlil to na mě tak najednou, že mi to ještě pořádně nedocházelo. Nedokážu si představit, jaký bude život bez něj..Budu moct být znovu jen jeho bratr??
Pokračování příště!!
Napsala: Lucy

By Una_Hembra

30. dubna 2007 v 18:14 | Billy |  Twincest (B+T)
Klárka mi poslal super kresničku,autor je Una_Hembera........Podle mě má ta holčina fakt talent..Jak v kreslení tak na compu,určitě si pamatujete výtvor co dělala..Ten obrázek je v záhleví,je sice trošku zmenšenej,ale nádhernej =))

NUR IN DIE NACHT

30. dubna 2007 v 17:57 | Billy |  FF by Mykerina
Takže Myky mu poslal další její dílko.takže ho sem hned hážu :D Né že bych toho sme měla málo,ale abych na to náhodou nezapoměla :D:DNjn ta moje sklerotická paměť no :D:D
---------------------------------------------------------------------
NUR IN DIE NACHT
Tak tohle je věnované Sajušce.Zrovna jsme se seznámili a je to supa crazy holčina….Fakt..takže Sají už teď tě mám moc ráda
(Bill)
Venku byla bouřka a já stále nemohl usnout.Bál sem se..Tom byl někde pryč a mě si vůbec nevšímal.Vůbec..Zase bude s nějakou děvkou.Vím to znám ho.Kdyby tak věděl jak moc mě trápí,ale asi mu to bude jedno…
**************
Bill se přetočil na posteli a snažil se usnout.Už měl dost myšlenek na svého bratra,ale nemohl zapomenout.Zapomenout na tu noc.Krásnou noc,kdy za ním Tom přišel a bez jakého kolik dotazu si vlez k němu do postele a začal ho líbat.Na nic se neptal.Jednal.
**************
(Tom)
už dobrou půl hodinu stojí za oknem a moknu.Potichu pozoruji své dwojče,které se převaluje na posteli má ustaraný obličej.Ta noc kdy sem za ním přišel a byl s ním…To bylo tak překrásné,ale zakázané.Proto se to už nesmí opakovat.Nesmí.
Tom najednou zaslechne výkřik z bratrova pokoje.Neváhá a běží domů.Bez klepání vtrhne k bráškovi do pokoje a klekne si k posteli.Obejme jej a šeptá konejšivá slůvka.
(Bill)
Ze začátku sem se lek kdo to je,,ale podle vůně sem poznal Toma..Bez váhání jsem se k němu přitiskl a pomalu jsem se uklidňoval.Nemám rád bouřky.Tomí mě hladí po zádech.Seberu odvahu a políbím jej na krk.Trochu sebou cukne,ale drží.Dodám si odvahy a lehce jej kousnu. "Bille……to nesmíme." Zašeptá mi do ucha,ale nepouští mě. "Tome…už jednou jsme to udělali.Proč ne znova?" zadívám se mu do očí.
(Tom)
Tak moc bych to chtěl zopakovat,ale co následky?Bill nepřemýšlí nad následky.. "Bille….to nejde.Je to zakázané a .." nic víc nestihnu říct.Bill mě políbí.Váhavě mu polibek oplácím.Stále ve mně zápasí ANO a NE.Mysl podporuje NE,ale srdce.Srdce křičí ANO…jednám podle srdce.Pohladím ho po tváři a Bill slastně přivře oči. "Lásko..pojď ke mně"zvedá mě za rukáv.Nebráním se,správně bych měl,ale já ne.Nechci.Vysvleču ze sebe mokré tričko a kalhoty.Lehám si k bráškovi a stále jej líbám.je tak sladký a nevinný.DOKONALÝ.
Dwojčata se spolu mazlila v posteli.Jeden byl na pokraji blaha,jeden stále váhal.Je udivující,že ten váhavý,přemýšlivý je Tom.Kluk který jedná podle impulsu a nad ničím nepřemýšlí.Za to Bill.Ten který vždy přemýšlel teď jedná impulsivně:nemyslí na následky…Následky,které je mohou zničit.
(Bill)
Stále Tomiho hladím po zádech a užívám si ten pocit.Pocit naprostého štěstí. "Tome?" "Ano?" "Já…já ti musím něco říct" zašeptám.Nevím proč mluvím potichu.Nevím.Snad nechci narušit tu krásnou křehkou atmosféru která mezi námi panuje . "poslouchám tě Billi" upozorní mě na sebe Tom. "Já..Víš…od té noci…co jsme byli spolu…já něco sem si uvědomil.
(Tom)
Docela se bojím toho co se mi Bill chystá říct.nechce snad naznačit,že toho lituje. Snad ne.To by mě asik zničilo. "Tak Bille.netrapně a řekni mi to.." pobídnu jej…..
"Tome….já…já ti složil písničku."špitne nesměl….. Vykulím oči a mým srdíčkem se roznese pocit naprostého štěstí. Něžně jej políbím..
(Bill)
Ano složil jsem Tomovi písničku.Psal jsem ji po naši první společné noci.Bál jsem se že to bylo pro Toma jen ..jen poblouznění…
Billovi pomalu tekly slzy po tváři když si na to vzpomněl.Tolik se bál:Proto sedl za stůj popadl svůj blok a napsal text.Text,který mu šel přímo ze srdce.
(Tom)
"Bille??? Nechceš mi to zazpívat?" zeptám se nesměle… "Ty.,..ty bys chtěl?" zeptá se vykuleně,a nejde přeslechnout nadšení v jeho hlase.Kývnu.Bill okamžitě vyletí z postele ke stolu a začne hledat text. Je to na mě moc rychle.. "Mám ho" usměje se Bill.. "Ehmm..Tomí?" "Ano" "já ..já se stydím…."koktne.lehce jej políbím… "přede mnou nemusíš"oddychne si a začne zpívat
rIn mir
wird es langsam kalt
Wie lang könn' wir beide hier noch sein
Tokio Bleib hier
die Schatten woll'n mich hol'n
Doch wenn wir gehn dann gehn wir nur zu zweit
Hotel
Du bist alles was ich bin
Und alles, was durch meine Adern fließt
In Immer
werden wir uns tragen
Egal, wohin wir fahr'n
egal, wie tief
Die
Ich will da nich' allein sein
Lass uns gemeinsam
In die Nacht
Nacht Irgendwann wird es Zeit sein
Lass uns gemeinsam
In die Nacht
Complet
Ich höre
Wenn du leise schreist
Spüre jeden Atemzug von dir
Songtexte Und auch
Wenn das Schicksal uns zerreist
Egal was danach kommt das teilen wir
Songtext
Ich will da nich' allein sein
Lass uns gemeinsam
In die Nacht
Lyrics Irgendwann wird es Zeit sein
Lass uns gemeinsam
In die Nacht
Lyric
In die Nacht
Irgendwann
In die nacht
Nur mit dir zusamm
Liedertexte
Halt mich sonst treib ich
Alleine in die nacht
Nimm mich mit und halt mich sonst treib ich
Liedertext Alle alleine in die Nacht

