Noční Můra [Cartney a Mykerina]

5. března 2007 v 21:37 | Billy |  FF by Cartney
Takže Cartnej mi poslala dvě úžasný povídky a stojej vážně za přečtení.Takže až budete mít čas určitě na to koukněte je to super.Dneska vám sem hodim jednu a zítra tu druhou...Doufám že vám to nebude vadit..Snad ne =))....Takže pohodnle se usaďte a puste se do toho ...Jo a ještě menší upozornění,je to jakési "sado maso" takže kdo na to nemá nervy,žaludek a tak,tak to radši nečtěte...Tak to bylo jen takové malé upozornění ....Billy <3
--------------------------------------------------------------------------------------
Černovlasý kluk šel domů ze své "práce", která byla pro něj dost ponižující, ale z něčeho žít musel. No co zavlnil boky, svlékl se a dostal prachy. Tak to chodilo pokaždé. Do tváří mu foukal studený vítr a pak aby toho nebylo málo začalo pršet. Myšlenkami už byl doma, kde jej uvítá bratr a společné usnou. Jenomže ze snění jej vytrhla až příliš krutá realita. Něčí ruce jej zatáhly do vedlejší tmavé ulice. "Kdo jste? Pusťte mě... prosím" škemral. Nelíbilo se mu, že někdo cizí na něj sahal na intimních partiích jeho těla. "Ale no tak chlapečku. Neškub tolik sebou, bude se ti to líbit," zněl mu v uších střehotavý hlas nejspíš nějakého z místních oplzlých úchylů. Začal panikařit, bál se co se stane.
Kousl ho do krku,ale velmi surově "Já...prosím..nechte toho," zaprosil opět,ale žádná odezva.Ten chlap ho povalil na zem a plnou vaho si na něj lehl.Vyrazil Billovy dech.On tak křehké stvoření a teď leží pod takovým... ehm... no hnusným slizákem. Konečně našel odvahu vzdorovat. "Řekl sem nechte mě!" vyštěkl a kopnul jej. "Tak to sis podělal!" zavrčel, otočil ho a nechutně to do něj napral.
Billovy se po jemných tvářích řinuli oceány slaných slz. Byl na smrt vyděšený, po celém těle se klepal a jenom bezvládně ležel na špinavé zemi. Po pár minutách utrpení přestal. Vyšel z něj a jednoduše utekl.
~ ~ ~ ~
"Nééé" zaufale zakřiček. Bratr se vzbudil a po zjištění, že člověku vedle něho se nejspíš zdá ona noční můra s ním začal jemě klepat: "No tak probuď se. Všechno bude dobrý. Byl to jenom sen. Ošklivej sen," Bill celej spocenej se probral a vrhl se na své dvojče, které to nečekalo a spadlo z postele.
"AU" zakňučel Tom. Bill se neomluvil.Jen seděl tupě zíral do zdi. "Bille? Lásko? Zase ten odporný sen?" zeptal se opatrně. Bill kývl a okamžitě se přitisknul k Tomovi. "Tome... já... tolik bych se s tebou chtěl milovat, ale nemůžu... né po tom snu," zavzlykal nahlas. "Pšššt... klid lásko... do ničeho tě nenutím... já počkám," Bill se ale rozhodl. Vstal a leh si na postel. Tom nechápal, ale za moment mu to došlo.
"Tohle nejde" zakroutil hlavou. "Ale co když se ten sen splní a pak ti už nebudu moci dát to co chci? Co pak?" rozvzlykal se na plné kolo. Bratr se k němu přitulil a přehodil přes ně peřinu. "Neboj nikdo ti neublíží, slibuju" hladil jej po splyhlých vlasech a studených zádech. "Ale když já..." nedořekl a Tom jej políbil. Spíš se jenom otřel o jeho rty těmi svými a přejel po nich jazykem, ale ro mu ke štěstí stačilo. Aspoň do té doby.
