Leden 2007

Bill und Tom

31. ledna 2007 v 14:49 | Billy |  Twincest (B+T)

Moje práce 5

31. ledna 2007 v 14:18 | Billy |  Moje Tvorba
WoW už pátá moje práce která je uveřejněná na blogu =DD

Moje práce 4

31. ledna 2007 v 14:15 | Billy |  Moje Tvorba
Mno tak zase jedna "trošičku" větší prácička =DD

Mazec??

29. ledna 2007 v 20:54 | Billy |  By Heidi
Mno tak tohle je z jednejch anti stránek a je to fakt hustý,ten konec až trochu nechutnej.No ale posuďte sami
,,Dneska to bylo parádní," vydechl Tom a svalil se na bíle povlečenou postel. ,,Některý ty holky byly fakt super. A ochotný," rozesmál se.
,,No jistě…samý dávačky. Copak ti nejde o nic jinýho?" zeptal se podrážděně jeho bratr Bill, zatímco si odličoval řasenku.
,,Ne nejde. A ty by sis měl taky začít trochu užívat, nebo si v dalším čísle Brava dozvíš, že seš určitě gay," zaútočil Tom na své dvojče.
,,Tak to se pleteš, brácho. Dozvím se tam, že jsem lesba," konstatoval smutně Bill a vyhodil odličovací tampónek do koše. Tom se rozchechtal tak, že si málem přišlápl dredy, které měl beztak plné brouků. Když byl konečně schopen slova, rádoby svůdně se podíval na svého bratra.
,,Buď rád. Holkám to nevadí a víš kolik frajerů si vyhoní péro nad tvojí fotkou, než zjistí, že jsi kluk? Co já bych za to dal," dodal tiše. Bill se překvapeně napřímil a nechápavě se na Toma podíval.
,,Co na mě tak vejráš? Šokuje tě to hodně?" vztekal se ,,dinosaurus" (pro pomalejší: Tom).
,,Ty seš…ty seš…teplej?" vyhrkl Bill. Ruce se mu třásly tak, že si málem nebyl schopnej odlakovat nehty.
,,Ale ne, ty pako. Já sem bisexuál," řekl samolibě Tom, zatímco pozoroval zadek svého dvojčete. Měl krásný výhled, protože Bill zrovna lovil pod stolem víčko od odlakovače.
,,No a jaktože to nevim?" ozval se zpod stolu deBill.
,,Už to víš."
,,No to brzo," zamračil se.
,,Jen si nemysli, brácho, já to taky nevim moc dlouho. Uvědomil jsem si to..ehm…no prostě nedávno," trochu se zakoktal Tom. Chvíli bylo ticho. Oba se starali o svou večerní ,,hygienu" a nevšímali si druhého. Asi v půl jedenácté zalehli do manželské postele. Tom si čím dál víc uvědomoval, že se klepe. Pro někoho, komu se líbí obě pohlaví, byl Bill zcela neodolatelný. Nevybouřené hormony se mu začaly ukládat na určitém místě.
,,Ehm, Tome?" ozval se Bill.
,,Co je?" zavrčel dotázaný. Musel se koncentroval, aby se na bratra nevrhl a on ho takhle vyrušuje.
,,Šukal si s ňákou dneska? Taková ta bloncka, jak se na tebe furt lepila, ta vypadala dobře," vyzvídal Bill. Tom jen tak tak potlačil vzeklý výkřik. Tohle mu snad dělá schválně.
,,Nech toho," zavrčel.
,,Co je?" nechápal jeho bratr. Na něco takového nebyl zvyklý.
,,Provokuješ mě," pokračoval nezměněným tónem Tom. Bill to začal považovat za vtip.
,,No a co se stane, až tě vyprovokuju?" zeptal se.
,,Tohle," zařval Tom, vrhl se na svého bratra a začal ho líbat. Bill překonal počáteční šok a uvědomil si, že se mu to líbí. Že se mu to velmi líbí. , Asi ve mně opravdu bude něco holčičího´, pomyslel si, zatímco stahával ze svého bratra pyžamo velikosti XXXL.
Tom rychle sundal svému bratrovi veškeré oblečení. Už delší dobu po tomhle toužil a žádná sebeochotnější bloncka mu z hlavy nedokázala vymazat Billa. Luxusní pokoj byl svědkem jejich vášně. Tom byl kluk a Bill holka (což není nijak překvapující). Nebudeme si nic namlouvat, chlapci zdaleka nebyli tak zkušení, jak se tvrdí v Bravíčku. Řídili se ovšem heslem Carpe diem (užívej dne… v jejich případě ovšem spíš noci), takže pokračovali. Kouřili se navzájem .V pornu by nepochodili. Vypadali trochu jako z chudých afrických zemí, žebra se jim fakt dala počítat. Tomovy dredy se jim pletly, kde mohly. Ti dva úchyláci si toho však v nejmenším nevšímali a jeli dál. Postel vrzala, paparazziové tiše fotili a fanynky omdlévaly. Jeden po druhém se vystříkali a padli si do naruče nádherně uspokojení. Bohužel se nepodařilo zajistit nějaké fotografie, veškerý materiál byl zničen. 101 z přítomné stovky fotografů se totiž pozvracelo a tím nenávratně poškodili své fotoaparáty. Co z toho vyplívá: POKUD TRPÍTE BULIMIÍ, VYKAŠLETE SE NA BRČKA, TUŽKY A PRSTY A PUSŤTE SI TOKIO HOTEL!