Ich will da nich allein sein
Alle Lass uns gemeinsam
In die Nacht
Irgendwann wird es zeit sein
Tokio Lass und gemeinsam
In die Nacht

Du bist
Alles was ich bin
Hotel Und alles was durch meine Aden fließt
(Bill)
Potichu zpívám a dívám se na Toma…Usmívá se.,Tímhle mi dodává odvahu.Konečně dozpívám poslední sloku. "Bože…Bille….to…to bylo nádherný"ukápne mu slza. Zrudnu…
"Bille,,,,já ti musím taky něco říct" ztuhnu.jen doufám,že mi nechce říct že je konec.že to byla chyba…Bojím se.
(Tom)
tak a je to tady.. "Bille…..já..ehm….Miluju tě"podívám se mu do očí.Bráška září štěstím. "Tome?Opravdu" kývnu.Bille mě políbí.ten polibek je tak procítěný lásko..Mojí a jeho láskou.Nemůžu už bez něj žít.MILUJU HO.a nejen v noci.
Autor:Mykerina

Tom alá Model =D

30. dubna 2007 v 17:45 | Billy |  Montáže 1
Ehm,žeby si nám Tomša začal přivydělávat modelingem??=D=D
By Morgann

Liebe lässt sich nicht erzwungen 4. III.