Do doby, než Bill přitlačil svou ruku na Tomův rozkrok... Tom zaténal..."Bille....já něco sem ti řekl" namítal..." Já tobě ale taky. Tome já... žádám tě... je to to nejcenější co ti ze sebe můžu nabídnou a já chci abys to byl ty kdo si to vezme. Né nějaký oplzlý bezdomovec." Tom kývl, ale stále váhal. Věděl, že to Bill chce, ael zárověn si nebyl jistý jestli to chce on.
Jenomže tomu svůdnému pohledu, jaký na něj bratr upíral se odolat prostě nedalo. Začal jej hladově líbat, jako by jej už nikdy v životě neměl vidět, nesměl se jej dotknout... Rukama bloudil po jeho hrudníku a naplno si jej užíval. Věděl co příjde, ale chtěl, aby s toho měl i jeho bratr nějaké hezké zážitky a ne jenom bolest.
Stále jej hladil... hladil jej všude kam jen dosáhl... Bill slastí přivíral oči... "Tome... tolik tě chci" zasténal. Tomajz se usmál... líbila se mu ta představa, že mu dá Bill něco co ještě nikomu... Konečně se odhodlal. Bill se přetočil na břicho... těšil se, ale na druhou stranu se i bál... Jenže vzrušení bylo silnější... "Bože tome dělěj" zasténal o5, ale v tom momentě se mu zase zjevil ten sen. Úplně ztuhnul. Tom mu mezitím stáhnul boxerky a už už se chystal "Nedělej to," zparosil Bill, ale Tom to zaregistroval pozdě.
"Nééé prosím přestaň. Nedělej mi to, já nechci..." řval jako by ho z kůže drali. Tom jen valil oči a zezadu jej odejmul. Jenomže Bill byl jako zhypnotizovaný. Byl úplně nepříčetný, pořád zoufale ječel, svíjel se a po tvářích mu tekly slzy. Před očima viděl toho hnusného chlapa ze snu a myslel si, že je to skutečnost. Že místo jeho brášku si jej bere onen muž. Celej hořel, jako by měl čtařicítky hořečky a nepřestával křičet.
"Bille... kklid... to sem já," konejšil ho, ale Bill se dále zmítal jako šílený... Tomovi nezbývalo nic jiného, než bratra propleskout, ač nerad, musel mu jednu natáhnout. Bill se vpzamatoval "To... Tome... já promiň" zakňučel a schoulil se mu do náruče. Zase se rozvzlykal. "Billí miláčku klid... to... to bude dobrý..." "Nebude... už nejsme schopen ti ani... bože ja se tak bojím... Tome že mu v tom zabráníš. P... p... prosím slib mi to."
Popadl Billa za ruku a táhl jej ven z pokoje. "Kam... kam mě to vedeš?" měl strach co když se na něj naštval? "Do koupelny. Úplně hoříš, musíš se schladit," odvětil a i když se mu do toho nechtělo, nasáčkoval jej do vany a pustil na něj ledovou sprchu. Klepal se jako ratlík a drkotal zuby, ale po pěti minutách horečka ustoupila. Tom jej zabalil do huňaté osušky a v náručí odnesl zpět do postele.
"Tome... já... já promiň... nechtěl sem," omlouval se Bill o5 a znova. "Billi klid... nic se nestalo..." konejsil ho Tom, ale i přes to vse byl stále nehorázně vzrušený. Potřeboval se toho tlaku zbavit. Chtěl odejít, ale Bill si toho všiml. "Tome... já... ehm ještě ti ho zvládnu vykouřit," nabídl se.
"Jenomže to po tobě nemůžu chtít," nesouhlasil Tom. Jak by se pak cejtil? Chudák jeho bratr trpí už dost dlouhej čas nočními mouramy a on jej bude nutit k orálnímu sexu? Tak to v žádném přápadě, tak to nejde a navíc, co kdyby se zas lekl a ukousl by mu jej? No na to raději ani nepomyslet, dyť to by byla tragédie. Ale i přes to jej ta představa lákala. No za ty noci byl už Bill pořádné vycvičenej a uměl Toma pokaždé dokonale uspokojit.