Co řek Tom o jejich budoucnosti??

28. ledna 2007 v 17:50 | Billy |  Twincest (B+T)
Tak z tohodle nemůžu.Já když sem to četla tak sem se u toho normálně rozbrečela.Je to tak "romantický" ach bože já nemůžu :D
BUDOUCNOST:
Až se jednou odstěhujeme z domova, chceme společně založit WG. Neumím si představit, že jednou budu bydlet bez Billa. Bez Billa se budu cítit úplně sám. Jediné, co nás může rozdělit, je smrt…

Omluva+Záhlaví

28. ledna 2007 v 15:28 | Billy |  Info O Nás
Takže chtěla bych se omluvit že sem sem včera(27.1.) nic nedala,celej den mi nešel net.Byla sem s toho fakt nanervy,ale zase to mělo jednu víhodu.Měla sem čas a tak sem si hrála s Protoshopem a díky včerejšímu výpadu netu se zrodilo první ofociální záhlaví blogu.Hrála sem si s tim asi půlku dne.Pak sem dělala ještě nějaký montáže,ale s toho záhlaví mám fakt velkou radost.Njn tak už končim a du se věnovat upravě blogu.Musim ještě sladit písmo atd.Aby to vypadalo k světu.Tak zatim a pište pls do komentářů jak se vám to záhlaví líbí.Dík moc Billy

Moje práce 3

26. ledna 2007 v 22:40 | Billy |  Moje Tvorba

Něco O Mě

26. ledna 2007 v 21:17 | Billy |  Info O Nás
No tak ted´ mi tak jaksi došlo,že tendle blod tu už je nějaký pátek a vy ani pořádně nevíte komu parří =D Mno tak vám napíšu nějaký to info o mě.No tak asi začnu tim že se menuju Ady,ale přezdívku mám Billy.Je mi něco mezi patnáctim a šesnáctym rkem a sem zblázněmá do twincestu =D,no ale to ste jaksi asi už pochopily.Mno tag radši nic :) Další věc co bych chtěla říct,nó třeba co mě baví tak ráda kreslim,15.1 sem dělala talentovky na grafickou školu.Naštěstí mě vzali,ale ještě mě čeká pohovor.Mno tak snad to dopadne dobře pro tu školu bych snad udělala cokiliv..no tak cokoliv asi ne =D ,ale hodně mooc.O tu školu mám fakt hodně velkej zíjem,ale dost už o škole a z5 k mějm koníčkům.Tak další co mě baví.je sport aerobic,ted´ sem byla často nemocná tak sem to zanedbávala,ale musim tam zase chodit baví mě to.Taky miluju hudbu bez ní bych tady nebyla a to doslova.Hudbu strašně miluju.No tak další číst máme zasebou.já už nevim co napsat tak pokud budete ještě něco chtít vědět tak pište na mail: BillyTH@seznam.cz ...Pokud budete chtít icq,napište si o něj na mali.
Billy