30. dubna 2007 v 17:37 | Billy |  Liebe lässt sich nicht erzwungen III.
Trošku sykl a proto jsem čekal až se uklidní. "lásko?" "v pořádku Bille….můžeš."špitne,ale já stále čekám.
Asik po 2 minutách se dám konečně do pohybu.Jemně a pomalu se v něm pohybuju.Nechci mu způsobit bolest.To ne…Ale moje vzrušení už začíná nabírat na intenzitě.Začínám zrychlovat a Tom začíná vzdychat.Už se neudržím a přirážím.Sténám docela hlasitě takže mě Tom krotí.A to tím,že mi bolestivě drtí ruku,ale je to jediný způsob jak mě utišit.
(Tom)
Bille….jestli budeš ještě více sténat tak na nás ten doktor vážně přiletí.už tak je dost riskantní.Bolestně mu zmáčku ruku a on se ztiší. "Tome…lásko.Miluju tě"Chytne mě za dredy a otočí si k sobě moji hlavu.Hladově mě políbí a naposled přirazí.Udýchaně se mi opře o záda.. "Bille…lásko…vím si unavený,ale musíš slézt"vrtám do něj. "já…já vím..minutku"zhluboka dýchá.. "Miláčku..musíš" vrtám furt. Bill ze mě neochotně vyjde a já slezu z postele..Obleču se.Bill si mezitím lehne do postele.Chytnu jej za ruku. "Miluju tě lásko.sem rád že ses mi vrátit…"špitnu mu do ouška a Bill usne.Docela mě ten sex taky zmohl,takže si položím hlavu na Billovu postel a taky usnu….
*****************************
"Tomí…Lásko..vstávej" šeptá mi Bill do ouška… jen zamručím a spím dál.Bill se ,ale nenechá dobýt a lehce mě začne kousat na ušním lalůčku.. "Bille…."vzdychnu jeho jméno
(Bill)
To je ospalec..to je hrozný..Nedám mu pokoj.Vlasama jej šimrám po tváři a tom chtě nechtě otevře oči.nevinně se na něj zaculím.Jen zakroutí hlavou a políbí mě na čelo. "Lásko…za pár ní tě pustí domů ju?" nadšeně kývnu. "Topme?Můžu tě o něco poprosit?" "O cokoliv." "Nedrť mi ruku" Tom mě hned pustí a začne se omlouvat. Začnu se smát.A tím pádem přilákám sestřičku. "Pan Kaulitz už se asi cítí dobře že?" usměje se na mě.Horlivě kývnu a ˇusměv jí opětuji. Tom zase zuří.lehce ho pohladím po ruce.Uklidní se.Sestra odejde a akorát se mine s Davidem. "NO nazdar ty náš simulante" křikne už ode dveří. Sem rád,že ho vidím,ale Tom se zase tváří jako kakabus. "Co je Tome?" zeptá se z vesela Dave. "Nic" zavrčí Tom napruženě. Radši na Davida pokynu ať ho nechá.Naštěstí pochopí a jde ke mně.Začneme kecat o všem možném. "Ty Bille tak mě napadlo.ZA chvilku tě odsud pustí a mi je jasné že se budeš chtít po dvou letech ukázat v tom nejlepším světle vid?" nadšeně kývnu. A Dave pokračuje. "No tak sem se rozhodl ti sem zavolat stylisty. Doufám že ti to nevadí?" radostně mu skočím kolem krku,ale to už je na Toma asik hodně.Zvedne se a jde pryč.
(Tom)
co si o sobě David sakra myslí? Zmetek!!! Doufám,že žárlím bezdůvodně,ale prostě po dvou letech… já nevím sem asik vůl,ale miluju Billa víc jak svůj život a prostě bych nesnesl kdyby…ne to ne…Radši si sednu na lavičku a dám si silný kafe.
(Bill)
David mě drží opravdu pevně. "Ehmm…už ..už mě můžeš pustit" vysoukám ze sebe. Ale David se mi podívá do očí,chytí mou hlavu do dlaní a…on mě líbá. "dav…Davide…co..co to jako děláš" vyjeknu šokovaně. "Bille..promiň..to byl asik je zkrat..Nezlob se..já..já asik půjdu" pustí mě a odchází pryč..Furt sedím na posteli a v hlavě mi to šrotuje.Proč to udělal? A vůbec..proč se o to zajímám.Vždyť to pro mě nic neznamenalo..!!!Nebo…nebo snad jo?!!
(Tom)
David odešel od Billa rychlostí blesku.Neváhám a jdu za bráškou.Bill sedí na posteli a očividně přemýšlí. "Bille,?" cukne sebou. Jdu k němu.. "Lásko co se stalo?"? zeptám se konejšivě. "Nic..nic s nestalo" proč mi lže? "Bille tak jako,ale já myslel,že si nelžeme" postavím se. "T..Tome…on..já..já nemohl..on mě políbil" "CO?!" vykřiknu. Tohle byla kudla do zad.Tohle neměl David dělat.Bill je můj a nikdo se ho nesmí dotýkat.NIKDO.Jen já.Zuřím jak býk. Otočím se ä jdu ke dveřím.. "Tome…kam ..kam jdeš"zavolá na mě Bill.Pomalu se otočím. "Jdu si to sním vyřídit" "NE!!!"vykřikne,ale já odcházím .Nevnímám Billovi prosby ani slzy.
Pokračování příště...
Autor:Mykerina

Singa 2x jinak

30. dubna 2007 v 17:34 | Billy |  Signatures
Kapičku se to roztahuje takže si pls otevřete celý článek =))

Bar

29. dubna 2007 v 11:09 | Billy |  By Heidi
BAR
Bill se nejistě rozhlédnul kolem sebe unavenýma očima a pousmál se na bratra, v okamžiku, kdy se jejich pohledy náhodně střetly. Nebylo to náhodně, samozřejmě, kdyby tomu tak skutečně bylo, nestávalo by se jim to každé dvě minuty, pokud tedy seděli u společného stolu. Nemohli dělat nic jiného, než se vzájemně tiše pozorovat, to bylo všechno, co jim bylo pro tuto chvíli povoleno. Všude kolem nich proudily davy lidí, jim více či méně známých, ačkoliv patřily k jejich doprovodnému týmu, nepřicházeli s nimi při běžném vystupování do styku. Všichni svírali v rukou skleničky a neminula klidná čtvrthodina, aniž by si s nimi někdo nechtěl připít, případně potřást rukou, nebo navázat krátký rozhovor, většinou na stále to samé téma. Pro celou kapelu a jejich společnost byl pronajat místní bar, jako vhodné místo pro oslavu zakončení jejich úspěšného turné, což pro ně pro všechny znamenalo velký oddech a vyhlídky na pár následujících klidných týdnů.
Většina přítomných se výborně bavila, všichni se vzájemně znali, takže s navazováním hovorů nebyl problém. Tom se cítil ve svém živlu, už neuvěřitelně dlouho se neúčastnil žádného z nočních tahů, které dříve pořádával, místo toho, aby trávil čas v klubech a využíval okouzlující síly své popularity přesně jak by se od něj očekávalo, držel se u bratra. Neměl na výběr, večery, kdy zbytek skupiny vyrazil ven, pro ně znamenaly jediné chvíle, kdy mohli být nerušeně spolu a on si nemohl dovolit je takhle promarnit. Nejdříve mu to připadalo svazující, nevěděl, jak dlouho takový režim bude schopen vydržet, při jeho oblibě k nočnímu a všemu s ním spojenému si nedával moc velké šance. Po nějaké době si žádné strádání vůbec neuvědomoval, najednou,m jakoby mu nic nechybělo, nepotřeboval to. Zůstat s Billem o samotě a užívat si vzájemné blízkosti pro něj bylo důležitější než cokoliv jiného, měli tak strašně málo času, každá minuta pro ně představovala velkou vzácnost a nechtěli se jí zříct. Navíc si uvědomoval, jak moc bratrovi vadí, když není s ním, že jeho tehdejší ranní návraty nesl pokaždé s nechutí a prostě na něm bylo na první pohled zřejmé, že nesouhlasí.
Bill na kožené sedačce téměř polehával, protože jej monotónní hudba a šup hlasitě si povídajících lidí mírně uspávala a celkově měl dnes náročný den. Dokonce navrhnul svému producentovi, aby se celé téhle akce nemusel účastnit, protože je neskutečně unavený, čímž byl jeho návrh zamítnut se slovy, jestli se nezbláznil, že všichni tam budou jen kvůli nim a on si nemůže dovolit jednoduše nepřijít. Skrz modravou clonu kouře pozoroval bratra, jak vesele stojí opřený o barový pult a na rozdíl od něj, přímo srší energií a dobrou náladou. Kdyby záleželo jen na něm, po přípitku a několika nutných frázích by se zvednul a odešel, ale nebylo to tak snadné. Věděl, že jakmile se Tomovi dostane do rukou libovolné množství alkoholu, je schopen udělat věci, kterých b později mohl litovat a to on nechtěl riskovat. Raději přetrpí tady, než aby se dozvídal bratrovy avantýry zítra ráno a od někoho jiného. Bylo mu jasné, že jakmile by se odsud vytratil, Tom by ztratil veškeré zábrany, ale pokud je tady, nedovolí si udělat nic nežádoucího. Nechtěl jej hlídat ani kontrolovat, jen ho prostě znal až moc dobře a věděl co od něj může kdy čekat.
Byl trochu rozladěný, ostrá světla jej razila do očí všude bylo příšerné horko, smíšené s cigaretovým kouřem tak mohutně, až klimatizace výrazně zaostávala. Kolem jedné hodiny ranní začali večírek opouštět první hosté a během další pětačtyřiceti minut je následovali další a další, takže netrvalo dlouho a místnost se vylidnila téměř úplně, takže se stala i lehce dýchatelnou. Bill už nevydržel dál čekat, chtělo se mu šíleně spát a vůbec nepředpokládal, že tady bude nucen zůstat tak dlouho. Rázně vstal a okamžitě se musel přidržet nedalekého stolu, jelikož alkohol, který za ten večer vypil, se mu dostal do hlavy snad teprve teď a způsobil nepříjemné mžitky před očima spojené se špatným udržováním rovnováhy. Nakonec se přece jen trochu uklidnil a vydal se hledat Toma, aby už konečně mohli odejít domů, kde se už nemohl dočkat vlastní postele po sérii těch mnoha hotelových. Narazil na něj teprve na toaletách, kde si oplachoval ruce studenou vodou a překvapeně se na Billa podíval. "Ale ale, nepřebral jsi trochu?" pousmál se na něj. Bill pohodil vzpurně hlavou, což neměl dělat, protože jej to přinutilo znovu se opřít o zeď, aby se neskácel k zemi. "Nepřeháněj. Pospěš, už chci jít domů, kvůli tobě tady trčím celou noc". "Kdybys nebyl žárlivý, mohl jsi už dávno ležet v posteli" upozornil jej Tom a škádlivě na něj stříknul několik kapek vody ze svých rukou.
Když kráčeli úzkou chodbou, jej lehce podpíral, protože měl strach, aby se mu znovu nezatočila hlava. Dotýkal se jeho boků a dlaň mu už po několikáté sjela na bratův zadek, v jeho obvyklých obepnutých kalhotách, které i přes nejmenší velikost a dodatečné zúžení nosil téměř až pod ním. Na Billa teď působil jakýkoliv kontakt mnohem intenzivněji než obvykle, proto se k bratrovi tisknul více než bylo potřeba. Většinou to nebýval on, kdo si v jejich dvojici jako první říkal o sex a doteky, nechával iniciativu na Tomovi, spíš se nechával svádět, než aby se on sám o něco pokoušel, tento způsob mu vyhovoval. V jednom okamžiku se neovládnul a prudce natlačil Toma na zeď téměř na konci chodby, kde vedle dělalo dvěma lidem problém jít vedle sebe, aby se tam vůbec vešli. Tom byl trochu konsternovaný, nebylo tady ani to nejmenší osvětlení, všude vládla tma. Cítil bratrův zrychlený dech na svém krku a jeho ruce, jak pátrají po jeho těle a tisknou jej ještě pevněji ke zdi. Nemusel čekat dlouho a Billov rty se hladově vpily do těch jeho a nenechaly jej na pochybách o tom, kam bratr směřuje. Dychtivě si hrál s jeho jazykem a několikrát se otřel svým rozkrokem a ten Tomův. Bratr jej od sebe na chvíli překvapeně odstrčil. Takhle jej vůbec neznal, vždycky se musel snažit on sám, Bill spolupracoval, ale nikdy se jej nepokoušel dostat jako první. Nevěděl, jestli se prostě rád nechává získávat, nebo mu tyhle věci jednoduše nejdou.