Tom dále přemýšlel, ale jen do té doby, než Billova ruka sklouzla na jeho chloubu. Slastí se celý prohnul. "Bille... nedělej to," zavzdychal... "Proč? Ty mě nechceš?" zesmutněl. Tohle Tom nechtěl. "Miláčku to víš, že tě chci, ale já... prostě… měl bych špatné svědomí… a... a…" Tom nedořekl. Bill jej začal jemňounce líbat a Tom nedokázal odolávat.
Přivíral oči slastí a vnímal pouze bratrovu pohybující se ruku. Ale pořád jej v hlavě něco hlodalo a krysy to rozhodně nebyli. Najednou se cítil tak sobecký, až mu se sebe bylo špatně. "Bille, prosím přestaň," snažil se, ale neposlechl jej. "No tak něco jsem snad řekl ne?" zvýšil hlas, ale opět nic. Navíc jej vzal do úst a to už měl fakt co dělat. Jenomže svědomí bylo silnější a tak jej od sebe odstrčil. Ale z následky nepočítal. Bill se naplno rozvzlykal."Bille... já... promiň... ale prostě nemohl jsem," chtěl ho obejmout, ale Bill se nenechal. "To jsem v posteli tak hrozný? Asi jo! Holka ti to udělá líp vid?!" ječel téměř hystericky. "Sakra vzpamatuj se!" zaječel na něj Tom. Bill stuhnul a úplně se rozklepal. "Bille…" chtěl ho pohladit, ale Bill se zvedl a utekl do koupelny.
Neváhal a rozběhl se za ním, ale před nosem mu zabouchl dveře. Přetahovali se, ale Tom nakonec zvítězil. "Bráško co to provádíš? Jak můžeš tohle jenom říct? Já tě nepovažuju za svoji hračku víš? Pro mě seš mnohem důležitější a nevím proč by ses měl pokaždé obětovávat ty. Pokaždé, když jsem ti to chtěl taky dopřát, odmítl si mě. Víš už mě nebaví jenom brát. Do prdele co to nechápeš? Taky chci i dávat. Pro mě seš to nejdůležitéjší co mám a tohle jak se chováš. Nechápu tě. Proč?" chrlil vodotády slov. Konečně je ze sebe dostal. Oddechlo se mu, ale chtěl slyšet co na to teď řekne jeho dvojče, které kouká s otevřenou pusou.
"Ehm... Tome... já… se stydím," zrudnul a utřel si slzy. Tom vytřeštil oči. "Jako přede mnou?" kývl. "Bille... lásko… a proč jsi mi to neřekl? Mohlo se to vyřešit. Mohli jsme si promluvit a nemuseli jsme se hádat." Bill se mu vrhl kolem krku a zase se rozvzlykal. "Pšííít... Bille… klid... přede mnou se nemusíš stydět" "ALe… ale... ty sny... bože... já z nich mám panickou hrůzu."
Tom bratrovi pomohl na pracku a začal jej líbat. Po pár minutách to byly opravdu dravé polibky. Jenomže Tom nechtěl zůstat jenom u toho. Chtěl to bráškovi konečně dopřál a tak neváhal a začal se přesouvat níž. Laskal jej na krku, po chvíly na hrudníku, kde si pohrával s jeho bradavkami, až se Bill začal prohýbat a mírně vzdychat. Zablýskalo se mu v očích. Jazykem mu přejížděl po vytetované hvězdičce a rukama mu mnul boky. Na Billa to působilo čím dál víc a víc. Položil své ruce na bratrovi ramena a začal si jej tlačit tak, kam potřeboval. "Tak co, už se nestydíš?" zvedl k němu pohled. "Ani trošku. Hlavně už dělej," zasténal Bill a čekal, co bude dál. Tom mu pomalu stahoval úplé boxerky, chtěl jej vydráždit ještě víc. Když už si s ním může dělat co chce, tak toho chtěl patřičné využít. Prádlo odhodil někam za sebe a jemně přejel dlaní po jeho vzrušení. Bill se neudržel a vykřikl slastí.