Pls Hlasujte

25. ledna 2007 v 22:14 | Billy |  Info O Nás
Pls Rozklikněte Si Článek A Hlasujte Jestli Jste Tu byly.
Dík Moc Billy

Copak,Copak =D

23. ledna 2007 v 19:55 | Billy |  Fotky - Twincest ?!?!
Copak to Billda chtěl udělat??Žby chtěl dát bráškovi pusu na tvář?? :Dimg263/9411/291go4ke0.jpg

Tomův striptýz :D

23. ledna 2007 v 19:53 | Billy |  Twincest (B+T)
(250x269, 67Kb)

Na věčnost

23. ledna 2007 v 7:06 | Billy |  »»»»»OSTATNÍ«««««
Takže hned na začátek chci říct že to neni twincest povídka,ale fakt to stojí za přečtení,je to hodně smutný a krásně napsaný...
_____________________________________
Naprosto bezmocně sedím v křesle a dívám se na tebe. Ležíš na posteli, jsi bílý jako stěna. Umíráš. Jak ráda bych ti podala pomocnou ruku, zachránila tě. Nemůžu. Nemůžu vůbec nic. Doktoři ti nedávají naprosto žádné šance na přežití. Kulka je příliš blízko srdce. Zdá se mi, jakobych u toho svého měla taky takovou. Tak moc to bolí. Nechci tě vidět umírat. Nechci, ale musím. Chceš abych tu byla s tebou, udělám to pro tebe.
"Zachraň mě mami," zašeptal's potichu. Potom už v místnosti nebylo slyšet nic víc, než tlukot mého srdce. Ztratila jsem tě. Ztratila jsem tě navždy synáčku. Už nikdy tě nebudu držet v náručí, nikdy. Z očí se mi začaly řinout slzy. Někdo mě chytl za rameno.
"Tome?" Otřela jsem si oči. Tom pohlédl na tvou postel.
"Mami," řekl. "Maminko." Vrhl se ke mně. Obejmul mě. Držela jsem ho v náručí. Svého druhého syna. To on je mou jedinou útěchou, když už nemám tebe. Plakal. Vzpomněla jsem si, že tohle dělával často. Oba jste to dělávali, vždycky jste se mi chodili vyplakat do náručí. "Mám tě moc rád," šeptl potichu. "I Billa." Ozvalo se slabounké zaťukání. Vešel doktor. Když si všiml mě a Toma, rychlým tempem došel k posteli. Pokoušel se ti nahmatat tep. Nic.
"Je mi to líto paní Kaulitzová. Váš syn je mrtev." Tak jako přišel zase odešel. Nechal nás tu samotné. Mě, tebe a Toma. Nás tři. Ach bože proč zrovna ty synáčku. Prokletá sláva!
***
Bylo půl sedmé večer a před TES arénou postávaly hloučky nedočkavých ukřičených holek. Většina měla celý obličej pomalovaný jmény členů vaší kapely. Některé držely v rukou transparenty jako: ICH LIEBE DICH BILL! Nebo RETTE MICH BILL! a další těmto podobné.
Najednou se otevřely dveře a fanynky začaly proudit dovnitř. Všude v areálu byly stánky s různorodým zbožím. Od triček až po hodinky. Bláznivé slečinky to všechno jenom přejely pohledem a valily se dál, aby chytily to nejlepší místo. Hlava nehlava, zde spíše noha nenoha se cpaly dopředu. Konečně byly uvnitř všechny. Po pár minutách pro některé úmorného čekání, konečně zhasla světla.
Pódium se nasvítilo a přišel Gustav s Georgem. Holky začaly ječet. Za pár sekund se objevil i Tom. Řev ještě zesílil. A nastalo očekávání. Konečně ses ukázal i ty. Pár děvčat omdlelo, některé k tomu neměly daleko. Postavil ses rozzářeně doprostřed pódia a uchopil's mikrofon.
Začaly se ozývat první tóny songu Leb die Sekunde. Při zpěvu jsi chodil semtam po pódiu. Natahovaly se po tobě desítky rukou. Následovalo dalších pár písní a potom přišlo dlouho očekávané Rette mich. Stoupl sis doprostřed a celou písničku ses nehnul z místa. Při refrénu jsi natahoval ruku dopředu. Najednou, aniž by to někdo postřehl, se ti začaly z očí valit slzy. Marně ses je snažil zadržet. V hale panovala tak skvělá nálada, že si toho téměř nikdo nevšiml. Znenadání zazněl výstřel. Hlavy všech osob v hale se otočily na tebe. Tom s Gustavem a Georgem přestali hrát. Z ruky ti vypadl mikrofon…
***
Ticho posvátného místa přerušoval pláč. Vpředu, na tom červeném koberci byla rakev. Lože mladého muže zakrývalo černé sukno a na víku ležela velká rudá růže. Všechny lavice byly obsazeny. Ti co seděli v prvních řadách už nebyli lidé, změnili se na černě oděné přízraky, putující temnem a žalem smrti. Na tvářích se jim leskly slzy, z pootevřených úst vycházely tiché vzlyky. Zemřel jim syn, bratr a kamarád, který pro ně znamenal mnoho. Zemřel pro ně jeden z jejich nejdražších. Kolem obcházela dáma s kosou. Prohlížela si přítomné, prohlížela si rakev. Ani jí to nebylo lhostejné. Snad poprvé v životě zalitovala svého činu. Musela Mu podat ruku, ačkoli nechtěla. Musela Ho vzít na věčnost. Nechtěla všem těm lidem ublížit. Nechtěla, ale musela.
V prví lavici seděl chlapec. Po jeho mladém obličeji stékaly slzy. Slzy bolesti a zármutku. Zarmoucení z Jeho smrti. Měl Ho tak rád a On mu odešel. "Bráško, vrať se!" zavolal tichounce. Věděl že to nemá cenu. Nic už Ho nevrátí zpátky k nim. Na krku se mu třpytil malý přívěšek se znakem jing-jang. On ho měl také. Na znamení toho, že jsou bratři. Nejlepší přátelé. Začal si s ním hrát. Nechtěl poslouchat knězovu řeč. Nechtěl aby mu stále připomínal, že On už nežije.
Tetička smrt se k němu přiblížila. Z obličeje toho chlapce šla vyčíst naprostá beznaděj. Co jsem to provedla, řekla si madam v duchu a opustila chrám s cílem najít někoho, kdo by si smrt zasloužil. Doufala, že už se nikdy nesplete. Že nevybere někoho, kdo si zaslouží žít.
Farář oznámil konec mše. Nyní se všichni odeberou na hřbitov. Muži se chopili rakve. Za ně se postavila Jeho matka s otcem a právě ten chlapec. Venku se rozpršelo, byl den po dušičkách. On právě na dušičky zemřel. Průvod, táhnoucí se za rakví byl dlouhý. Hodně lidí ho mělo rádo. Došli na místo Jeho posledního odpočinku. Některým už ani netekly slzy. Žádné jim nezbyly.
Pomaličku spouštěli rakev do hrobu. Najednou jednomu z mužů cukla ruka. Pozůstalí se vylekali a Jeho matce se z očí začal valit další proud slz. Otočil se v rakvi. Byl to strašný zvuk
Pozůstalí chodili k hrobu jeden za druhým. Všichni drželi v ruce rudé karafiáty. Vdova spolu se synem šli první. Ten chlapec nebrečel. Neměl v ruce karafiát. Chvilku tam stál a prohlížel si tu černou "krabici ".
"Tohle je pro tebe," řekl spíš v duchu přívěšek a vhodil jej dovnitř. "Nikdy na Tebe nezapomenu. Lepšího bráchu jsem si nikdy nemohl přát!"
***
2.listopadu 2006
BILL KAULITZ JE MRTEV
Včera, dne 1.listopadu 2006 zemřel německý rockový zpěvák, idol téměr všech pubertálních dívek, Bill Kaulitz. Byl postřelen na koncertě v Bonnu. Zpěvák zemřel pár hodin po převozu do nemocnice. Lékaři tvrdí, že mu už nebylo pomoci.
"Naše skupina se nejspíš rozpadne," uvedl Georg Listing, baskytarista skupiny Tokio Hotel. I jemu se v očích leskly slzy. Tisíce fanynek smutní. Pohřeb Billa Kaulitze se konal včera v kostele v Magdeburku. Přístup zde však měli jen blízcí příbuzní a přátelé. Zklamané fanynky to nechtějí nechat jen tak a prohlašují: "Jeho vraha chytíme stůj co stůj. A nic mu nepomůže."
***
"Bille!" vykřikla malá rudovlasá dívenka a noviny, jež před pár minutami držela v své drobné ručičce spadly na mokrou zem. "Bille!" Posadila se se slzami v očích na lavičku. Nic nedbala toho, že bude mít špinavé a vlhké kalhoty. Nevadilo jí to. Nezajímala se o to. Teď ji zajímal pouze Bill. Kdo mu to mohl udělat! Vždyť on si to nezasloužil! Bill ne! "Bille!" Vykřikla naposledy, chytla do ruky kdovíkde splašenou žiletku a řízla se do ruky. Z rány začaly vystupovat kapičky krve. Řízla se znovu. A pak znovu, ještě jednou. Zemře, věděla to. Ale také věděla, co věděla, byla si jistá tím, že Billa uvidí. Zase ho uslyší zpívat. Tam nahoře, na věčnosti….

Pěkný

22. ledna 2007 v 14:32 | Billy |  Twincest (B+T)
(525x700, 133Kb)

Manga obrázek:D

22. ledna 2007 v 14:29 | Billy |  Twincest (B+T)
No neni to tak těžký to přeložit,ale kdyby náhodou.Na světě je hodně angličtinářů a třeba zrovna oni nevědí co to znamená :))
Překlad:
Tom:Mcha.Já nesmim dál pít :D

Pěknýýý :D

22. ledna 2007 v 14:25 | Billy |  Twincest (B+T)

Povedené

22. ledna 2007 v 14:23 | Billz |  Twincest (B+T)

Tak tohle je dobře ujetý :D

20. ledna 2007 v 22:14 | Billy
Ikdyž to neni twincest tak sem to sem musel dát.sem se tomu smál ještě hodně dlouho :DD

Moje práce 2

20. ledna 2007 v 19:01 | Billy |  Moje Tvorba
Tak tohle je trošičku větší.Si to kdyžtak rozklikněte :)

Moje práce

20. ledna 2007 v 0:09 | Billy |  Moje Tvorba
Tak sem se dneska nudil a hrál si v Photoshopu a vzniklo s toho tohle.Tak se vám to snad bude líbit.Názory pište pls do komentářů-Dík Billy

Bill a Georg

19. ledna 2007 v 23:43 | Billy |  Montáže 1
No Bille takhle podvádíš Toma,jo?? :DD