Teď si ale uvědomoval, jak příjemné by bylo, kdyby Bill převzal hlavní roli častěji, působilo na něj neskutečně vzrušivě, když někdo na první pohled tak čistý jako bratr si vyžadoval jeho bezprostřední blízkost a ten pocit z něj přímo sálal. "Vydrž to, postel bude pohodlnější než tohle" zašeptal mu Tom jemně do ucha políbil jej něžně na krku. Bill musel hodně bojovat sám se sebou aby ovládnul svůj chtíč a kývnul na bratrovu nabídku, která byla samozřejmě logická, ale pro něj lehce bolestná. Konečně pustil Toma aby se protáhnul pod jeho pažemi a následoval jej do hlavní místnosti, kde strávili celou dnešní noc, aniž by jeden na druhého sáhli. Jejich překvapením bylo absolutní prázdno. Všichni hosté byli pryč, včetně producentů, kteří zřejmě měli za to, že hlavní hvězdy už také odjeli domů a zůstával jen personál, který právě dával do pořádku hlavní sklad, kde bylo uskladněno veškeré pití. Byli tady sami, úplně sami, což v nich vzbuzovalo stále větší a větší touhu. Nemuseli si vzájemně nic říkat. Tom vyhledal bez otálení bratrova ústa a byl rozhodnut pokračovat v tom, co před několika minutami přerušil. Proč to odkládat, když teď mají naprostou volnost? Bill jej líbal tak silně, až jeho rty bezprostředně zrudly a dostaly krvavý nádech, zvlášť, když je bratr tolikrát skousnul mezi zuby a následně ošetřil svým horkým jazykem.
Mezi polibky se pomalu přesouvali k barovému pultu, až se Bill ocitnul na jeho okraji a objal bratra kolem krku. Tom byl natolik hnaný svým vzrušením, že jej okamžitě pevně chytil za zadek a opatrně vysadil přímo na bar, který naštěstí nebyl nijak vysoký a oni mohli pokračovat ve svém laskání. Přitáhnul si Toma za lem trička těsně k sobě a obemknul jej svými stehny. Hlasitě zavzdychal, když jej Tom chytil dlaněmi za boky a vzrušivě jej po nich hladil. Bill cítil, jak mu mezi polibky rozepíná pomalu a beze spěchu knoflíky na černé úzké košili a odtrhává se od jeho vlhkých rtů, aby mohl ochutnat jeho kůži na světlé hrudi, kterou látka postupně odhalovala. Bill vykřiknul, když vzal bratr do úst jeho bradavku a jemně ji třel mezi svými zuby, přičemž se nahnul k nádobě s ledem vzdáleném od něj jen několik centimetrů. Vzal do rukou jednu kostku a neskutečně dráždivě a pomalu jí přejížděl po Billově hrudi, po níž za okamžik stékaly studené pramínky rozpuštěné vody. Když kroužil ledem po dobou jeho bradavkách, slyšel jen bratrovo tiché sténání a jak se jej stále intenzivněji snaží přitisknout blíž ke svému klínu. "Jsi strašně nedočkavý" vyčetl mu se smíchem Tom. "Víš jak dlouho se musím obvykle snažit já, abys mě pustil k sobě do postele?"
Bill k němu zvednul oči zastřené touhou a ušklíbnul se. "Jsi tam každou noc, pokud je to možné". Tom jej políbil na čelo. "Taky už vím co na tebe platí". Něžně se přesunul k jeho břichu a vytrvale jej laskal svým jazykem, dokud nebylo mírně vlhké. Bloudil po něm bříšky svých prstů a druhou rukou hladil Billova stehna, která jej silně obemykala, ale stačil jediný dotek do jeho klína a stisk okamžitě povolil doprovázený slastným vydechnutím. Ve chvíli, kdy měl opět Tomův jazyk v ústech a jeho ruce na svých bocích, které silně a rázně třel, bylo jeho vzrušení natolik silné, že si sám přitisknul jeho dlaň na rozkrok. Tom vycítil, že mohl postoupit dál a položil bratra na desku baru úplně. Bill ležel zapřen na loktech a pozoroval bratra, jak se vší jemností rozepíná zip u jeho kalhot a vychutnává si pohled na jeho napnuté spodní prádlo, které z něj následně stáhnul také.
Bill musel zaklonit hlavu hned jak bratr párkrát zapohyboval rukou na jeho vzrušení. Skutečně věděl co na něj platí. Vzal jej pomalu do úst a jen zlehka a opatrně jej začal zpracovávat. "Víc" poručil si Bill, protože byl od bratra zvyklý na větší razanci, která jej doopravdy uspokojovala. Tom jej však neposlechnul a dál pokračoval jen ve velice mírném dráždění, které Billa sice vzrušovalo, ale ne tolik aby vyvrcholil. "No tak!" zvednul hlavu. "Jen klid" utišil jej Tom a přestal jej uspokojovat ústy. Ani to neměl v úmyslu. Místo toho si k bratrovi stoupnul zády a sám se zbavil kalhot i prádla. Bill jej chytil za vlasy, čímž jej přinutil zaklonit hlavu, aby mu mohl věnovat několik horkých polibků. Při laskání jeho rtů si k sobě bratra stále víc přitahoval volnou rukou jej chytil za levý bok. Tom si málem skousnul ret ve chvíli, kdy do něj prudce vniknul, protože to bylo nezvyklou silou, kterou od bratra neočekával. Přesto už po několika krátkých pohybech začal pociťovat své vlastní vzrušení, vycházel Billovi vstříc a neubránil se občasnému hlasitému zasténání, když do něj pronikal stále hlouběji. Nechával veškerý rytmus a rychlost na bratrovi, záleželo mu na tom, aby se to líbilo především jemu.
Bill se jej snažil hladit na hrudi a chvílemi se zlehka dotknout jeho rtů, ale dělalo mu velké problémy soustředit se na něco jiného než na pravidelné pohyby, které mu způsobovaly neskutečnou slast a po těle rozprostíraly nádherné teplo, což bylo jasným znamením toho, že se blíží jeho vrchol. Ještě rychleji a silněji si k sobě bratra přitahoval a nesnažil se ani skrývat prudké vzdechy, které se mu draly z úst. Netrvalo dlouho, co si k sobě pevně Toma přitisknul a zasténal. Potřeboval, abys ním ještě chvíli setrvával v tomto sousoší než bude schopen se dostatečně uklidnit. Zatím jen nabíral dech a poslouchal zběsilý tlukot svého srdce, které mu mohutně pulsovalo hrudí. Znovu si naklonil bratrovu hlavu tak, aby jej mohl políbit. Pomalu z něj vystoupil a něžně jej objal. Ty společné chvíle po jejich milování pro něj byly skutečně důležité, dotvářely to všechno kolem, přesvědčovaly jej o tom, že mezi nimi jde také o vzájemné emoce, což jej nesmírně uklidňovalo. Teprve po několika minutách se sesunul za Tomovy pomoci z baru a nemotorně si začal oblékat kalhoty. Když konečně zvednul hlavu, jeho zrak se nevěřícně zastavil na jednom z číšníků, který je dnes v noci obsluhoval, stojícím s mycí houbou v rukou pouhé dva metry od něj, s nejistým výrazem ve tváři. "Ehm, myslíte že bych už mohl tu desku vyleštit, nebo budete pokračovat?"……
Autor:Heiedi

-> TH-Spring Nicht

29. dubna 2007 v 10:39 | Billy
-> Foto

Copak to Billda ukazuje =D

29. dubna 2007 v 1:10 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
Ehmmm...No cool avatar..Jako dost by mě zajímalo co to Billda ukazuje za velikost =D možná víte na co narážim.......ano na twincest,pořece jestli spolu něco mají tak Billda musí vědět délku Tomova ehmm.víte čeho =D a co by se jinýho takhle ukazovalo??hmmm.zlvlášní =D=D
NO co si otom myslíte vy?? =D

Počítadlo

28. dubna 2007 v 22:35 | Billy |  Moje Kecy
Ehmmm takže jelikož mi nějak nešlo počítadlo v TopLitu tak sem dávám tohle..Snad už to pude =))

WSUE 1.

28. dubna 2007 v 21:16 | Billy

-> TH-Der Letze Tag

28. dubna 2007 v 20:20 | Billy
-> Foto

Rette Mich 2.

28. dubna 2007 v 19:58 | Billy


-> TH-Rette Mich

28. dubna 2007 v 19:40 | Billy
-> Foto

2 animky z RTL-Stern TV - 25.04.2007

28. dubna 2007 v 18:44 | Billy |  Avatars
Tak z tý druhý totálně nemůžu =D=D Výtlem.=D=D=DBlog de tokio-hotel2 : • • #1 Source Francophone de photos du groupe Tokio Hotel • • TOUTES LES PHOTOS DU GROUPE, Animation-RTL-Stern TV - 25.04.2007

TTM animace

28. dubna 2007 v 18:40 | Billy |  Animations
TTM6.gif
tokiacci-th.blog.cz
TTM2.gif
tokiacci-th.blog.cz
tokiacci-th.blog.cz
Obrázek “http://tokio-hotel2.blog.jeuxvideo.com/images/gd/1177707616.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://tokio-hotel2.blog.jeuxvideo.com/images/gd/1177708773.gif
Blog de tokio-hotel2 : • • #1 Source Francophone de photos du groupe Tokio Hotel • • TOUTES LES PHOTOS DU GROUPE, Animations-Monsoon

-> Liepzig(Arena)

28. dubna 2007 v 18:19 | Billy
-> Foto

Foto-Arena 1.

28. dubna 2007 v 18:06 | Billy

Na koncertě

28. dubna 2007 v 17:43 | Billy |  Twincest (B+T)
Ehm co k tomu dodat?Žeby twincestní pohledy nažilo?? LIVE =D