Musel trochu tlumit jeho steny. Byly moc hlasité. Líbal jej a zároveň zpracovával rukou. Bill sebou všemožně šil a zmítal se. Z toho vzrušení se mu točila hlava. "Tomeeeeeeeee" zasténal. Tom poznal co se v bratrovi odehrává. Přestal jej laskat a sám si sundal kalhoty. Bill na něj nechápavě hleděl. Tom se k němu otočil zády. "T… Tome... tohle..." "Bille klid je to tvoje první noc... musíš si ji užít a nenuť mě, abych tě k tomu donutil," "Vážně můžu?" "Lásko už se neptej a jednej" Bill kývl a pomaličku ho do Toma zasouval.
Když ho měl v něm celého, začal pomalu pohybovat boky. Jenomže to mu nestačilo a tak pořád zrychloval až nakonec začal přirážet. Byl plnej vášně, řval slastí a dost tvrdě šoustal své dvojče. Tom byl v šoku a myslel si, že je to jenom sen, že má teď pro změnu noční můry on. Vždyť tohle nebyl jeho Bill, ale nějakej sadomasochista, co jej při tom ještě škrábal na zádech.
Vůbec jej nepoznával. Byl jako urvaný z řetězu. Přirážel až to Toma bolelo. "Bille... prosím… to bolí," zakňučel, ale Bill nereagoval. Jen hlasitě zasténal. "Přestaň," vykřikl, až se Bill lekl. Tohle jej dokonale probralo. "T… Tome... já... omlouvám se... tohle sem nechtěl...míiláčku promiň," začal Bill vzlykat a opatrně Toma opustil. Chudák Tom si chtěl sednout na vanu, ale nešlo to. Bill se mezitím zchoulil do klubíčka v rohu a čekal co se stane. Bál se jak Tom zareaguje. Všiml si že je nepříčetně naštvaný. Tom se zvedl a šel k němu. "Tak ty máš rad sado maso jo? Uvidíme jak se ti bude libít tohle," zasmál se a surově Billa vytáhl na nohy a dotáhl ho k postely. Tam jej zhodil na břicho a přivázal.
"Tome? Co... co chceš dělat?" zeptal se ze strachem. Bratr jej jemom políbil na krk a patřičně si jej označkoval zuby. Uslyšel drobné usyknutí, které přerušil hlasitý zoufalý výkřik, co se vydral Billovi z úst, když do něj prudce vešel. Oplácel mu to stejně, jako to dělal bratr němu. "Au... to bolí... nech toho..." ječel, ale dvojče jej neposlouchalo. Jenom si přiráželo a slastně vzdychalo. No a aby Bill pak neprotestoval, že on se neudělal, tak až z něj Tom vyšel, hezky jej vzal do úst a začal kouřit. Billovi stékali po tvářích slzy, ale nakonec dospěl k orgasmu a hladově políbil Toma.
"Tome... proč jsi byl tak zlý?" zeptal se opatrně. "Já? Ty sis začal. Bille, ani nevíš, jak moc mě to bolelo a bolelo mě ještě víc, že jsem ti to oplácel, ale já musel," Bill chápavě kývl a pak Tomovi usnul v náruči.
THE END
Auror:Cartney a Mykerina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tu??

..Klikni sem..

Komentáře

1 k.l.a.r.a k.l.a.r.a | Web | 5. března 2007 v 22:13 | Reagovat

wow, to je boží .. nevím co jinýho k tomu dodat .. snad to stačí :D

2 Maky Maky | 30. října 2007 v 17:38 | Reagovat

sado maso je nej:-D

3 Abby Abby | 10. dubna 2008 v 20:13 | Reagovat

Souhlasím,nevím,co proti tomu TOLIk lidí nemá ráda...xD

4 Nikusqa Nikusqa | E-mail | Web | 19. května 2008 v 19:49 | Reagovat

klaaaaaasneeeee

5 Abby Abby | 27. května 2008 v 21:43 | Reagovat

Ehm,teď,když to čtu po nějaké době,vůbec se mi to nelíbí..:(

6 Tara z Hvězdy Tara z Hvězdy | 15. září 2008 v 17:18 | Reagovat

Vypadá to, jako by ta Billova noční můra vycházela z jeho utajených sklonů. Zas na druhou stranu - proč by ho pak ten sem tak strašně děsil? Ale o tom to asi být nemělo, mělo to asi být o tom násilí dávaném a přijímaném. A proto mi to taky nesedlo, chyběl tomu nějaký další rozměr.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama